Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Bulgarian Thrash Metal Assault
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
AncientWisdom`
Изпълнител: V/A
Заглавие: Bulgarian Thrash Metal Assault
Дата на издаване: 14.09.2005
Издател: Komrad Records
Носител: CD, MC
Стил: Thrash Metal
Цена: 10 лв

1. Symbolic - Overdose
2. Vortex - Spreading the Hate
3. Wartime - Against Destiny
4. Exhumator - Predizvikatelstvoto
5. Krater - Chada
6. Future Darkness - Hardcorr
7. Agresor - Vyara Lubov Smyrt za Novite Hora
8. Chainsoul - Insane
9. Taran - Deflorator
10. Granulom - Junkie
11. Ciroza - Hatred
12. Hypodil - Hipobir
13. Detonator - Kyrvava Zora
14. Crash - Innocent Death
15. Bedstven Rayon - Alkohol
16. Diesel - Worm
17. Uzorpator - Yabalkata na Razdora
18. Acidust - Simon Sez
19. Amadeus - Dvuboy
20. Spearhead - Roots Bloody Roots

Aве знаате ли нещо за това кой го издава тва онова ... ала бала ??
xskacorex
bowdown.gif
Цитат(AncientWisdom` @ Jan 28 2006, 12:18 PM)
Изпълнител: V/A
Заглавие: Bulgarian Thrash Metal Assault
Дата на издаване: 14.09.2005
Издател: Komrad Records
Носител: CD, MC
Стил: Thrash Metal
Цена: 10 лв

Aве знаате ли нещо за това кой го издава тва онова ... ала  бала ??

bowdown.gif
Slash
Добре де, какъв стил са тия и колко струва CD-то???
Blashyrkh
Абе по-голяма част от песните са много кофти записани или доста зле. Не ме кефи.
InsArtTure
Това е уникално малоумна тема. huh.gif Какво по дяволите да пишем в нея? Ала-бала?
За ала-бала има "Случайни глупости".
stage
^^^^^AncientWisdom=Древна Мъдрост
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Warrior Of Ice
Ако няма да обсъждате албума, по добре не пишете по темата. AncientWisdom е достатъчно пословичен с качествата си... wink.gif
Vlad
Тва наскоро го намерих.Има и хубави неща,но като цяло не ме кефи.Както някой вече отбеляза много от песните са с кофти качество.Има и доста тъпички песни дори.
alpha prime
imam 4ast ot cd-tata ot koito sa izkarani pesnite ... ka4estwoto ne e lo6o a otwratitelno na 4ast ot par4etata
arise
Абе то сички тия песни са от преди 2005. Aбе що нема нищо на Aмузия?
Nikola Bathory
ала- бала !
абе AncientWisdom е цар на такива неща, хахаха
InsArtTure
Албумът не ми харесва. Слаби са групите. Песните са посредствени.Кога ще има силна българска група?
Vlad
Че на Хиподил кво им е tongue.gif
Nikola Bathory
Сигурно човека говореше за силна БГ МЕТЪЛ група. И е прав, няма такава sad.gif
Ама така е, некви гаражни групи от ученици ли да правят готина музика? И да свирят добре? Не става. wink.gif
SepulTeraHead
Е мерси че оценявате по достойнство това, което се прави. Групи като Zaplaxa, Redrum и The Revenge Project не съществуват.
Nikola Bathory
Моля biggrin.gif
Beerzebub
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 1 2006, 03:16 PM)
Е мерси че оценявате по достойнство това, което се прави. Групи като Zaplaxa, Redrum и The Revenge Project не съществуват.

Е къде видя някое от тия имена в компилацията? Точно така си е - "Гаражна траш компилация".
S-O-D
некой по трудово го е сглобявал тва нещо. Иначе Креш са легенди ебати
SepulTeraHead
Beerzebub, тия умници преди мене говориха, че нямало въобще качествени метъл групи в България.
arise
Ми яко е албумчето. Hякои от групите звучат донякъде професионално.
icon_headbang[1].gif
Blashyrkh
Е Future Darkness са си екстра. И Symbolic също не са зле (е то само тва съм им слушал, но не лошо)


Твърдението, че няма силна българска група само би ме накарало да се смея. Не знам какво трябва да слушаш, за да не те кефят поне няколко родни групи. Или просто синдрома "България за нищо не става" puke.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif
Nikola Bathory
Цитат(Blashyrkh @ Feb 1 2006, 08:23 PM)
"България за нищо не става"

Ами точно така си е, България почти за нищо не става biggrin.gif smile.gif
Blashyrkh
Чудесен си! bowdown.gif bowdown.gif
arise
Цитат(Blashyrkh @ Feb 1 2006, 10:23 PM)
Твърдението, че няма силна българска група само би ме накарало да се смея. Не знам какво трябва да слушаш, за да не те кефят поне няколко родни групи. Или просто синдрома "България за нищо не става" puke.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif

Едно време имаше силни български групи, в началото на 90-те.Обаче тогава се слушаше всякаква музика.А сега кат 93% от населинието слушат чалга има ли смисъл добрите музиканти да се занимават с метал.
Blashyrkh
Ами аз лично мога да изброя поне 10 добри български груп, които слушам наравно с останалите. Но в края на краищата е лично предпочитание.
InsArtTure
Имах превид траш.

А и кажи ми 1 силна българска група.
Blashyrkh
Dark Inversion

Ето още няколко (блек):

Frozen Tears
Korozy
Svarrogh
Саракт
Ork

Ето и няколко дет:

The Revenge Project
Hiperborea
Demenzia
Enthrallment
Еufobia

За траша съм съгласен.

По-леките не ги знам дотолкова но бих споменал Ахат, Ер малък, Епизод (макар че изобщо не кефят).

А бе в България не е като да няма силна музика.
InsArtTure
Mда, но е някъде на ръба. Все нещо не достига. А още по-интигуващ(макар и лесен) е въпросът защо няма пауър банди,фолк и т.н.

Enthrallment са силна група, както и The Revenge Project. Проблемът при тях са финансите както и при другите. Това не достига май.

В никакъв случай обаче не е добре да се обвиняват самите групи...
Blashyrkh
Ами да. Сигурно трябват финанси, за да се прави пауър и фолк (е Сварог не е ли фолк). За мен няма никакво значение, дали групата записва в чужбина или в мазаето. Не това и прави музиката.
Lucretia
Е то въпроса с финансите не е само заради самите записи. Предполагам, че ако можеше да си вадиш парите с музика (не става въпрос за милиони ами да стигат просто), т.е. да разполагаш с време, а не - днес единия бил на работа, утре другия и т.н. щеше да е доста по-различно. За качествена музика трябва време. Защото за един албум от 10 песни трябва да имаш 20 сигурно и накрая да избереш най-добрите.
Иначе ми се струва тъпо във Финландия например всички да са музикални гении, а тук да няма свестни музиканти. Това не може да е причина.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.