Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: I...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Virgin_Steel
I am I, but why must truth always make me die?
stage
пич, тук се пише на български dry.gif а от това нищо не се разбира - ни що си, ни откъде си!
p0w3r
е да де то тва се знае както ти си си ти така аз сам си аз и той си е той и тя и т.н.
stage
o, извинявай че не попитах.
InsArtTure
Хай! Последно девствен ли си или стоманен?
SepulTeraHead
Стоманата е девствена преди да изковат от нея вибратори за Халфорд. icon_headbang[1].gif
Wolfheart
You are You, and the truth will make you die, because it made you live
lelqLora
blink.gif Бонжур, мадам, как са децата? blink.gif Ае драсти, е така и едва ли не biggrin.gif
Slash
Здравей, приятелю! bye.gif

Аз се казвам Михаил и съм от Варна.
Имам един въпрос: ще бъде ли проблем, ако престанеш да влизаш в този форум, или ще трябва да се наложи наистина да ме ядосаш?
Основно - нямаш преценка на изказа, нямаш мярка, липсват ти първите 7 години, когато сам си надробиш лайна и затънеш в тях, ти продължаваш да твърдиш, че ти е хубаво в тях... и т.н. и т.н.
Да, това го прецених в няколко твои поста. По принцип не се интересувам от такива хора, но ти искрено успя да ме подразниш - трябва да се гордееш с това. Не ме вълнува, дали си 15 годишен пикльо или 30 годишен дебил - просто си пиши в други, като за теб форуми. Защото някак си не върви, във форума на metal-world, да си пишем един ден за провалените концерти на американските блак-метали Lamb Of God...
Разбрахме се, надявам се. Не си бавноразвиващ се, нали?

Амин!
Virgin_Steel
Престрояването в животинските редици е предимно резултат от застрашване...
да не помирисваме свята вода тука, а? tongue.gif
`Xandria`
Цитат(stage @ Feb 12 2006, 01:42 AM)
пич, тук се пише на български  dry.gif а от това нищо не се разбира 
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.