Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Гласувайте за .::Metal World::. в BGtop
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2
Warrior Of Ice
Както забелязвате, неотдавна разкарах банера на Invision от header-a на форума и сложих два - на Metal World и BGtop. Повечето от вас сигурно са съобразили за какво е вторият но все пак да кажа: кликвайки върху него, давате един глас в класацията и по този начин пращате Metal World на по-висока позиция.



От един компютър може да се гласува по веднъж на ден. Та тъй - с по едно щракване отвреме навреме можете да помогнете да популяризираме сайта и съответно да привлечем повече посетители и пишещи тук. Благодаря! smile.gif
Niilo
Аве сложи го поне в долната част на форума тоя банер на бгтоп, отвратително се разтяга така страницата при 800x600!
Warrior Of Ice
Вярно, че не изглежда много добре, то е заради таблицата... Тествах го на 1024x768 и нагоре, но не се сетих за по-ниски резолюции. Ще се пробвам да го оправя.
Rolf
Гласувах. happy.gif Ще ме черпите ли с бира сега? cool.gif
Ro6ava GarGa
нали няма да ме биете че разфасовах малко стария банер и го направих зееелен....и си го сложих на маиспеис-ския профил? wub.gif
Warrior Of Ice
Как ще те бием, направо е похвално. Още повече, че зеленото ми е любимият цвят. cool.gif Я покажи как е излязло. happy.gif
SepulTeraHead

Ей го...


Ицо, дали няма да е удачно някой да нарисува някой малко по-смислен и връзващ се с цялостния облик на форума банер?


А и между другото, процентът потребители, които още са на 800х600, е изцяло въображаем.
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 12 2006, 10:36 AM)
Ицо, дали няма да е удачно някой да нарисува някой малко по-смислен и връзващ се с цялостния облик на форума банер?

Повече от удачно е и щях да го направя сам отдавна, ако ме биваше поне малко с дизайна. Ако имате идеи - давайте ги смело!
SepulTeraHead

?
Warrior Of Ice
Добро е, Стефане, но ако можеш го направи с една идея по-тъмно и да не избледнява в десния край. Също надписът може да е по в центъра.
Rolf
Банерът на SepulTeraHead ме радва доста повече от оригиналния. Мисля обаче че ще е добра идея да се направи в няколко разцветки - какво ще кажете?
SepulTeraHead

?
Warrior Of Ice
Ето това е. smile.gif Сега ако го направиш в gif формат, ще си златен. Ако може и една версия в размер 468x60, че на места това е стандартът. Не ми е проблем и аз да го пипна, но предполагам, че ти работиш с bmp оригинал и ще е по-добре.

Идеята за още един-два цвята всъщност не е лоша. Зелено, например... happy.gif Стига да не е проблем, разбира се.

EDIT: Сега като го погледнах на по-тъмнен фон, видях, че долната част на банера е доста по-светла от горната. Не знам на какво се дължи... huh.gif
SepulTeraHead
малко сложно с другия размер, щото толкова ми е широк фона biggrin.gif


Gif:


Другите модни линии:
Warrior Of Ice
Супер са цветовете, но този проблем с осветеността си остава. Ако можеш, направи целия банер с едно ниво на осветеност, или пък поне да са симетрични нещата - горе и долу по-светло или по-тъмно в сравнение със средата.
SepulTeraHead
Аз нарочно га направих така, защото всичко друго във форума се прелива така. Виж хедърите и прочие... whistle.gif
Warrior Of Ice
Това хубаво, но този банер ще трябва да замести стария не само тук, във форума, а и на много други места. В повечето секции с линкове на разни сайтове няма да стои добре.
SepulTeraHead
Просто го сложи на форума. За другите места ще бъде направен друг.
Warrior Of Ice
Готово. Синият си е идеален в такъв случай. smile.gif Ако мислех, че е само за форума, нямаше да те занимавам с други цветове.
Ro6ava GarGa
feather
Аз лично изобщо не виждам какво се случва на този банер, Петя. biggrin.gif
Ro6ava GarGa
mi az samo kartinkata naprawih wub.gif sa shte go opravq
Niilo
Айде мръдни банера, де sad.gif
Warrior Of Ice
Айде стига си хленчил. Не мога да го разположа, без да задам някакви размери на таблицата, а като я намаля, за да вмества в екрана при 800x600, на по-високи резолюции двата банера се залепят един за друг.
Niilo
Защо просто не го сложиш някъде като текстови линк или ако държиш да е банера, не го сложиш долу на страницата?
Warrior Of Ice
Нарочно.
Mort
Баси глупоста направих, дадох мнение там, ама съм гласувал с единица, а сега не мога да го изтрия mad.gif
feather
Ето каква ти е подкрепата - браво бе, браво! mad.gif


