Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: за форума
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Warrior Of Ice
Цитат(In_Flames @ Jul 11 2007, 09:31 PM) *
Как мога да си сменя това под аватара "просветен"

След като направиш 500 мнения, ще можеш да си настройваш титлата през контролния панел.
pa®tci
a дали ще може да се върне опцията "Отиди на последното непрочетено мнение" наместо просто на последното... axesmiley.png
Duh5
Предлагам да качите емотиконка:

Поздрав за феновете на тиквитеsmile.gif
Warrior Of Ice
^ Добавена е. happy.gif
Duh5
Ох, моля ви помагайте, подивявам просто, по 100 пъти ме кара да се логвам преди да постна мнение, каквото и да правя, ако се опитам да видя информация за някой например, пак ме кара да се логвам. Горе си ми пише през цялото време "Привет, Duh5 ( Изход )", но като се опитам да постна каквото и да било пак все едно не съм вътре! Трих кукита, и с IE, и с Firefox и с Опера - все същото!

Не знаете какво ми костваше да постна ТОВА мнение!!!

F1F1F1 (Help демек)
Aggressive Perfector
Предлагам да се добавят следните емотиконки:



deathMurder
, , , , ,
тези са едни...от любимите ми biggrin.gif
ludspamer
Форума рулира, добре че има кой да ме посъветва да прослушам нещо bowdown.gif, ако не бях тук още щях да си слушам Роб Зомби dry.gif (който на фона на това което слушам сега ми изглежда комерсиален...)
scion_of_storm
И викаш дай да съм тру като всички да отричам комерсиалното...
Живееш и в комерсиална къща, защото е къща/блок като много други..
Пфу, комерсиалисти dry.gif
Battle Magic
^^ Радвам се, че форумът ти е бил от полза! Но само да запитам- какво значение има дали едно нещо е комерсиално, ако ти харесва?
ludspamer
Е, разбира се-не е грях да слушаш тук-таме нещо, което си е комерсиално.Но конкретно за зомбито-в момента въобще не ме вълнува
Battle Magic
А ако всичко, което слушаш е комерс, грях ли е?
scion_of_storm
Анатема!
...
ludspamer
^^Донякъде, може би....но трудно би било някой тук да слуша само комерс, поне така съм забелязал metal.gif
Battle Magic
^ Зависи какво разбираш под комерс... Но поне вече едно е ясно-който слуша комерс е грешник devil.gif
pa®tci
... ми ядеш Бибишките...
ludspamer
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 11 2007, 08:33 PM) *
След като направиш 500 мнения, ще можеш да си настройваш титлата през контролния панел.

Хмм...прегледах си целия конторолен панел но не намерих такова нещо.Да не би да е премахнато?
Warrior Of Ice
Гледай пак, докато не го видиш.
zelatorr
^^ Контролен панел -> Настройки: Профил -> Титла на потребителя:
ludspamer
Да, видях го преди дни.То ми избождало очите boxed.gif
Gelu
Ех, дано докопам 500 мнения, ама скоро ше да е, къвто сам спамзор jacko.gif
Duh5
Чували си сте някога за Tata Motors? Най-евтината кола в света е тяхна. Вие може да не сте чували за тях, но те за нас са чували smile.gif Отворете сайта им http://www.tatamotors.com/ . Да ви е позната иконката, която се показва до адреса в браузъра? smile.gif
zelatorr
А сега за всеки по една такава таратайка laugh.gif
Svetyl
Ахам... понеже темата на Ники се премести тук, иска ми се да кажа няколко думи. Те ще са най-вече относно материалите в сайта, отношението и тн. Значи едно време писах за този сайт... когато го нямаше конклейва или там както се вика. Но после се отказах. Защо се отказах? Защото не виждам смисъл. Да, мненията се четат и всичко е точно, да, чета материалите писани от хората от конклейва и всичко е точно. Обаче има едно обаче. Забелязал съм, че ако в този форум не си съгласен с мнението на авторитетите - Ицо, Любо, Венци и тн..., то мнението ти потъва в забрава. Нямам нищо против никого, но просто... това не е правилно. Давам прости примери - темата за Найтуиш, многото теми за Хелоуийн, темата за албума на Таря (който според мен вони на умряло, но явно "не разбирам идеята"), темите за Дрийм Тиътър (които според мен са зле, но май отново не разбирам) и тн... И когато Ицо или Венци, или Ники, или Любо кажат нещо, всички бързат да се съгласят и недай си Боже някой да не е съгласен, разпъват го на кръст. Това е кофти... Ще кажете, че преувеличавам. А аз ще ви кажа, че едно време (вижте ми датата на регистрация) не беше така.
Не обиждам никого, просто и аз както Ники, споделям своите наблюдения.
Mort
Хм, не знам за другите, но на мен честно казано ми липсва някой да ми се противопостави като хората. Липсват качествените спорове - факт. Едно време със Стефчо как се дялахме...
Svetyl
Именно! Имаше доста конструктивни дялкания smile.gif
Warrior Of Ice
Светльо, особено по музикални въпроси никога не сме си позволявали да цензурираме когото и да било, ако за това намекваш. Всеки е в пълното си право да каже какво харесва или не харесва в дадена банда - все пак форумът е главно за това. В крайна сметка дали ще пише и какво ще пише си е работа на самия потребител...
wqwrrr
Любо, искам да добия представа за описваното от теб 'дялане'. Понеже 'едно време' не влиза в хронологията ми за този форум. =)
И моля, се обоснови, защо ти липсва? От моя гледна точка, липсват не само качествените, но и всякакви спорове, зад които да стои идея или някакъв смисъл. Интересна ми е позицията ти по въпроса защо е така.
Svetyl
Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 11 2008, 05:35 PM) *
Светльо, особено по музикални въпроси никога не сме си позволявали да цензурираме когото и да било, ако за това намекваш. Всеки е в пълното си право да каже какво харесва или не харесва в дадена банда - все пак форумът е главно за това. В крайна сметка дали ще пише и какво ще пише си е работа на самия потребител...

