Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Юзър барове за потребителите на .:: Metal World ::.
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3
feather
Днес реших да си поиграя и да направя юзър барове на сайта. Всеки, който иска може да си избере един от предложените варианти и да ги сложи в подписа си тук или някъде другаде, където пише. Целта е повече хора да научат за сайта и форума и да се разрастваме...така де. biggrin.gif По желание самата картинка може да е хиперлинк, който води към сайта. Всеки сам си преценява - аз само предлагам. openwidehug.gif Картинките се слагат в [img] тагове. Та-да-дааам:

(1.)

(2.)

(3.)

(4.)

(5.) => гърлис тайп biggrin.gif

(6.) => Традиционния вариант. blackmetal.gif biggrin.gif

(7.)

Така, за сега са толкова. Ако някой има някакви идеи, мнения, критики да си каже. Нрочно съм ги номерирала, за да се коментира по същество, хехе. smile.gif
MadHatter
Хъ-Хъ Шукаритетни са. Браво!!! wub.gif

Ама тез розави произведения (3, 5) не стоят май много яко. Ще се сдобия с едно веднагически bounce8.gif
Beerzebub
Някак всичките изглеждат резнати по средата... По-добре картинката (дето сега е вляво) да продължава по цялата дължина на userbar-a, според мен.


Аз преди месец два си бях играл да правя подобни бъзикни за SpawnRaped. Бях забравил smile.gif
stage
MadHatter "Шукаритетни" suicide.gif Marry me wub.gif

иначе са яки ахах biggrin.gif
feather
Цветовите гами са абсолютно променяеми и ако някой има специално желание ще му се направи, хехе. sp_ike.gif И аз мисля така за картинката, но таз програма за сега ми позволява толкова. Ще проуча с какво друго мога да направя и такъв вариант, Сашо. yes.gif
Niilo
Верно седи малко изрязано, по принцип юзър-баровете ако имат картинки се правят да преливат по някакъв начин.
lelqLora
Ей! Страшно хитро! Бравос, пухличке smile.gif
Slash
OMG! OMG! Искам розовото...

EDIT:

C00l!!!
Mort
Цитат(Niilo @ Mar 20 2006, 09:39 PM) *
Верно седи малко изрязано, по принцип юзър-баровете ако имат картинки се правят да преливат по някакъв начин.


Да бе - photoshop му се вика wink.gif. Ако ми остане време ще взема да направя няколко...

Цитат
но таз програма за сега ми позволява толкова.


и коя е таз програмка?
feather
Фотошоп е баба ти, Любене. biggrin.gif Ай направи го абсолютно същото с него, моля те. tongue.gif И стига разпитвал - няма да ти кажа. laugh.gif
abductor
Аз искам по-розово, пък!
(всъщност ще си направя синьо-зелено, та да ми е в тон. при това с фотошоп, с друго не зная)
feather
Цитат(abductor @ Mar 20 2006, 10:59 PM) *
Аз искам по-розово, пък!


Воала! w00t.gif

Никакъв проблем няма всеки да си направи каквото си пожелае, идеята е важна - множете се, братя! biggrin.gif
Rolf
Яко! smile.gif Ще си избера някое за другите форуми, в които пиша.
MadHatter
На мен ми се искаше да има нещо такова:



та си го направих sp_ike.gif
Mort
Цитат(feather @ Mar 20 2006, 10:57 PM) *
Фотошоп е баба ти, Любене. biggrin.gif Ай направи го абсолютно същото с него, моля те. tongue.gif И стига разпитвал - няма да ти кажа. laugh.gif


Предизвикваш ли ме? tongue.gif

И кажи коя е програмката, да му се незнае! mat.gif
Pyjamka
Всичките са много симпатични, дори и розАвото, направено специално за abductor. tongue.gif Най ми хареса обаче това, което съм си сложила. Сивичко, безцветничко, тъкмо като за мен! Вече дори си го ръгнах и в подписа ми във форума на училището. Сега обаче се замислям, че сигурно е било грешка.... Всички девойки от там слушат LP и, ако дойдат, ще бъде пагубно за много от темите тук. Туй в кръгЪ на шегата, [ъф ко:з]. Абе, супер са си банерчетата! wink.gif

P.S. Отивам да рестарт, че много се скапа компютруту.
Lucretia
Ами синьо sad.gif
feather
MadHatter, супер е станало. sp_ike.gif На другите се радвам, че харесва. Lucretia, тъмно или светло..? biggrin.gif

Любо biggrin.gif openwidehug.gif
Lucretia
Такова най-ме кефи smile.gif
Ама няма да стои добре такова светло, не си прави труда wink.gif
MadHatter
Мани ти не ставало...е..поне на мен ми харесва

feather
MadHatter се справя много добре и който има желание може да си поръча при нея.. sp_ike.gif А бе набутах те, ама виждам, че не ти е проблем, нали? rolleyes.gif openwidehug.gif
MadHatter
хахаха Не, няма никакъв. Даже ми е интересно, понеже сега си нямам работа. ph34r.gif
Lucretia
Цитат(MadHatter @ Mar 21 2006, 04:51 PM) *
Мани ти не ставало...е..поне на мен ми харесва


Ух, на кака синичкото wub.gif
SepulTeraHead
Цитат
Така, за сега са толкова. Ако някой има някакви идеи, мнения, критики да си каже.