openwidehug.gif
Faget
имате един глас и от мене blink.gif
People = Shit
И аз дадох глас smile.gif 10-ка разбира се tongue.gif
RazorJack
Айде че официалния сайт на руши виденлиев ни води с 3 места bye.gif

А тва за бгтоп няма ли да е по лесно да му дадеш align да е right? Щото някои им разширява страницата така, а мен пък ми седи по средата на екрана горе wink.gif
`Xandria`
Цитат(RazorJack @ Feb 20 2006, 12:19 AM)
Айде че официалния сайт на руши виденлиев ни води с 3 места bye.gif

Как няма,винаги ще е модерно да си гей.

Айде един глас и от мен за Metal World smile.gif
BlackWings
Цитат
Айде един глас и от мен 
feather
Само на мен ли спря да ми се отваря тая простащина? mat.gif
Rolf
При мен си бачка много точно, почти всеки ден гласувам.
Slash
Хайде, газим! icon_headbang[1].gif Вече сме 12-ти!
thrash
Браво момчета продължаваите в същия дух bowdown.gif cool.gif metal.gif
SepulTeraHead
Цитат(feather @ Feb 25 2006, 10:50 PM)
Само на мен ли спря да ми се отваря тая простащина? mat.gif

Е като гласуваш по 666 пъти на ден, кво очакваш?
Warrior Of Ice
BGtop е така направен. че да не може да се гласува по повече от веднъж на ден от едно IP. Особено хората със статично такова посмъртно не могат - има скрипт, който проверява.
SepulTeraHead
Шегувах се... шегувах се, кълна се! tomato.gif
Rolf
Довечера в 12 се нулира класацията, нали знаете... Аз ще съм на линия! Да видим дали Тупак пак ще е пред нас. wink.gif
Warrior Of Ice
Оправих header-ите на основните скинове - отново го има банера на BGtop и може да се гласува за сайта. smile.gif
Pyjamka
Когато цъкна да гласувам, ми изписва, че сесията ми е изтекла. Ако не се лъжа, последно гласувах вчера сутринта. Да не се е прецакало нещо? huh.gif
Warrior Of Ice
Хм, за изтекла сесия за пръв път чувам... Обикновено показва съобщението "Вече сте гласували в последните 24 часа! Вашият вот не е отчетен." В краен случай си изтрий cookie-то от bgtop.net и пробвай пак.
Svetyl
Абе, някой слагат рейтинг 1. Недейте тей... 10 трябва...
Pyjamka
Дръм-бръм, "Вашият глас беше отчетен!" whistle.gif . Явно е било някакъв моментен бъг и заради това ми е казвало, че сесията ми е била изтекла.
`Xandria`
Цитат(Svetyl @ Mar 6 2006, 05:47 PM) *
Абе, някой слагат рейтинг 1. Недейте тей... 10 трябва...

И аз направих тази грешка,смисъл сложих 10,отчете ми гласа.Но после като пишех мнение съм забравила пак да маркирам...Случва се,като блееш... bash.gif Никви мнения вече,само глас 10
Warrior Of Ice
Цитат(Niilo @ Feb 11 2006, 03:27 PM) *
Аве сложи го поне в долната част на форума тоя банер на бгтоп, отвратително се разтяга така страницата при 800x600!

Най-после се сетих как да го оправя. Сега на резолюция 800x600 header-ът не излиза извън екрана. smile.gif
Warrior Of Ice
Гласувайте, хора, че нещо изоставаме в класацията... unsure.gif
Slash
Може ли да се направи като рopup-ите, тоест на всеки 24 часа да се отваря банера автоматично на всеки, който влезе във форума с акаунта си? Защото се случва да забравя някой път да щракна на банера...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.