Не става въпрос за цензуриране. Става въпрос, че инакомислещите са или подминавани безмълвно, или им е отправяна някоя ядна забележка.
Zdravko Peev
Цитат(Svetyl @ Feb 11 2008, 07:16 PM) *
Ахам... понеже темата на Ники се премести тук, иска ми се да кажа няколко думи. Те ще са най-вече относно материалите в сайта, отношението и тн. Значи едно време писах за този сайт... когато го нямаше конклейва или там както се вика. Но после се отказах. Защо се отказах? Защото не виждам смисъл. Да, мненията се четат и всичко е точно, да, чета материалите писани от хората от конклейва и всичко е точно. Обаче има едно обаче. Забелязал съм, че ако в този форум не си съгласен с мнението на авторитетите - Ицо, Любо, Венци и тн..., то мнението ти потъва в забрава. Нямам нищо против никого, но просто... това не е правилно. Давам прости примери - темата за Найтуиш, многото теми за Хелоуийн, темата за албума на Таря (който според мен вони на умряло, но явно "не разбирам идеята"), темите за Дрийм Тиътър (които според мен са зле, но май отново не разбирам) и тн... И когато Ицо или Венци, или Ники, или Любо кажат нещо, всички бързат да се съгласят и недай си Боже някой да не е съгласен, разпъват го на кръст. Това е кофти... Ще кажете, че преувеличавам. А аз ще ви кажа, че едно време (вижте ми датата на регистрация) не беше така.
Не обиждам никого, просто и аз както Ники, споделям своите наблюдения.

Така си е...
Културно го каза.
prayer4eto
^^Svetyl, донякъде си прав във наблюденията, но се замисли малко, че от 10-ината души, пишещи реално в музикалните обсъждания все някои ще са малцинството smile.gif. Дали ще си само ти, или ще са 2-3, останалите споделят своите впечатления. В някои теми, например не съм съгласен с тебе, но не тръгвам да споря, само защото имам различно мнение. Казвам си го, естествено другите ми приемат позицията, а дали някой ще ми обърне внимание въобще не ме интересува. Ако си изредил аргументи, с които не съм съгласен - казвам с кои не съм и защо. Често ми се случва, например с Венци, когато 2-3 пъти обсъждахме българската сцена, да видя, че сме на една и съща позиция, но го изказваме по различен начин. Много са разнообразни дискусиите, за да твърдиш, че тенденциозно някой те пренебрегва, когато изказваш различно мнение.

