Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: HELLOOOOO
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
{back_in_black}
eiiiiiiiiiiiiii PEOPLES hi smile.gif AZ sum Georgi smile.gif ot sofia sum na 16 godini ...... visok sum 185sm, teja 75kg, imam piersing na EZIKA,VEJDATA,DOLNATA USTNA i U6ITE xixi smile.gif
ammmmmmmmmmm OBOJAVAM muzikata (metala estestveno) slu6am grupi kato THERION,BEHEMOTH,DIMMU BORGIR,CRADLE OF FILTH, SODOM,SATYRICON,COAL CHAMBER,IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST,MANOWAR,METALLICA,STRATOVARIUS,SLIPKNOT,SEPULTURA,KORN,PAIN,GODSMACK
CHIMAIRA, AC\DC kakto si li4i i po nicka mi smile.gif)),MOTORHEAD i o6te mn mn drugi smile.gif
mn obi4am da izlizam s priqteli i mn durja na priqtelite si :)java script:emoticon(':whistle:')
smilie ...............
kfo drugooooo :/
U4enik sum v 79SOU indira gadni v SOFIA smile.gif(LULIN 7)............. ama tva 4e vi kazvam ne e osnovanie da mi doidete 30 4oveka da me prebiete ............... haha 6eguvam se
ELATE POVE4E hhahahhahah ohhhhhhhhhhh emi tva e ako vi interesuva o6te ne6to pi6ete wink.gif
feather
Всичко е прекрасно - прочети правилата и ги спазвай. biggrin.gif Наблегни на точка 7. wink.gif
Добре дошъл, съкварталецо. tongue.gif
SepulTeraHead
Добре дошъл. Сигурно сме се засичали, щом си от 79-то. Аз и Sw1tched учихме там до миналата година. За кво са ти всичките тия пиърсинги BTW?
InsArtTure
Здрасти. Това ти ли си на аватара happy.gif
{back_in_black}
haha ne nesum az na avatara ama me kefi smile.gif))))) dove4era 6te pro4eta pravilata 4e sum qko zaet 4ovek sad.gif SepulTeraHead man kji ime i koi klas si bil 6tot taka vuob6te nemoga da se setq smile.gif)) java script:emoticon(':az sam heavy metal:')
smilie
SepulTeraHead
А калс бях. Сега съм журналистче първи курс. Виж снимката в профила.
{back_in_black}
оооо ман да е сетих се кои си smile.gif ама се съмнябам да се сети6 за мен smile.gif
stage
Здрасти и ала бала...само да попитам, ти "с гъза ли пишеш" [/цитат]
иначе много весело изкарване по тук!
InsArtTure
Цитат
dove4era 6te pro4eta pravilata 4e sum qko zaet 4ovek

Правилата не са толкова сложни-просто спазвай добрия тон. Аз не съм ги чел.

Но виж все пак основната разлика между твоите писаници и тези на всички останали. Една е разликата общо взето. wink.gif
scion_of_storm
Цитат
slu6am grupi kato THERION,BEHEMOTH,DIMMU BORGIR,CRADLE OF FILTH, SODOM,SATYRICON

Hiez и от мен!Слушаш доста от любимите ми групи metal.gif openwidehug.gif
cunt
Ха. По едно време засичах тоя ник в айерси и си мислех, че с него се подвизава някаква пачичка.
{back_in_black}
Цитат(CuntKiller @ Feb 5 2006, 07:30 PM)
Ха. По едно време засичах тоя ник в айерси и си мислех, че с него се подвизава някаква пачичка.

някаква какво ? извиняваи неразбрах smile.gif
ина4е аз съм си с този ник от 2-3 години и по4ти навсякаде съм с него
Ro6ava GarGa
ахахах...маи трябваше да наблегнеш на последните (2) думи. laugh.gif
ина4е добре дошъл... laugh.gif
Lethe
здравей
bye.gif
_sk8mastR_
А, куул! Драсти, колега. Жив и здрав да си.
{back_in_black}
охххх разплакахте ме :*)
извиняваите мн съм лигав sad.gif
ина4е мерси за посрештането. И дано се задържа пове4е smile.gif
Queen_Of_Snow
Цитат({back_in_black} @ Feb 5 2006, 03:17 PM)
BEHEMOTH,DIMMU BORGIR,CRADLE OF FILTH, SODOM,SATYRICON,COAL CHAMBER MANOWAR SEPULTURA

Hallo bye.gif яки неща слушаш...
Blashyrkh
Хи happy.gif bye.gif
SepulTeraHead
По български и литература кой ви преподава? Тотка или Славчева? Която и да е, ти си нейният голям провал.. явно. wink.gif
{back_in_black}
да бе де да бяха те smile.gif моита е наи злото съ6тество :)ЕВЕЛИНА ДИМИТРОВА sad.gif
ама 6те оживея smile.gif НАЛИ СЪМ ЯКО КОПЕЛЕ smile.gif)))))))))
Slash
bye.gif
Абе питчк, пижи какро ти иджа от сарсе, хичдане типука! Трявба сме идентрични пичктове!
`Xandria`
bye.gif yo
Aglarana
Аллл здрасти laugh.gif Много разнообразни неща слушаш,браво!
_sk8mastR_
Цитат({back_in_black} @ Feb 5 2006, 03:17 PM)
eiiiiiiiiiiiiii PEOPLES hi smile.gif AZ sum Georgi smile.gif ot sofia sum na 16 godini ...... visok sum 185sm, teja 75kg, imam piersing na EZIKA,VEJDATA,DOLNATA USTNA i U6ITE xixi smile.gif

Хммм, трябва се видим с теб да ми препоръчаш някой салон за пиърсинг, че от много време се чуда с какво още да скандализима нашите. С обърнатите кръстове и черните дрехи свикнаха laugh.gif и с прибирането по никое време, с арогантното ми държание и с какво ли още не... Скука е вече вкъщи - никой не ми се кара laugh.gif Тихо е, само метъла дъни...
ZONA
ХА И АЗ ДА СЕ ПРЕДСТАВА...НА 80000 ГОД....1.67...47КГ...ЧЕРНО ТА ЧЕРНО...Т.Е. КОСА...ДРЕХИ....ПОНЯКОГА ДУША...МАЙ ЧЕСТО..ЦЯЛ ЖИВОТ СЪМ РИСУВАЛА....И МЕН СЪЩО...АМА И СЪМ ИНСТРУКТОР ПО АЕРОБИКА...ИНАЧЕ СЪМ ПСИХОЛОГ....МУЗИКА-ДА НЕ УТОЧНЯВАМ.....TATTOO FAN САМ....И МНОГО МИ ЛИЧИ, ОСОБЕНО ЛЯТОТО...ЯКУДЗА МАЛКО ИДВА......НАКРАТКО Е ТОВА....СИГУРНО НЕЩО СЪМ ИЗПУСНАЛА, АМА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ.... openwidehug.gif БАХТИ ЛУДНИЦАТА ИЗЛЕЗЕ....В ДВЕ ИЗРЕЧЕНИЯ
MadHatter
^капс лок рулз и представянето ти в чужда тема също..опа. не съм модератор

здрасти пич, приятна изненада гледката на аватара ти. яки неща слушаш. айде приятно не прекомерно флудене wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.