Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Групата August Burns Red
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
videodrone
тази група много ме радва и ми интересно какво мислят другите за нея. Нека всеки сподели... Разбирасе ако сте ги чували защото са малко по-безизвестни от другите групи. Може също да кажете какво мислите за стила им, аз смятам че е MetalCore biggrin.gif
videodrone
никой ли не ги е чувал е...ето защо не бива да се слушат само комерси dry.gif rolleyes.gif dry.gif
cunt
Добре де. Не е като никой да ни ги е слушал.Пък не са и толкоз безисзестни хеах. Не ме впечатлиха особено.
Браво че те радва.
Доволен?
videodrone
ами да си кажа с много слушане и лепа брена може да му хареса на човек.пък групата е доста добра,а ако не беше бешзвестна нямаше само ти да си писал в темата mad.gif
Slash
Той е тя.
Ето, и аз пиша.
Доволен?
SepulTeraHead
Сега какво? Дразниш се, че никой не отговаря в темата? Защото групата е неизвестна, а ние сме тъпаци, които дънят само комерс?
videodrone
аман от напукисти...пък кой е тя ?
SepulTeraHead
Cuntkiller е тя.


Намерих някъв албум на въпросната група. http://store2.data.bg/neodrummer/August_Bu...ker_-_2005-Spn/
Сега като сме го слушали, може и да кажем какво мислим.
videodrone
ем който слуша по-твърдо ще му харесат(не говоря за дет,блек или някви такива брутални изпалнения)...хеви металите изобщо да не си правят труда да ги свалят....
cunt
Хах това за Лепа Брена беше "много добро". Не е задължително да слушаш една седмица до полуда някоя група за да разбереш, че не те впечатлява особено примерно. Не зная защо но на мен примерно ми звучаха все едно съм ги слушала преди... Пък и сред средите на слушащите метълкор не е толкова неизвестна. Щом няма активност в темата явно просто няма много хора съсредоточили се в тоз стил хах. Това че групата ти допада не значи, че трябва да си толкова нападателен. хеах
edit: Що пък аз и блек слушам хаахх Пък и метълкор лел
Slash
Цитат(videodrone @ Feb 19 2006, 12:37 PM)
ем който слуша по-твърдо ще му харесат(не говоря за дет,блек или някви такива брутални изпалнения)...хеви металите изобщо да не си правят труда да ги свалят....

Това трябва да влезе в архивите на Что Делает?
SepulTeraHead
На втората песен съм. Дотук ме радват. Не, че е нещо уникално, но е добро.
Faget
доста са зле thumbdown.gif
SepulTeraHead
Цитат(Faget @ Feb 19 2006, 02:30 PM)
доста са зле thumbdown.gif

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111
Wolfheart
^И аз съм на мнението на сеп smile.gif
Иначе албумчето радва.
videodrone
ей нека се разберем,на никой не натрапвам групата rolleyes.gif пък тоя Faget-a да не се прави много на разбирач, щото е много лесно да плюеш .Нека той да каже някаква банда дето го кефи, да видим дали няма да има яко наредба...
SepulTeraHead
Пичът е с ник "Faget" и е фен на Korn = мнението му няма никакво значение.

Мене бандата ме накефи, въпреки че не е нещо отвъд клишето на съвременния метълкор. Мязат на Unearth доста, според мен.
lelqLora
Не.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.