А вече има и случаи, в които просто изказванията на различна позиция са тенденциозни, с цел да издразниш някого. Като мненията на sgoh и NikolaBathory, които само чакат да кажеш някоя дума накриво, за да се заядат. Но не мисля, че навсякъде в темите е така.
Mort
Цитат(wqwrrr @ Feb 11 2008, 07:42 PM) *
Любо, искам да добия представа за описваното от теб 'дялане'. Понеже 'едно време' не влиза в хронологията ми за този форум. =)
И моля, се обоснови, защо ти липсва? От моя гледна точка, липсват не само качествените, но и всякакви спорове, зад които да стои идея или някакъв смисъл. Интересна ми е позицията ти по въпроса защо е така.

Реално нямам предвид нищо кой знае конкретно, просто тогава никой не взимаше нещата кой знае колко сериозно (Ники постояно се пени, че се пишат глупости, ама ако вземе да се върне някоя и друга година назад, ще види, че набедените тийнчета имат бая да ни наваксват laugh.gif). От друга страна сега форумът и сайтът имат претенцията да бъдат много по-представителни, което определено показва развитие. Тогава обаче по-несериозния и неангажиращ тон на дискусиите, като че ли предразполагаше към по-интересни коментари. Факт е и, че бяхме значително по-малко юзъри, които в по-голямата си част тепърва изграждаха мнение и позиция по множество въпроси, най-вече свързани с метъла. Не знам какво пречи вече - твърде многото потребители, твърде младите потребители, твърде различните потребители - не мога да определя кое от тях е лошо и кое добро. За мен единствения извод, че в момента не се пише достатъчно по конкретната метъл тематика е възрастта на форума и обема на темите в него, поради причини които съм изяснявал вече достатъчно пъти. Поставете се на мястото на някой нов юзър, който с трепет в пръстите иска да си излее праведното мнение по някоя тема, а тя се оказва на няколко години и в нея са писали хора, които вече отдавна ги няма - ами тогава с кой да спори. Пък и винаги ще излезе някой тъпак да му се изсмее, защо по дяволите е изровил тема от толкова време. Не знам за вас, но аз бих се почувствал зле. В този ред на мисли явно заключването на твърде стари теми не е лоша идея. Сега на всички е ясно, че дори повторното създаване на дадена тема няма да накара писалите преди в нея да пишат отново - на никой не му се пише едно и също, стига разбира се да не си е променил мнението.
Уф, много изписах - никой няма да го прочете, така че стига толкоз.
ludspamer
Имам чувството, че това със затварянето на стари теми можем да си го въртим цял живоt. От една страна е хубаво да се заключи, за да не я вадят нови потребители само за да кажат някоя простотия. Но от друга страна може да не е хубаво, защото може да се появи някой потребител със сериозни намерения и какво да види - темата за едикоя-си група - заключена! Затова не виждам какво има да му обсъждаме - модовете и админите да си преценят сами.

^Бтв прочетох го и вярвам, че доста хора ще го направят, дускисията си е сериозна smile.gif
wqwrrr
Само аз ли харесвам да чета дълги публикации?
Та, Любо. Смяташ ли за представително това, че в сегашното положение от корените и естеството на повечето дискусии просто се бяга или хода им се отплесва към дебрите на литературното и не чак толкова литературното чешене на клавиатури?
Дори аз самият го доказвам в момента.
Но да се твърди, че темите за дискусия са се изчерпали или че по някоя тема е казано всичко възможно е абсурдно. Всеки има своя различна гледна точка и съм на мнение, че ако някой има какво да каже по даден въпрос и желае да го направи, е несправедливо да му се отнема това право, независимо дали вече е казано едно или друго. Нали това е идеята в крайна сметка?

Става ми навик да пиша разхвърляни и неконкретизирани мнения, за това спирам до тук. Не съм този, който трябва да прави равносметката.
Mort
Едно кратко вмъкване, което ми хрумна - в по-ранните години на форума възрастовата разлика между потребителите не беше толкова голяма и никой не се смяташе за кой знае какъв експерт, че да поучава другите. Сега някак идва някое младо метъл пиле, а първото което правим е да му орежем крилцата. Виждам, че повечето от новите потребители често имат мнения, които са били споделяни от нас на тяхната възраст, така че кое ни дава право да се държим доста гадничко с болшинството от тях?! Някак не оставяме новите потребители сами да постигнат един вид "естествено" развитие. Тогава никой не е влизал във форума, за да ни обяснява кви сме залюхани и зелени. Затова съм на мнение, че форумът трябва да се пораздели малко по възрастова граница, един вид да има "нов корпус", в който по-младите или просто новите потребители да се изразяват малко по-спокойно, без страх, че някой от "старите пушки" ще им се изсмее в лицето. Вероятно няма да стане или просто пък е невъзможно да стане, но така ги виждам нещата.
Mangalf
Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 11 2008, 07:35 PM) *
Светльо, особено по музикални въпроси никога не сме си позволявали да цензурираме когото и да било, ако за това намекваш.

