Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Айде и моят ред....
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
eternal_flame
Здравейте,хора!
Аз съм Десислава от Ямбол...Нямам навика да говоря за себе си,повече обичам да комуникирам с хората,а още повече с хора,с които харесваме един стил музика.За мен тя е нещо изключително важно и определя до някаква степен характера на човек.Мразя чалга,мразя всичко пошло,мразя глупостта,ненавиждам някакви гадни позьорчета,мразя розовото,мразя повечето блондинки /нищо лично,има и свестни/.....Да не започвам с негативното ахахахах,ОБИЧАМ МУЗИКАТА!Обожавам пианото си,обичам ченрия си лак,не мога без мп3 плеъра си,не мога без да пиша и да изливам душата си някъде.Вече 12 години свиря на пиано и то е част от живота ми. не на последно място,обичам приятелите си и давам всичко за тях!
Слушам Dark Tranquillity,Sodom,Crematory,Metallica,Soulfly,KSE,Pantera......
....Nightwish,Guns,Accept,Judas...и още доста групи,просто не мисля,че бих могла да изредя всички
пропуснах да спомена някой.....съжелявам...срам ме е че забравих за Роб Зобми
Aglarana
Ехеее, добре дошла biggrin.gif

Dark Tranquillity bowdown.gif
Crematory bowdown.gif bowdown.gif
Pyjamka
Здравей, Деси!
Добре дошла и приятно писане при нас! Интересни неща си написала за себе си, сигурна съм, че ще намериш не една и две сродни души. wink.gif На колко години си, ако не е тайна?
eternal_flame
На 17 съм,сега чак забелязвам,че съм пропуснала да го спомена по-горе.
ManOwaRadO
Цитат(Pyjamka @ Jan 3 2006, 09:09 PM)
На колко години си, ако не е тайна?

абе нали знаеш, че жените не трябва да ги питаш такива работи
Svetyl
Аууу много се радвам на момичета точно на моята възраст! Здрасти smile.gif
Цитат
Guns,Accept,Judas

