Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Piza pizza pie...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Da_Pizza
bye.gif
Здрасти.
Казвам се Деница ма значително по-често ми викат Дени с косата. Руса съм и ест умна, и имам ного коса, къдрава и забележителна с размерите си. Светли очи зад строги цаки. Слушам най-вече готик, пауър и симфоник метъл и сякакви кръстоски между тия стилове, случва ми се и рок от време на време, пък като съм добро настроение си пускам(пригответе легените) Evanescence. То май ми се водят любимата група.
Ма слушам най-вече Lacuna Coil, Nightwish, WT, Lullacry, Leaves'eyes, Bloodflowerz, Jack Off Jill, Edenbridge, After Forever, Epica, Asrai и Beholder. Имам опити да се зарибявам по Dark Moor, Sirenia и Atrocity, които се развиват добре зася ма още не съм им чула сичко.
Ъм... мда, имам сестра от която съм позарибена по аниметата. Следя Bleach и гелдах naruto ма то ного затъпя. Иначе съм гледала сравнително малко анимета ма поне ме кефят - Witch Hunter Robin, Wolf's rain, Fullmetal Alchemist ако така се пишеше същност, Airmaster, DearS и там откъслеци от разни други. А, на студио Гибли харесвам филмчетата - Мононоке Химе, Howl's moving castle, Totoro, Porco Rosso, Spirited Away.
Чета фентъзи, кримки, малко фантастика и квото друго ми хареса.
.....
И 'същност не се сещам кво друго мога да кажа ^^
Warrior Of Ice
Добре дошла! smile.gif
ManOwaRadO
Цитат(Da_Pizza @ Mar 9 2006, 12:43 PM) *
(пригответе легените) Evanescence. То май ми се водят любимата група.
Ма слушам най-вече Lacuna Coil, Nightwish, WT, Lullacry, Leaves'eyes, Bloodflowerz, Jack Off Jill, Edenbridge, After Forever, Epica, Asrai и Beholder. Имам опити да се зарибявам по Dark Moor, Sirenia и Atrocity, които се развиват добре зася ма още не съм им чула сичко.

Аууу, забравих си легена!
feather
Привет! smile.gif Подписът ти е малко големичък... tongue.gif Приятно писане.
p0w3r
добре дошла
Svetyl
Otkyde si?
Mort
Здрасти! Кажи на колко годинки си и дай снимка tongue.gif ! Виждам, че си фенка на групи основно с женски вокали, но си пропуснала две много съществени, които горещо ти препоръчвам - Sinergy & Doro (Warlock)
Slash
Цитат(Da_Pizza @ Mar 9 2006, 12:43 PM) *
Казвам се Деница ма значително по-често ми викат Дени с косата. Руса съм и ест умна, и имам ного коса, къдрава и забележителна с размерите си.


"И сред искрящата роса
елфическата дъщеря
обви го в своята коса,
в прегръдките си от сребро."
`Xandria`
bye.gif
Страхотни групи-особено Leaves'eyes,After Forever, Epica,Dark Moor, Sirenia и Atrocity.
Gothic-a като цяло ли ти харесва,или само gothic metal?
stage
icon_headbang[1].gif Jack Of Jill icon_headbang[1].gif
Колко са ти големи циците? wub.gif
p0w3r
голям въпрос (що не я помолиш и да ги снима и да ти ги прати за да ги видиш)
stage
да наистина w00t.gif как не съм се сетил whistle.gif мерси p0w3r smile.gif
p0w3r
пак заповядай devilsmiley.gif
Da_Pizza
@feather оправих го подписа ^^

Ми от сф съм и ако някой иска да знае къде в софия да не ходи тфа е Надежда... Не че някой е тръгнал насам^^

@Mort тряя да има някъф елемент на изненада ся ^^ Пък и не ща да ви избия със снимка rolleyes.gif
Бтв никът ти от книгата на ТП ли идва или просто така?

И Xandria слушам от време на време, ся се сетих като видях ника на `Xandria`, ма отдавна не съм слушала.
Готика като цяло го харесвам, не само метъла, ми стила, времето и прочие... Що е Gothic се е убаво.

stage ся кво, да си ги мерим ли искаш laugh.gif
Revenant
Здрасти готик девойче bye.gif
scion_of_storm
Здравей и от мен.Аниме/манга icon_headbang[1].gif А Ah my goddess гледала ли си го?? wink.gif
Da_Pizza
Ah my goddess... Тфа да не беше с един дето попадна на телефона на рая? Мисля че съм гледала 2 епизода на кръст от сериите, щото то май и мууви имаше... накратко казано - само знам за кво горе-долу се разправя ^^
scion_of_storm
Същото да...е кво не е лошо,аз сега с него се занимавам.1 гб засега boxed.gif
Da_Pizza
Хихих, браво, браво... Не съм казала че е лошо, просто нещо не ме заинтригува особено. Ти други анимета гледал ли си?
Ro6ava GarGa
стедж,остави каката на мира бе! smile.gif
здрасти Пица, като гледам не се даваш лесно,така 4е с наи-голямо удоволсвтвие :Добре Дошла happy.gif
Da_Pizza
Их, м'рси ного за сичкото "добре дошла" същност wub.gif
Казвайте го докато е време, после ше питате "кой я е пуснал тази от лудницата за 3-годишни"...
Mort
Цитат
Бтв никът ти от книгата на ТП ли идва или просто така?