държиш ли да изнамеря всички постове, в които ти и Венци сте ме наредили задето ненавиждам Тим Оуенс (ЗАЩОТО СМЪРДИ), или ще си върнеш думите назад?
Svetyl
^Да, така е, съгласен съм с всички мнения на Морт. Само искам да отбележа, че на мен едно време Стефан и Боби ми режеха крилцата smile.gif Лъв ю дюдс smile.gif Заключването на старите теми наистина е добра идея, казвам го за пореден път... а ако се създаде някоя, която е повторение, не е гаранция, че няма да се пише в нея. Все пак човешкото мнение търпи развитие.
И да кажа за пореден път. Аз израснах тук. От 15 до вече 19 и нещо години...
Warrior Of Ice
Цитат(Mangalf @ Feb 11 2008, 10:52 PM) *
Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 11 2008, 07:35 PM) *
Светльо, особено по музикални въпроси никога не сме си позволявали да цензурираме когото и да било, ако за това намекваш.

държиш ли да изнамеря всички постове, в които ти и Венци сте ме наредили задето ненавиждам Тим Оуенс (ЗАЩОТО СМЪРДИ), или ще си върнеш думите назад?

Вярно, спорехме с теб, но това си е нормално в един форум. Не сме ти отнемали правото да се изказваш.
lodborg
Не виждам как сме те спирали да си изказваш мнението. Точно по тая тема си пишеше съвсем спокойно на дълго и на широко. В момента по-скоро изглежда се оплакваш, че сме ти опонирали. Не друго.

Едит: Д'еба, само папата не ме изпревари. biggrin.gif
Zdravko Peev
В определен контекст разликата между бана и това 3-ма разбирачи да ти се нахвърлят с тру-култ аргументацията си е много тънка. Знам от опит - и от двете страни.
Музиката, особено метълът, открива толкова широки хоризонти на познавачите...
Mangalf
Цитат(lodborg @ Dec 31 2007, 02:47 PM) *
Пратчет пише хубави песни, но после идва Рипър Оуенс и осира хубавата група. И след това се превръща в безидеен комерсиалист.

След нещо такова с каква мотивация да тръгна да ви опонирам?

Вярно, забавно е - аз лично се смях като го прочетох за пръв път. И все пак...
Warrior Of Ice
^^ Чуждата аргументация винаги можеш да обориш със своя собствена. Ако сам не можеш да си защитиш мнението, къде въобще си тръгнал да пишеш по форуми...
Zdravko Peev
Иди убеди кучето, че ягодата е червена...
pa®tci
Всъщност, за музикална тематика тук не намирам много теми, по които да пиша. Сорка, 90% от това което се слуша (тук а и по-принцип), ми е просто (противно) непонятно и не ми събужда никакъв интерес да пиша за него.
lodborg
^ Не за първи път казвам, че съществува бутон "Нова тема", за да се заговори за неща, които не са ви противни.
pa®tci
Е и като отворих такава за ONSLAUGHT vs EXODUS та какво? На коя 20-та страница отиде на третия ден? За чий чеп тогава, да пускам още пет теми за банди, дето ще си ги коментирам аз и още някой с по едно-две мнения от човек? Айде нема нужда...




ПП В момента с огромен интерес следя една обещаваща тема за BATHORY smile.gif
Nikola Bathory
добре си е форума, само може да понамалите свалките в темите с представяне на нови потребители /особено от женски пол/... малко е смешно. whistle.gif
Zdravko Peev
Ееее....ееее.... ся пък и цици ако ни забраните да искаме... Ко е туй ся...

ЦИЦИ, brother :nwo:!!!!!!!!!!!!!

Искането на цици свалка ли е?
Nikola Bathory
Хахаха, ами ОК smile.gif
ViolentBeauty
^^ Съветвам те да си ги искаш някъде другаде dry.gif Сайтове за тази цел колкото ти душа иска, това тук не ти е сладур. ком!!! Още един съвет, кротни се малко с глупостите!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.