punk.gif
MadHatter
хохо,пианистка
добре дошла,колежке wink.gif
accept bowdown.gif приятно постване
SepulTeraHead
Кажи си и зодията хехе. Яки банди слушаш. Първия ред имам предвид.
eternal_flame
Повече неща за себе си съм постнала в първата тема от този раздел...Надявам се да намеря приятели сред вас punk.gif biggrin.gif
ThE-SaMe-IdIoT
доста неща наприказва за човек които няма навик да говори за себе си .. аз едвам скалъпих 2-3 реда wink.gif и добре дошла wink.gif
scion_of_storm
Цитат
Слушам Dark Tranquillity,Sodom
bowdown.gif
Добре дошла! icon_headbang[1].gif ;)Хубави групи слушкаш.
````````
Здравей. Have a nice time...
`Xandria`
Цитат(eternal_flame @ Jan 3 2006, 08:42 PM)
мразя розовото,мразя повечето блондинки /нищо лично,има и свестни/

еми да си дойдем на приказката! tongue.gif

P.S. Welkome to the jungle bye.gif
Aglarana
тъпо е да мразиш някого заради цвета на косата му thumbdown.gif
`Xandria`
Цитат(Mops @ Jan 4 2006, 03:49 PM)
тъпо е да мразиш някого заради цвета на косата му thumbdown.gif

не става дума за това,не толкова буквално laugh.gif
То момичето ще ме разбере какво имам предивид happy.gif
eternal_flame
Не харесвам изрусени момичета.С времето съм се убедила в мнението си...има и изключения,но просто съм си такава.При първо впечатление,не казвам че определям само по това,обаче не ми допадат
Aglarana
ммм....Е изрусени е нормално - много малко хора харесват такива(по мои наблюдения), ама тези, които са си баш блондинки...са си като всички останали happy.gif
eternal_flame
Аз едно време бях естествено...светло кестеняво,но от две години не съм.Нямаш представа как ми е писнало из даскало все сламено руси глави да виждам
cunt
Ебати кво ви ебат на другите путки косите. Като ви е толкоз тежко- сепуку и аз ще съм там да довърша с удовлствие.
Sunforger
Кой Judas? Judas Iscariot?
Wolfheart
Здравей и от мене smile.gif
Цитат(eternal_flame @ Jan 3 2006, 06:42 PM)
Dark Tranquillity,Crematory,Metallica,Pantera,Nightwish

Гледам години групи слушаш.
Ника ти да не иде от песничката на Bangles.
Mort
Здрасти и добре дошла happy.gif
eternal_flame
Не идва от тази песен.Просто ми харесва като никнейм,няма общо с песента
Ro6ava GarGa
Цитат(eternal_flame @ Jan 3 2006, 09:42 PM)
...музика.За мен тя е нещо изключително важно и определя до някаква степен характера на човек.Мразя чалга,мразя всичко пошло,мразя глупостта,ненавиждам някакви гадни позьорчета,мразя розовото,мразя повечето блондинки...

done! whistle.gif I officially think you're stupid. wub.gif
xskacorex
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jan 5 2006, 08:22 PM)
Цитат(eternal_flame @ Jan 3 2006, 09:42 PM)
...музика.За мен тя е нещо изключително важно и определя до някаква степен характера на човек.Мразя чалга,мразя всичко пошло,мразя глупостта,ненавиждам някакви гадни позьорчета,мразя розовото,мразя повечето блондинки...

done! whistle.gif I officially think you're stupid. wub.gif

g wub.gif a wub.gif r wub.gif g wub.gif a wub.gif
cunt
Е хайде по-меко като начало...ограничена. rolleyes.gif
`Xandria`
offtopic.gif
какво се заядохте за това с косата,беше просто шега,оплескахте темата на момичето със забележките си относно това,че цвета на косата няма значение.Еми естествено че няма,то оставаше и да има,толкова ли не можете да приемете един базик?Вече съжалявам,че въобще постнах онова за косата,където я поздравих,то аман. wink.gif
Извинявам се за off topic-a,няма повече wink.gif
eternal_flame
Нищо не са оплескали,просто си приветстват новите в сайта,както подобава
хахаха
доскоро,краткото ми пребиваване тук беше горе долу приятно.Успехи на сайта и на неограничените и умните в него
spartan117
Охо,още един фен на Роб Зомби във форума,много хубаво smile.gif
Здрасти иначе
rob_zombie
rob zombie rulezzzzzzzzz bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Slash
Цитат
Слушам Dark Tranquillity,Sodom,Crematory,Metallica,Soulfly,KSE,Pantera......
....Nightwish,Guns,Accept,Judas...


Хубави групи слушаш.
Малко повечко чувство за хумор и широкоскроеност и шъ си пърфект. bye.gif
Ro6ava GarGa
Цитат(`Xandria` @ Jan 6 2006, 12:05 PM)
какво се заядохте за това с косата,беше просто шега,оплескахте темата на момичето със забележките си относно това,че цвета на косата няма значение.Еми естествено че няма,то оставаше и да има,толкова ли не можете да приемете един базик?

кх кхх...извиняваи но ако наистина вярвах че тя се шегува едва ли щях да кажа нещо.
така че:тя има мнение,аз имам мнение...това е форум.
`Xandria`
no.gif
Crafter
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jan 7 2006, 08:01 AM)
Цитат(`Xandria` @ Jan 6 2006, 12:05 PM)
какво се заядохте за това с косата,беше просто шега,оплескахте темата на момичето със забележките си относно това,че цвета на косата няма значение.Еми естествено че няма,то оставаше и да има,толкова ли не можете да приемете един базик?

кх кхх...извиняваи но ако наистина вярвах че тя се шегува едва ли щях да кажа нещо.
така че:тя има мнение,аз имам мнение...това е форум.

\m/

изяж я smile.gif

Добре дошла и от мен smile.gif

Обичам седемнадесет годишни клавиристки... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Pyjamka
Защо ли имам чувството, че момичето няма да се върне повече?
MadHatter
чувството ти е почти правилно wink.gif хубаво е,когато се получи такава безумна ситуация с нов човек evil2.gif
Svetyl
Вие пък изядохте горкото момиче...
Angermeans
Цитат(Mops @ Jan 4 2006, 01:49 PM)
тъпо е да мразиш някого заради цвета на косата му thumbdown.gif

Но пък е съвсем правилно и в реда на нещата да го мразиш заради цвета на кожата му !

biggrin.gif
gtzvetkov
Типично поведение от страна на "ветераните" в даден форум, спрямо новодошлите. no.gif no.gif no.gif
Lethe
Бахти колко нетипично човек Везни да се обиди за такава простотия.
Aglarana
Цитат(gtzvetkov @ Jan 8 2006, 03:16 PM)
Типично поведение от страна на "ветераните" в даден форум, спрямо новодошлите. no.gif no.gif no.gif

Никой не е казал нещо толкова УЖАСЯВАЩО, че някой да се обиди...
gtzvetkov
Цитат(Mops @ Jan 8 2006, 06:35 PM)
Цитат(gtzvetkov @ Jan 8 2006, 03:16 PM)
Типично поведение от страна на "ветераните" в даден форум, спрямо новодошлите.  no.gif  no.gif  no.gif

Никой не е казал нещо толкова УЖАСЯВАЩО, че някой да се обиди...

Дефинирай думата "ужасяващо" и тогава пак ще си говорим.
Aglarana
хм, ми щом не се досешащ дам wink.gif

Нали за това е представяне - да разберем какви са интересите й, какво слуша и тем подобни...е както виждаш не винаги може човек да е съгласен с някои неща - било за групи, било за каквото и да е...
Нормално е да кажеш какво не ти е харесало...и аз си казах.Както и останалите - сега какво, все пак това е форум!!!!
gtzvetkov
Цитат(Mops @ Jan 9 2006, 09:47 AM)
хм, ми щом не се досешащ дам wink.gif

Нали за това е представяне - да разберем какви са интересите й, какво слуша и тем подобни...е както виждаш не винаги може човек да е съгласен с някои неща - било за групи, било за каквото и да е...
Нормално е да кажеш какво не ти е харесало...и аз си казах.Както и останалите - сега какво, все пак това е форум!!!!

Прав си, форум е, но това дава ли ти право да обиждаш другите посетители?
Aglarana
аааааааа...моля.Никого не съм обидила - изразих си мнението по цивилизован начин! smile.gif

бтв: момиче съм rolleyes.gif
Ro6ava GarGa
е не знам,но АЗ се бъзиках...убиите ме с камъни за тва че някои ме взима на сериозно..
Crafter
Цитат(Mops @ Jan 9 2006, 08:26 PM)
бтв: момиче съм rolleyes.gif

и не си давала голи снимки?
Aglarana
няма в наличност laugh.gif
gtzvetkov
Цитат(Mops @ Jan 9 2006, 08:26 PM)
бтв: момиче съм rolleyes.gif

Приеми моите извинения.
Ro6ava GarGa
извиненията вървят само в комплект със 100 червени рози laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.