Баш от там е! Във форума, както ще забележиш има много почитатели на Пратчет...
Da_Pizza
Супер!И аз съм му фенка при това голяма punk.gif
За Смърт и вещиците са ми любимите книги от тези за Света на Диска. Иначе Страта
scion_of_storm
Е гледал съм и други неща...Vampire Hunter D bowdown.gif ,Hellsing AMV-ta и малка част от мангата,Chobits и т.н.
Wolfheart
Добре дошла!
Гледам, че наблягаш на групите с женски вокал.
Beerzebub
afro.gif

w00t.gif
Da_Pizza
Цитат(Beerzebub @ Mar 11 2006, 04:55 PM) *
afro.gif

По-скоро така laugh.gif

Да се отбележи, че на тази снимка е след едночасови борби за ресане и съответно се е поусмирила и поизправила.
Beerzebub
^ Хехе... Обаче не моеш да ме впечатлиш. След като *изобщо* гребенът преминава... happy.gif
Da_Pizza
Ми не съм снимала гребена ^^
Beerzebub
Ако е в категорията Плуг или Редосеялка може и да ме спечелиш smile.gif
Da_Pizza
Хехехх, утре ше се снимам преди да се нареша и след като се нареша и ше прецениш точно кво е happy.gif
Beerzebub
Са к'во? Снимки на буйна блатна растителност и почвообработваща техника ли ще си разменяме? Не че имам нещо против де.
Което ми напомня че одавна не съм поствал кретенски снимкив темата си. dry.gif
Predator-S
Sup, бабо? happy.gif
anonimna_dx
А Добре Дошла laugh.gif

= хехех Саше... нямаш конкуренция от към коса.. rolleyes.gif happy.gif
tongue.gif
Ro6ava GarGa
но си има female beta version! laugh.gif
lelqLora
Хахах вие сега си мерите кой е по-бухал в главата ли? smile.gif Аре да си направим състезание smile.gif Драсти кукло-букло smile.gif Още повече коса да си завъдиш, че да ти завидят братята метъли мухахх
AuroraBeauPre
Цитат(Da_Pizza @ Mar 9 2006, 08:30 PM) *
@feather оправих го подписа ^^

Ми от сф съм и ако някой иска да знае къде в софия да не ходи тфа е Надежда... Не че някой е тръгнал насам^^

@Mort тряя да има някъф елемент на изненада ся ^^ Пък и не ща да ви избия със снимка rolleyes.gif
Бтв никът ти от книгата на ТП ли идва или просто така?

И Xandria слушам от време на време, ся се сетих като видях ника на `Xandria`, ма отдавна не съм слушала.
Готика като цяло го харесвам, не само метъла, ми стила, времето и прочие... Що е Gothic се е убаво.

stage ся кво, да си ги мерим ли искаш laugh.gif


ахах здрасти laugh.gif гледам и ти си от Надежда rolleyes.gif
POISON GIRL
Хехе и аз съм от Надежда! openwidehug.gif Нещо ми се струва обаче, че не съм ви мяркала....от кои части сте....ако информацията не е прекалено лична де! laugh.gif

Иначе AuroraBeauPre здрасти! Хубави групи слушаш! Epica, After Forever и Xandria са ми страст! wink.gif
Da_Pizza
Омг...зле съм... не съм влизала от 1000 години, добре че сега една френдка отбеляза, че съм се била регнала да си спомня...
Хих, от 4 част съм, близо до ENA живея .
Иначе преди 3 дена ходих да ме стрижат от крайченцата и целия под стана в коса, после фризьорката дава огледалото нали, гледаме 2 минути и после и двете "Ми то няма нищо за гледане". Абсолютно същото. Прибирам се вкъщи и сестрата гледа гледа и вика:"Бе тя е още по-бухнала май".
Та така, забравих ви щото боледувах 2 седмици от март и после бях малко като с изтрита памет dry.gif

Едит.. НАй-важното забравих... През това време тотално се вманиачих в Sinergy и Arch Enemy

Втори едит... ОМФГ чак сега видях че Мид е регната... Midian имам пред вид...... Още малко ще се окаже че познавам половина форум, само дето повечето са с други никове ^^
Beerzebub
Цитат(Da_Pizza @ Apr 7 2006, 09:57 PM) *
Иначе преди 3 дена ходих да ме стрижат

И ти ли...
Аз също наскоро се реших на този акт, след близо 4 години 'въздържание' (по-точно май излизат 3 годинки и 9 месеца). И, да, никой не забеляза разлика... А уж си заминаха 4-5 санта. biggrin.gif
Da_Pizza
Бе колега отсякъде laugh.gif С какво я миеш твойта и колко често?
Аз веднъж годишно си я подкастрям като се запролети да не линее, защото преди 4-5 години много почна де се скапва от 9 години нерязане и се наложи да я окастря до ухо, та не искам да се повтаря... Още ми е гадно като си спомня.
А ето най-сетне и обещаните снимки... Препоръчително да се гледа само от хора, които са играли Doom и Silent Hill. Другите да му мислят.

