Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: И от мен
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
StormWarrior
Здравейте!

Казвам се Стефан (Течо), и с някои от тук се познаваме :Р, а на останалите мога да кажа – приятно ми е! smile.gif

От много години слушам различни видове тежка музика, но – само такава. Никакви забежки! Работя доста и нямам особено много време за писане, но винаги когато мога се включвам във форуми и др. подобни.

Също така свиря на бас в група – който се интересува може да провери на адрес www.wartime.cc , въпреки че сайта е още незавършен.
feather
Опа опа...tongue.gif openwidehug.gif

Добре си дошъл и пиши по-често, чшшш. sp_ike.gif
InsArtTure
Здравей. bye.gif Приятн писане.

Групата ти много ми харесва. happy.gif
stage
басистите са тъпаци в 150% от случаите bye.gif
Blashyrkh
здрасти bye.gif
feather
Цитат(stage @ Mar 7 2006, 03:29 PM) *
басистите са тъпаци в 150% от случаите bye.gif

По логиката на съждението ти следва, че ти би трябвало да си басист. blackmetal.gif
MadHatter
^ blackmetal.gif

привет! дано имаш повечко време за писане bye.gif
Slash
Добре дошъл!
`Xandria`
Добре дошъл smile.gif

Цитат(StormWarrior @ Mar 7 2006, 09:59 AM) *
От много години слушам различни видове тежка музика, но – само такава. Никакви забежки!

Поздравления за твърдото решение и подкрепа на музиката,която обичаш guitar.gif
Приятно писане тук.
Revenant
Здрасти ...добра страница имате icon_headbang[1].gif
StormWarrior
Мерси ви smile.gif

Страничката още не е довършена, но дава някаква идея за какво става въпрос guitar.gif

Що се отнася до забележката за басистите, хахах, да речем че се опитвам да съм нещо повече от такъв blink.gif
Slash
Цитат(StormWarrior @ Mar 8 2006, 11:14 AM) *
Що се отнася до забележката за басистите, хахах, да речем че се опитвам да съм нещо повече от такъв blink.gif

Ми може да мърдаш повечко... Те басистите компенсират с много движение по сцената. biggrin.gif icon_headbang[1].gif
stage
позьори biggrin.gif icon_headbang[1].gif
Цитат
по логиката на съждението ти следва, че ти би трябвало да си басист.

е не съм чак ТОЛКОВА тъп wink.gif tongue.gif
Nikola Bathory
Привет
blackmetal.gif
abductor
Привет и от мен! Много ми допада групата ти.
feather
Цитат(abductor @ Mar 10 2006, 08:00 PM) *
Привет и от мен! Много ми допада групата ти.

Чудесен повод с теб и още съфорумци да се видим на концерта им в Шипката на 21-ви. smile.gif icon_headbang[1].gif
p0w3r
Цитат(StormWarrior @ Mar 7 2006, 09:59 AM) *
и с някои от тук се познаваме :Р, а на останалите мога да кажа – приятно ми е! smile.gif

и на мен ми е приятно
Rolf
Добре дошъл тук! icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Добре дошъл!
lelqLora
За новия юзър да тропнем една ръченичка, айде! Оп, раз, два, три, иииии хопа-тропа, хопа-тропа biggrin.gif
lastnikolas
слушам тежка музика от 13 годишен. минал съм през всички тежки стилове. последните 15-16 години слушам алтернативни групи от всички видове, без разни колежански истории и глезотии. в интерес на истината има много метъл групи, които вече ми се струват смешни. не ми харесва дядовци да се напъват да правят бунтарска музика. нямам против, всеки да си слуша каквото му е на сърце. познавам и хора които слушат чалга и мисля, че те също имат своите добри черти. умеят да се забавляват навсякъде, по съвсем прост и обикновен начин
Warrior Of Ice
Хубаво беше да напишеш всичко това в отделна, собствена тема. wink.gif
lastnikolas
интересно как всички тук са интелигентно неприветливи към хора очевидно неслушащи хеви метъл, а повечето не са знаели дори за съществуването му преди няколко години
Warrior Of Ice
Грешни изводи си вадиш от контекста. Добре си дошъл, просто си отваряй малко очите, преди да пишеш.
StormWarrior
Цитат(lastnikolas @ Mar 14 2006, 07:55 PM) *
слушам тежка музика от 13 годишен. минал съм през всички тежки стилове. последните 15-16 години слушам алтернативни групи от всички видове, без разни колежански истории и глезотии. в интерес на истината има много метъл групи, които вече ми се струват смешни. не ми харесва дядовци да се напъват да правят бунтарска музика. нямам против, всеки да си слуша каквото му е на сърце. познавам и хора които слушат чалга и мисля, че те също имат своите добри черти. умеят да се забавляват навсякъде, по съвсем прост и обикновен начин

Като искаш да (по)кажеш колко ти е голям ... и да се правиш на по-по-най, защо наистина не си отвори собствена тема? hmm.gif Това е форум за МЕТЪЛ музика е и нормално когато обобщаваш легендарните и доказали се музиканти в този стил като дядовци бунтари да получиш и лошо обратно отношение от юзърите тук. thumbdown.gif
Rolf
Цитат(lastnikolas @ Mar 14 2006, 08:51 PM) *
интересно как всички тук са интелигентно неприветливи към хора очевидно неслушащи хеви метъл, а повечето не са знаели дори за съществуването му преди няколко години

Добре бе, пич, не схващаш ли, че някак си не върви да цъфнеш тук и още с първите си постове да се правиш на "кой съм аз"... Честно казано, дреме ми на шапката, че имаш някаква световно неизвестна гаражна банда, че си слушал метъл в шести клас и че се имаш за голям музикален разбирач. Не си нещо повече от който и да е в този форум и ако имаш проблем с този факт, те съветвам най-приятелски да се изнесеш своевременно.
Izkufelia
Евала и от Izkufelia. openwidehug.gif

А за любими "четириструнници" кои ще посочиш?
StormWarrior
smile.gif
Ами на първо място може би Steve Harris, човекът е легенда icon_headbang[1].gif
Други любими са ми Sean Malone - гениален, разбира се и адаша Steve DiGiorgio guitar.gif
lastnikolas
не ве хора. срещам някакви преценки от вас, които се отнасят лично към мен а не към музиката, която слушам, затова исках да ви кажа, че въпреки, че съм от една седмица в този сайт тежката музика ми е много отдавна позната и не мога да търпя да ме нападат лично за некомпетентност. наистина много от бандите, за които пишете не съм ги чувал по простата причина, че вече ме вълнуват някой по-важни за мен неща и нямам време да чета статии и информации. за групата ми въобще не съм искал да я хваля или да и правя реклама. споменавал съм, че свиря само с цел да разберете, че знам що е дисторшън и някой други неща. и това че вече предпочитам гейна да е по средата а не на мах. не означава, че не знам какво е, когато е на мах.
Izkufelia
АААААААААА бравос за Стив, че може ли без него?

А мнение за Гийзър Бътлър и Клиф Бъртън?
И в този ред на мисли какво мислиш за новото попълнение на Металика - Роберт Трухильо?
StormWarrior
Клиф Бъртън със сигурност много уважавам, той е абсолютна легенда и е пионер - за времето си разбира се. Особено в началото на guitar.gif ученето да свиря на бас ми е оказал голямо влияние хехе! guitar.gif

За Трухильо мога да кажа че е много добър и нестандартен басист, но определено не ми допада като стил на свирене wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.