Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кметове на България
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
spartan117
Кои кмет ви кефи smile.gif Аз съм за Цонев,тои е докарал метъл групи в България се пак happy.gif Вие сте
Svetyl
Не знам ама нашия не ме кефи... Иначе Цонко е пич и освен метъл групите си се грижи за града...
Но не аз няма да гласувам, защото най-малкото не съм от Каварна.
rob_zombie
Цонко rulllzzz. metal.gif
Aglarana
ахха...гласувах за Б.Борисов!Вече няма дупка на бул.България laugh.gif
spartan117
Борисов поне им обърна на дупките внимание другите и тва не напраиха... dry.gif
SepulTeraHead
Кура ми Янко.
````````
Кефи ме.. Божидар Йотов от Божидар Йотов... Що ни го нема името на града, а?
Аз харесвам нашия кмет, въпреки че на изборите не бях за него. Бившият изпълняващ длъжността беше приятен човек и си разбираше. Този не е толкова наясно, но е експедитивен. Одобрявам.
gtzvetkov
Ебафти, аз с половината си пия кафето, много ми е трудно да определя за кой да гласувам. brickwall.gif
ManOwaRadO
Цонко ше го праиме ли президент? Кат гледам е успял да удари рейтинга на бате Бойко. laugh.gif
Nikola Bathory
Само Бате Бойко!!!!!!!!11
metal.gif
scion_of_storm
Цонко is the man.Просто няма смисъл да спорим... biggrin.gif
Aglarana
Цитат(spartan117 @ Jan 10 2006, 09:26 PM)
Борисов поне им обърна на дупките внимание другите и тва не напраиха... dry.gif

Именно wink.gif
ManOwaRadO
А пък и Витошка я направи само за пешеходци доколкото разбрах. Дано да запази решителността и енергията си и за напред.
Wolfheart
Цитат(Mops @ Jan 10 2006, 06:29 PM)
ахха...гласувах за Б.Борисов!Вече няма дупка на бул.България laugh.gif

Дупките се изплашиха от бат Бойко и избегаха.
Толкова време пътувам по бул. България и никъде не видях да правят ремонт.

В България се влагат предостатъчно пари за пътищата. Ползваме по-скъп асфалт от Сърбите, а при тях няма дупки. Проблема ни е в некадърното изпълнение. Асфалта се полага не както трябва и преди да се положи не се почиства добре. На работниците им се плаща малко и те гледат да отбият номера.
Остава само да се надяваме чуждите концесионери да ни оправят пътищата.
Aglarana
Цитат
Толкова време пътувам по бул. България и никъде не видях да правят ремонт.


Ми защото оправиха дупката в 4:00 в деня след избирането му за кмет biggrin.gif
Nightmare
Йордан Лечков много ясно. biggrin.gif
Ro6ava GarGa
Борисов,заради това което ще направи с парковете(дават се на частници за стопанисване)...единствения които си дава сметка че с общински пари до никъде няма да я докараме...вижте колко са яки новите спирки...мен мноо ме кефи тази на Нова TV пред Софииския wub.gif
ManOwaRadO
Абе когато разкара глутниците от крастави песове, освободи място за паркинги в центъра и прати паяците в историята, тогава ще призная, че си е свършил работата и е добър кмет.
Aglarana
Всъщност от много отвана не съм виждала бездомни кучета..има няма няколко месеца, което е яко.
Wolfheart
Доколкото разбрах, американска фирма щяла да строи приюти за кучета. Може да не разкарат всички песове, но поне ще глътнат бая пари от бючета. Борисов изгони двете фирми, които се грижиха за буклука и уреди две други.
Интересно, частните паркове ще искат ли входна такса или също ще дърпат от бюджета. В Бургас парковете и градинките се подържат изцяло от общината и въпреки това са си доста добре.

А място за паркинги в центъра на София ще се освободи, само ако се наложи доста солидна такса за паркиране. То така е в европата, тука едва ли ще е по-различно да се паркира безплатно, дето си имаме булевдард Витоша, който е на 22-ро място в света по високи цени.
Ro6ava GarGa
ето нещо което бях забравила...сега се сетих като казахте бездомни кучета...знаете ли защо изчезнаха...именно след като доиде Боико?...ами да му е честита новата фабрика за преработка на кучешка кожа no.gif ...и това съвсем сериозно ви го казвам. huh.gif
Warrior Of Ice
Горките безпризорни кученца... sad.gif Как ще ми липсват! crying.gif Толкова обичах да ме гонят из квартала, да ме хапят... Миличките! crying.gif
SepulTeraHead
Забравил е да прибере някои. dry.gif
ManOwaRadO
И то доста... аз особена промяна не виждам, ама айде сега още е в началото на мандата си, да кажем, че го е запланувал за в бъдеще и ще очисти улиците от бездомните песове.
Born From Pain
Чакам да ги изчистят пумярите и в няшия квартал, ама нейсе sad.gif Къде го видя това намаляване, само ти си знаеш
alpha prime
със сигурност не и иван чомаков щом селските пръчки от стара загора ни задминаха по икономическо развитие...
rage`girl
Може ли само да попитам....Кой е Владимир Кисьов? huh.gif Не го знам какъв е, но не е кметът на Варна. Нашият женствен хубавец тука се казва Кирил Йорданов - за мое и на много други хора нещастие - кмет на Варна.
ManOwaRadO
Цитат(alpha prime @ Jan 17 2006, 02:52 PM)
със сигурност не и иван чомаков щом селските пръчки от стара загора ни задминаха по икономическо развитие...

С цената на периодични обгазявания от местните заводи над целия град и района ph34r.gif alien.gif skull.gif
alpha prime
да се оправят ... нрез аналното ми отверстие са важното е че вилиджърите имат по добри управници въпреки че са едва наполовина население , но това си е изцяло пловдивски проблем щото тая година пак преизбрахме леко некорумпираното докторче
Hansi
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 14 2006, 09:44 AM)
Забравил е да прибере някои. dry.gif

Определено. В Люлин е пълно. Явно само за центъра са се погрижили. laugh.gif

Бат Бойко е смешен. Откакто се помня кмета на София е все смешник. София не е имала свестен кмет повече от 60 години.
scion_of_storm
I ne samo v Liulin e pulno...kato hodq na u4ili6te po4ti vseki den 2 pesa me suprovojdat do u4ili6te,a kato se pribiram do nas po ulicite sre6tam minimum po 6-7 bezdomni ku4eta.I tva si e thumbdown.gif
Ro6ava GarGa
JupiterHunter:here is a one fixation
Ro6ava_GarGa:...and it is?
JupiterHunter:about bulgaria,maybe not in bulgaria in sofia
JupiterHunter:are dogs holy - animals ? smile.gif
JupiterHunter:they are everywhere :)like krava in india smile.gif laugh.gif

тоз мил човек ме разби от смях:)
noel_f
Георги Иванов ми е любимия кмет на мен. За два мандата успя да превърне Хасково в един от най-красивите български градове. wub.gif
За другите не мога да кажа.
Revenant
О да наистина пооправи доста града евала
Iron Maiden
Цонко Цонев е човека , жалко че не съм от Каварна иначе това се нарича кмет за мен
sepulturatr
^+1

Незнам кой кмет какъв е ама Троянския(Дилян Енкин) е педерас за чудо и приказ...Мръсен комуняга майка му dry.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.