Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: за форума
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
traektoriq
Не знам забелязвате ли, но продължаваме да пишем по темата, колко малко се пише за музика!

Никой не говори за това да спре да се пише в общия и каквото и да е било. Просто сме против безмислени "+1"
"+5454545", "к'во пи", "много пих " и 100000 такива. Няма лошо нека си говорим и за университета и за училище и каквото там ви вълнува. Но не и бекрайни безмислици , само и само да се напише нещо!

Разбира се не е задължително да се пише и за музика , аз пак ще дам себе си за пример. Аз избягвам да пиша , не считам че разбирам достатъчно за да икажа мнение , камо ли да започна спор. Разбира се това не ми пречи да следя какво се случва по темите.

Аз съм благодарна и за труда който се полага за сайта, винаги е интересно да прочетеш и да научиш нещо, да преслушаш някоя нова банда. Продължавайте така заради такива като мен smile.gif
Gelu
И аз да се оплача, че много простаци напоследък и лидери на "организации" се внедриха във форума.//
Zdravko Peev
Ако намекваш за нашия лидер - той надали ще се регне, brother :nwo:
nWo е виновно за всяка разруха. У нас е вината за простотията във форума, брадър. Иначе наистина никъде я няма.
Mangalf
Гельо, Zayo Bayo Gives Me The Creeps нямат лидер, така че аз и Анто отпадаме - не ни обвинявай wink.gif
Gelu
Абе той май си разбра кой визирам ;/
Karazhan
Може ли на Mangalf да му смените аватара ,че просто този мяза на педераст.И кажете му по-малко да спами ,че всяка тема която отворя там негова (без)мисъл.
sgoh
Може ли да смените и на Караджан аватара по същите причини ^
Айде стига глупости
Svetyl
Абе, имам малко тъпи въпроси, но ще се радвам Ицо и/или Венци да ми отгори/ят. Защо когато се публикуват мнения се чака? В смисъл, седяло е по 10-15 минути че еди-кой си потребител публикувал мнение... още по-голямо мазало става като двама го публикуват. От какво зависи кога ще видя мнението? Колко време се "публикува"? Абе, мисля, че ме разбрахте...
Warrior Of Ice
Ако пък визираш списъка с активни потребители: това, че някой е тръгнал да пише мнение, не значи задължително, че ще го публикува. Случва се човекът да се откаже и направо да затвори браузъра, при което продължава да си стои като публикуващ, но мнение (логично) не се появява.
Svetyl
Е. сега, може да питам глупости, но това дето го казваш поне го знам smile.gif Идеята е, че се е случвало, човек да публикува мнение от 5-6 думи за... 15-20 минути. И съм далеч от мисълта, че го е редактирал толкова време. Та затова ми е интересно от какво зависи тая скорост... дали е от интернет връзката, от натовареността на форума в момента или?
Warrior Of Ice
Форумът практически не натоварва сървъра; единствената по-тежка функция е търсенето... Интернет връзката би могла да е фактор, но като цяло това кога ще ти се появи мнението зависи единствено от това кога го публикуваш. smile.gif
Svetyl
Окей, щом казваш... но се загледай някой път когато повече хора публикуват мнения как се забавя...

П.П. Нищо чудно и да се въобразявам де smile.gif
prayer4eto
Въобразяваш си. Често ми се е случвало да пиша нещо дълго и пространно, а после да го изтрия и да напиша съвсем друго, а още не съм го публикувал. А пък понякога и се отказвам да публикувам. Но пак, тези 15-20 минути съм ги изхабил. А и мисля, че като редактираш пост-а също си в този стадий на "пишещ".
lodborg
Я, ски'йте к'ва яка емотка:



Дали да не я бутнем и в нашия форум?
Dragontear
Заеби я.... и без това parcaleste ще си я сложи за аватар guitar.gif
pa®tci
Dragontear
Тази какво прави?
stage
Лицеви опори?! laugh.gif
zelatorr
Това ми прилича като знака на DX.
Ta' Zhal
Не знам дали този въпрос е за тук, ако не е - делкайте. Значи не мога да си сложа картинка в подписа, когато копирам sourcecode-a от сайта, ми излиза само текста. Малко съм скаран с тези неща(а и малко ретард), така че ако някой може да помогне, ще съм много благодарен.
Warrior Of Ice
Форумът не приема html код. Трябва да сложиш картинката в [img] таг, bbcode сиреч.
pa®tci
Искаме отделен под-форум ИГРИИИИИИИИИИИ!!!!!! icon_poop.gif






... пък! boxed.gif
Megadeth
И филми, и спорт, и новини "По света у нас"



