Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Немския траш VS Американския траш
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
scion_of_storm
Нещо се влюбихте в тая емотка rolleyes.gif ;p
Абе Tankard iz teh ownage icon_headbang[1].gif и Содомистите smile.gif Не че си падам по траша особено де. А, мексиканците Strikemaster> you biggrin.gif
Цветомир
Не мога да преценя,от US thrash-a съм фен на Exodus,Dark Angel,Vio-lence..от немския на Kreator и Destruction,но може би най-любимата ми траш група е Exodus smile.gif

Според мен в Америка по - underground thrash групите са ,или по - скоро са били ,по - добре от по - mainstream групите. rolleyes.gif

В крайна сметка давам гласа си за немския траш.
evil_ivo
Празен вот... не мога да реша. И двете държави имат страхотни групи които харесвам icon_headbang[1].gif
Vehement`Desire
И от двете срани има много добри групи, които ме кефят. Може би, ако сложа на кантар тези, които слушам, американските ще натежат на бройка, но не и на качество. И аз не мога да реша...
Mago De Oz
прaзен глас, няма как да се опредeли, поне според мен. И от двете страни на Атлантика има разкошни неща:
Германия - Kreator, Sodom, Mekong Delta, Liar, Tankard, Avenger, early Rage.....
USA - Overkill, Metal Church, early Metallica, Megadeth, Flotsam&Jetsam, Testament, Sanctuary...

но като цяло анкетата не е лоша!
The wise
Немският владее! Долу Metallica.
Twilightfall
Немският, тъй като любимите ми траш групи са от там.
Aggressive Perfector
Американският, разбира се. Едни Dark Angel, примерно, или без проблеми смазват всяка конкуренция.

Sadus, Morbid Saint, Sacred Reich, Death Angel, Razor... пффф, даже само едни Macabre ( icon_headbang[1].gif ) стигат.
Twilightfall
Razor са от Канада.
pa®tci
Цитат(Aggressive Perfector @ Jun 28 2008, 04:47 PM) *
... Едни 1. Dark Angel, примерно, или без проблеми смазват всяка конкуренция... 2. Death Angel, 3. Razor... пффф, даже само едни 4. Macabre ( icon_headbang[1].gif ) стигат.

Ааа... да мина по ред на номерата:

1. ХААААААААААААХААААААХАААААААААААААААААААААААА laugh.gif
2. *знак за повторение*
3. Са КАНАДЦИ мой чорап wink.gif
4. Какво общо имат с траша, ако можеш да ми обЕсниш? huh.gif
Aggressive Perfector
Опааа, вярно, моя грешка. smile.gif

Цитат(parcaleste @ Jun 28 2008, 04:51 PM) *
Цитат(Aggressive Perfector @ Jun 28 2008, 04:47 PM) *
... Едни 1. Dark Angel, примерно, или без проблеми смазват всяка конкуренция... 2. Death Angel, 3. Razor... пффф, даже само едни 4. Macabre ( icon_headbang[1].gif ) стигат.

Ааа... да мина по ред на номерата:

1. ХААААААААААААХААААААХАААААААААААААААААААААААА laugh.gif
2. *знак за повторение*
3. Са КАНАДЦИ мой чорап wink.gif
4. Какво общо имат с траша, ако можеш да ми обЕсниш? huh.gif


1., 2. : ?????
3. Грешка от моя страна, хванахте ме. tongue.gif
4. Е какво са според теб?!
Ludnichar
Немския!
Twilightfall
Има канадски банди, дето смазват такива от JewSA.
pa®tci
Цитат(Aggressive Perfector @ Jun 28 2008, 04:51 PM) *
1. , 2. : ?????
3. Грешка от моя страна, хванахте ме. tongue.gif
4. Е какво са според теб?!

1 и 2 са силно смешни банди; 3 ясно, 4 са по-скоро пънк-о-грайндкор, моля ти се... настрана, че самите те се определят като Murder Metal, ама това вече е друго.
Vlad
Абе и според мен в Macabre си има трашче. Иначе да се твърди, че Dark Angel смазват квото и да е no.gif
pa®tci
Може да има елементи някъде там, обаче в основата си нямат нищо общо wink.gif Това е като както PROTECTOR се водят траш също guitar.gif
azoteccccc
Немския icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif SODOM icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
the_mess
Както има култови американски траш групи, така има и култови немски... Аз съм и за двете демек!
abductor
Бе не виждам аз що Dark Angel да са тъй смешни на някои, ама нейсе, всеки с вкуса си.
Fish
Гласувам за немския по чисто субективни причини. Иначе като принос към сцената американците водят, що се отнася до траша.
Анонимен
Американски траш сму4е. Само една сфестна американска група (траш) има - слейър. Гласа ми отива към немците bowdown.gif
Guardians of fate
Аз съм за немския. smile.gif
ludspamer
^^И аз наскоро мислех така, ама-ц.
Jesus Goat
Силно предпочитам немците. Дори само Sodom, които технически не са нищо особено, за мен са по-ценни от всички щатски траш величия.
Мишок
Само немски трашок! metal.gif
samoth
Американския траш рулира metal.gif

Slayer, eXodus, Pantera, Metallica, Megadeth, Testament, Sacred Reich, Anthrax...да не говорим, че и Канада могат да се причислят към САЩ!

А Dark Angel са супер брутален траш метал според мен! Death Angel също са доста яки! А и новите трашари от сорта на Municipal Waste и Evile никак не са зле...
Scorpio
Гласувах за американците.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.