Несресана
Понаресана
Вече известната Перфектно наресана

Косата е безмилостно жестока...
Beerzebub
А защо изобщо я решиш? На първата снимка си е много добре. smile.gif
При мене тя самичка си се заплита на разни кучурчета и масурчета и стои прилично. През ден ме питат как съм я бил поддържал... Ми не я поддържам. smile.gif Къпане с шампоан + балсам 2 пъти седмично и, помежду тях, само с вода всеки ден или през ден. Сутрин ставам буквално 10 минути преди да тръгна за лекции и само я връзвам да стои назад... Тя си има собствено мнение и съм установил че всякакви опити за придаване на форма се провалят, да не говорим че изобщо не ми се занимава с подобни мероприятия.
И за да върна жеста със снимките... цък. Т'ва е на Бирфеста миналата година. Тука, обаче, явно е къпана същия ден... иначе е по-бухнала.

А лелята, дето ни се подиграваше по-горе, да си покаже свойта четина. smile.gif Мое верно да спретнем сътезание. Съпротивление, при ресане с гребен, на бройка косми - в нютони... или милиампера, за наелектризиране...
Da_Pizza
Чувствам се мръсна като не се реша, пък и ми е останало от малка като ме заплашваха че ако не се нареша ще ми я отрежат... happy.gif И се реша само с дървен гребен ако се чудя какво да правя прибягвам и до четка, пак дървена.
Еее, ти направо се грижиш за нея, аз мойта просто я мия два пъти седмично с шампоан за суха коса и я реша сутрин и ако имам сили вечер преди да си легна, но често се получава два пъти ресане сутрин заради късно лягане... Хващам я само като ям и се мия, иначе почва да се опъва и да ме болят корените, пък и луди пари изхарчих за ластици... Къса ги като едното нищо.
Хехех, аз на мойта и помагам да заеме естествено положение като я раздрусам солидно след наресване. Всъщност то е горе-долу като да не я реша, но обясних вече защо всъщност я реша.

Уаау, това измитото определено ми допада. И е русо, сиреч приятелско. Ма ти завиждам, че можеш да си я прибереш зад ушите. Не мога да го постигна, просто се сресвам назад и се моля да не ме блъсне трамвай като пресичам. Като духне вятър в гърба ми просто спирам и чакам да отмине.

Може да добавим и най-дълго ресане...

-----------

Абе много яка коса имаш всъщност. blink.gif Не мога да се нарадвам.
Beerzebub
Не я реши, според мен ще е по-добре. smile.gif
Поне при мен, след като я мина с гребена, всеки косъм се накъдря отделно от останалите и така цялата коса изглежда много по-обемна. Ето това беше резултатът, след като си разплетох плитките миналото лято... така бухнала и аз не мога да си я закача зад ушите... Ама, то аз имам и големи уши де tongue.gif
Da_Pizza
И не само според теб, но старите навици трудно умират.
Е, супер си е направо косата, какво пък tongue.gif Плитките обаче са мъчение, как си издържал не знам.
И при мен е същото като се нареша. Измия ли я се групира в големи самостоятелни къдрици. Като я нареша се разделят, отпред където е по-късо остават едни дребосъци да ми пречат на очите, останалото
решава "всеки косъм за себе си" и става "ефектът уау". Те повечето ми къдрави познати са така, но не смеят да си признаят и се измъчват с разни глупости за коса.
Е, то си стана време за второто ресане направо biggrin.gif
Beerzebub
Цитат(Da_Pizza @ Apr 9 2006, 02:24 AM) *
Измия ли я се групира в големи самостоятелни къдрици.

Именно smile.gif То точно в това е чарът на къдравата коса, според мен.

Да не говорим, че при ресане на заплетена коса, с цялото дърпане и скубане, и разказаваш играта...
Da_Pizza
По-скоро тя ми разказва играта laugh.gif
cunt
И аз имах тъй къдрава коса, но вместо да се оплаквам от безмилостната борба я разкарах. Вземете пример хахх tongue.gif
Beerzebub
Няма. smile.gif
Само като си спомня през какво (колко тона гел... хаха) минах в началото, когато бях 1-ви курс, за да достигна до сегашния момент... да приличам на нещо.
А и мацките се кефят... tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.