Ок. Имам едно предложение. Нека пробваме да не са безумно грозни, ОК?
Warrior Of Ice
Направи бе, Стефчо, щом знаеш толкова...
SepulTeraHead
Другото е, че няма никаъв смисъл, след като, поне на мен ми се струва, че всички, които пишат тук се зане, че са потребители и без това.
MadHatter
Въпроса е за пропагандата по другите сайтова, не се ли разбра вече??!?! bye.gif
SepulTeraHead
Сега мислех да си направя някаква ебавка и да нарисъвам нещо адски грозно и да кажа "с това пропагандирайте", обаче и да се старая не мога по-зле от 7-те на feather, така че вижте пак нейния пост просто.
feather
Стефане, идоле. openwidehug.gif

Цитат
Нека пробваме да не са безумно грозни, ОК?


ОК. openwidehug.gif
anonimna_dx
Вишнево.... wub.gif rolleyes.gif (емотион с лига... ) или смесица между вишнево и виолетово.. Иначе преливащо се е по-добро smile.gif ( там за елемента)tongue.gif
Beerzebub
Цитат(Mort @ Mar 21 2006, 11:27 AM) *
И кажи коя е програмката, да му се незнае! mat.gif

Paint?
Може и на 'C' да ги е програмирала... sp_ike.gif
stage
Само че не трябва ли да е така .:: МЕТАL - WORLD ::. а не както е в момента .: МЕТАL - WORLD :.
feather
Смяташ, че това е най-важно? wink.gif
stage
не,не smile.gif само го отбелязвам като факт wink.gif
`Xandria`
На мен ми харесват,ще си взема едно,не за тук,но за някой друг форум задължително.Може би черничкото happy.gif blackmetal.gif
MadHatter
Цитат(anonimna_dx @ Mar 21 2006, 10:43 PM) *
Вишнево.... wub.gif rolleyes.gif (емотион с лига... ) или смесица между вишнево и виолетово.. Иначе преливащо се е по-добро smile.gif ( там за елемента)tongue.gif

Туй вишнево удовлетворява ли те???



Или пък това? То е с виолетово май...



biggrin.gif whistle.gif
stage
Шукаритетни са.
Rolf
Цитат(MadHatter @ Mar 22 2006, 06:50 PM) *
Туй вишнево удовлетворява ли те???



Евала, MadHatter, този специално е страхотен! bowdown.gif
Wolfheart
Да ми се освободи време и ми дойде вдъхновение, ще пошляпам и аз няколко юзър бара.
MadHatter
ми айде ритуални танци за музата (и за слънце), тъкмо и аз мога да науча нещо tongue.gif

Цитат(stage @ Mar 22 2006, 07:02 PM) *
Шукаритетни са.

е как cool.gif и сенкю ролф wink.gif
anonimna_dx
happy.gif Да biggrin.gif Задоволяващи са icon_headbang[1].gif
Revenant
аз пък реших че става дума за барове с пиене и за тва са бутнах тука ма то май не било ...
Ol' Skull
Тука май още няма много такива, ама 'се пак ето нещо за хора, които са решили да си направят колекция от userbar-ове в подписа:


----------------------------------------------------------------------
Beerzebub
sp_ike.gif
Sw1tched
т'ва ли е новия 'фешън'?

миришещи листчета anyone? whistle.gif
Beerzebub
^ Мноо ме дразнеха smile.gif
А покрай усербаровете си разучавам Фотожопа... icon_headbang[1].gif
MadHatter
Цитат(Beerzebub @ Mar 23 2006, 08:25 PM) *
sp_ike.gif

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

aбе как се казва шрифта, който се използва за тез красоти???
Beerzebub
Цитат(MadHatter @ Mar 23 2006, 09:47 PM) *
aбе как се казва шрифта, който се използва за тез красоти???

Аз ползвам Visitor (цък)
stage
a отзад на фона какво пише ве? smile.gif
Beerzebub
^ "Fake glass effects and 350x19 bars are the shit lol."

М/у другото това userbar user не съм го правил аз, да не си помислите нещо smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.