...пък!
Dragontear
И да се прекръстим на DIR.BG dry.gif





....ФЪК!!!! (Fuck)
Joint`GirL`
супер е форума icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
zelatorr
Като го поразучиш още друга песен ще запееш. ph34r.gif
Megadeth
Че е адски як ли?
zelatorr
да
_Moonshield_
Хахаха, в раздела "Новини" даже не е споменато за имената на новите песни на Металика, обаче виж "YGGDRASIL се насочват към студиото" е много по-важна новина... Това че една група е много известна не означава, че не трябва да се дава информация за нея!
lodborg
Цитат(_Moonshield_ @ Jul 27 2008, 02:13 AM) *
Хахаха, в раздела "Новини" даже не е споменато за имената на новите песни на Металика

Явно не си гледал както трябва. Потърси внимателно, стоят там вече четвърти ден.
_Moonshield_
Дам, извинявам се.
nobody
Що не мога да пращам лични съобщения? blink.gif
prayer4eto
Откога си така ?
Warrior Of Ice
Това обикновено става, когато човекът, на когото се опитваш да пишеш, е изчерпал лимита на кутията си (май беше 50 съобщения) и твоето няма как да бъде доставено.
Ta' Zhal
Ужас, каква е тази нова, изключително грозна и неудобна версия на форума? Много по-неудобно е да се чете.
Megadeth
Да не си огелпил настройките? Горе във всяка тема има "Опции" Цъкни там и дай на Linear +, не е новост, просто при теб се е получило така.
lodborg
Цитат(Ta' Zhal @ Oct 17 2008, 11:17 PM) *
Ужас, каква е тази нова, изключително грозна и неудобна версия на форума? Много по- неудобно е да се чете.

Ако става въпрос за скина, можеш да си го промениш на стария. Най-най-долу вляво има падащо меню (казано на чист български - дропдаун), от което да си избереш скина. Върни го на този по подразбиране (или на чист български - дифолтния).
Midnightsun
Да не става въпрос за олекотената версия?
Ако е така, цъкаш върху името на темата след надписа "пълна версия".
Пълна версия: за форума - цък!
Ta' Zhal
Ами не знам, какво е олекотена версия, опит с форуми нямам. Като отворя една тема, ми се показваха само първият и последният пост, останалото- списък с никовете на написалите го, на които можеш да цъкнеш. Нищо не съм пипал, че да се появи. Само и се оправи.
Midnightsun
Това е дървовиден режим (поне както го описваш).

Отиваш в първия пост на темата - горе в дясно има Опции - цъкаш. После от Изгледи цъкаш Standard.
Изгледи
Превключи на: Outline
Standard
Превключи на: Linear+

ПС: Outline - дървовиден.
ZerraX
Ем поради липса на много свободно време не съм видял пълният му потенциял, но засега ми допада. Надявам се да нямам пречки с хората /не си падам проблемен човек/ и да открия нови неща/групи, които не знам.
MrsLinda
аз имам въпрос - защо не е активиран бутон докладвай (или иначе казано report to moderator) ?

Ще улесни работатата ви, ако получавате сигнали за дублирани теми, спам, обиди, писане на латиница и пр. нарушения на правилата


поздрави
Линда
lodborg
Личните съобщения са точно с тази цел. Ако ти направи впечатление нещо, което не сме коригирали своевременно, можеш да ни уведомиш на лично. В повечето случаи обаче екипът реагира доста бързо на нарушенията, просто защото форумът не е необозримо голям (макар че с течение на времето стана доста обширен).
ZerraX
А тази тема ме подсети да питам, възможно ли е 1вият пост на дадена тема да може да се едитва докато темата съществувa, а не за периода от 1-2 дена.
Упс това беше за друга тема, ама късно се сетих ^^"
lodborg
Всички постове, без значение дали са първи в тема или не, могат да се едитират от автора им в рамките на една седмица (ако не се лъжа. Може и да е по-малко). След това само админ или модератор може да ги едитва.
ZerraX
Е това е кофти. Защото например съм пуснал тема за Trollfest, но ето излезна нов албум и аз не мога да едитна темата и да го добавя, защото едит бутон вече няма >,< Жалко. Вече ще пускам теми за split-up групи xD
lodborg
Има бутон "Нов Отговор" най-отдолу и най-отгоре на страницата. Добавяш новия албум в ново мнение. wink.gif
ZerraX
И става баси разхвърляната тема, но както и да е.
MrsLinda
IPB version: бутонът "докладвай" се намира точно до бутона "горе" - отляво, неизвестно защо тази опция тук е премахната, но админите си решават unsure.gif
pa®tci
Because, it is in the Bible: "No† to Wrestle Your Neighbour. sleep.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.