Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
testamento
Здрасти на всички!ТЕСТАМЕНТО това ми е прякора и обяснява коя ми е любимата група - оттам нататък следва всичко останало (MEGADETH,DESTRUCTION,SLAYER,METAL CHURCH,ANNIHILATOR,JUDAS,MAIDEN,ACCEPT,SABBATH,DIO,ZEPPELIN,POGUES,CLASH,MANO NEGRA,MANU CHAO,BAD RELIGION - и т.н. и т.н.).От София съм,на 32г,луд фен съм на английския футбол и бирата.Харесвам(и то много) Хемингуей,Стайнбек,Пратчет и Борис Виан.Ми май това е накратко.
scion_of_storm
Я на мен ми се пада честта да съм първи biggrin.gif Ами здравей,хубави групи и добре дошъл във форума. openwidehug.gif От кой английски футболен отбор си?
testamento
Основно CHELSEA не заради Абрамович(фен съм от 88г,още Денис Уаиз не беше при нас).
Slash
Добре дошъл!
Аз също съм луд фен на английския футбол... привърженик на Арсенал!
testamento
добре заварил,Slash това заболяване е опасно,но се лекува(с много,много БИРА).
Slash
Тя бирата си е задължителна за всеки фен. wink.gif
Хубаво поясни, че не си фен на Челси от вчера. Бяха много симпатични с Дзола (любим играч) и други подобни... Вече не са.
Аз също не съм фен на Арсенал от вчера. През много възход и падение съм минал с любимия ми отбор, и се гордея с това, което прави Венгер с отбора в момента. Според мен това е пътя... а не по другия начин.

Хайде поздрав:
Testament - Practice What You Preach icon_headbang[1].gif
testamento
Точно това слушам в момента,надявам се да отстраните Реал(между другото Хлеб игра супер).И вие бяхте много симпатични с Мърсън,Адамс,Райт,Диксън и сие, но времената се менят.
scion_of_storm
openwidehug.gif Е ние тук сме се събрали всеки от различен английски отбор laugh.gif Аз съм от Манчестер(ама нещо много слаби игри напоследък).Иначе Челси също много ми харесват.А Реал ги мразя ужасно просто thumbdown.gif thumbdown.gif
`Xandria`
Запалянковци laugh.gif

Добре дошъл тук,приятно писане smile.gif
Spawn
Супер музика слушаш! Добре дошъл! .. и сори за снощи biggrin.gif Barca RullZ
Izkufelia
Е може ли такова нещо бе Тестаменто?
Слушам си сега bowdown.gif Souls Of Black -знаеш, че това е любимият ми албум - , но това с нищо не помага на Челси. Жалко майка му стара! А сега какво против Мауриньо имаш? devil.gif

Съжалявам!
Но нищо де, нали знаеш стария рефрен: Каквото и да стане идва следващия сезон и ние пак сме тук! drinks_drunk.gif
Revenant
There's only one club (x3) in London.... Good old Arsenal (x2)
Иначе харесвам още Millwall и Tranmere Rovers
a Testament icon_headbang[1].gif
Izkufelia
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН ДЪРВЕНА ГЛАВОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
conguestadors
Добре дошъл и от мен. Надявам се някои ден да гледаме заедно Челси-Милуол (те са ми любим англииски отбор), на по чаша бира. bowdown.gif
Tornado of Souls
bowdown.gif zdrasti testamento,kakvo si kupi ot SMF-a,njama da te iznenadame v petuk za sujalenie icon_headbang[1].gif
Voice_Of_Glass
Здравей, аз да попълня скромното женско присъствие на приветствалите те rolleyes.gif
Аз си падам страшно много по американския футбол - това си е живо пого с епични окраски brickwall.gif
Slash
Цитат(Voice_Of_Glass @ Apr 27 2006, 09:38 PM) *
Аз си падам страшно много по американския футбол - това си е живо пого с епични окраски brickwall.gif


Нали знаеш, че има ръгби и ръгби за момиченца (американски футбол)... devilsmiley.gif
dambov
добре дошъл drinks_drunk.gif
Forsaken
Здрасти! bye.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.