Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търсим сътрудници!
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3
Warrior Of Ice
Искаме, разбира се. happy.gif
Fallenblood
Хахаха, като сбера нерви да изслушам Evanescence - The Open Door, може и за него да напиша, ама не знам дали ще приемете тва laugh.gif
Warrior Of Ice
Ти се пробвай, пък ще видим... icon_twisted.gif
hameleona
Еднo mp3 ако искате, качете го, на една Хасковска група е - Darkart. пише се слято! За жалост е от лайф. Само кажете къде да го пратя?
Warrior Of Ice
Ако групата позволява - давай го.
silent scream
аз също бих искала д апомогна някак ^^
знам че още не ме познавате но мога да покажа че съм послушно,добро и изпълнително дете ^^и примерно ^^^
lodborg
Айдеее, Ицо замина на метълтуризъм и ботовете се нахвърлиха на форума като студент на баничка.
Dragontear
Като първокласник на кифла-осморка през големото междучасие laugh.gif
InsArtTure
ОСМОРКА, човечееее!

Лудница беше едно време с тия осморки. WHERE DID THEY GO!?
comnetbg
Биография на RunningWild да ви трябва ? ама да знаете, чe работя и ще ми отнемие няколко дни smile.gif
Warrior Of Ice
Пиши, не пречи да има.
SharondenAdel
Само не разбрах, къде да пращаме? happy.gif
Warrior Of Ice
warrior_of_ice@abv.bg
SharondenAdel
Мерси много.... в скоро време ще си имате и биографията на Tenacious D w00t.gif
zelatorr
icon_headbang[1].gif Ухааа яКО яКО яКО happy.gif
darga
Въпросче..Би ли ви зарадвала биография на Nightingale?
Svetyl
Мен лично - ДА! smile.gif
scion_of_storm
Тери, би ни, естествено, давай! smile.gif))
Mago De Oz
Цитат(comnetbg @ Jul 3 2007, 10:41 PM) *
Биография на RunningWild да ви трябва ? ама да знаете, чe работя и ще ми отнемие няколко дни smile.gif

прати ми да я видя, че май съм най-стария фен на бандата тук, пък и аз имам доста неща...иначе лаврите са си изцяло за теб....мен не ми се занимава smile.gif
Virgin_Steel
Цитат(darga @ Aug 7 2007, 04:34 PM) *
Въпросче..Би ли ви зарадвала биография на Nightingale?

Тва не иска питане !
pa®tci
Цитат(darga @ Aug 7 2007, 04:34 PM) *
Въпросче..Би ли ви зарадвала биография на Nightingale?

не
drinkin_park
Цитат(xskacorex @ Sep 9 2003, 07:39 PM) *
Аз ще ти обясня: Ще трябва да видиш кои групи имаме в архива и да пращаш текстовте на други! Трябва да пращаш всеки албум в отделен Notepad файл и с картинките на всеки албум... Трябва и да има задължително всички албуми от дискографията на групата, плюс тва си длъжен да пращаш и на новите им албуми (тоест-като си хванеш група, действаш докрай) rolleyes.gif

аз това си го правя за личната ми колекция на хард-а
слагам текстовете на всички песни от албума с име - името на песента. обложка (предна, ако има - слагам задна и на CD-то) и nfo файл с датата на албума, траклист, време на песните и лейбъл. мога да помагам за това.
Warrior Of Ice
Текстове отдавна не качваме...
drinkin_park
жалко.
ще видя с биографиите какво мога да направя...
freak_of_nature
Мн добър сайт. smile.gif гледам че нямате биография на Slipknot. Аз мога да намеря за тази група доста информация. Надявам се да помогна.
Midnightsun
Търсите ли още сътрудници? Мога да се включа с биографии.
Warrior Of Ice
Заповядай! smile.gif
DarkRevenant
Аз също бих могъл да помогна с доста неща. И табове, и текстове и биографии, само Warrior-a да каже къде да му мятам цялата кофа с неща и точно в какъв вид ги иска. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
На текстове и таблатури позамразихме качването, защото в крайна сметка има специализирани сайтове за такива и е излишно само да прекачваме неща от тях тук. Биографии винаги са добре дошли - отваряш Metal World, проверяваш дали за нещо вече е писано и ако няма материал - започваш. Готовите неща мяташ на адрес warrior_of_ice@abv.bg smile.gif
DarkRevenant
Ок дюд скоро ще ти спамя пощата с инфо smile.gif.... Надявам се да помогна с това с което имам и знам....
Megadeth
Имам желание и възможност да поствам новини, какво е нужно да се направи, за да съм оторизиран и да действам.?
Warrior Of Ice
Да прекараш някоя и друга година във форума, като за начало... happy.gif
Megadeth
Имаш го :>
VENOM
На къде сте тръгнали без парични възнаграждения? brickwall.gif
shogot
А ти с това нахалство? Или си печелил/а "Пулицър"?
File099
Цитат(VENOM @ Feb 11 2011, 08:40 PM) *
На къде сте тръгнали без парични възнаграждения? brickwall.gif

Пари не трябва да се вземат от сайтът, а напротив - да се дават. Такива сайтове трябва да се финансират за да се развиват. Трябва да се помага с каквото може. Кой със статии, кой с постинги, кой с пари, кой с техническа помощ, кой с административна дейност. Всеки кой както може и с каквото може. Нали сме братя метъли? Тогава какви пари искате?
Warrior Of Ice
Офертата продължава да е валидна. smile.gif Който проявява желание за писане на ревюта, превеждане на новини и взимане на интервюта от групи, да заповяда!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.