Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви Тениски и Суитчери имате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
TerminalFrost
Май от много отдавна не съм имал такива тениски. Това, което е най-близо до музиката е тениската на китарите B.C. Rich, която имам. Ама не я нося (:

Dragontear
Боби с аерограф ли работиш......
huh.gif аз не знаех че рисуваш покажии някои неща!
wqwrrr
Аз нямам много, но пък си харесвам всичките.

Имам на Deep Purple от концерта, на Dimmu Borgir от "Stormblast", na AC/DC от High Voltage, на HammerFall от "Crimson Tunder", на Iron Maiden от "A matter of life and death", на Megadeth от "Countdown to Extinction", на Children of Bodom, "Something Wild", както и една с Pink Ployd, която за жалост ми е малка.
Braindead
Цитат(Dragontear @ Jul 10 2007, 07:53 AM) *
Боби с аерограф ли работиш......
huh.gif аз не знаех че рисуваш покажии някои неща!

Той е про. happy.gif
pa®tci
не, нямам аерограф, всичко е на ръка smile.gif ето ти някакви слики, предполагам някои от нещата си ги виждал...


http://img2.freeimagehosting.net/uploads/915ef9851f.jpg
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/91cff503a2.jpg
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/d53446157f.jpg
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/42ebb117c8.jpg
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/72d9eda6fd.jpg



БДУ имам едно готово сито за CHILDREN of BODOM ама нямам фланелка снимана huh.gif
Dragontear
Сипки?.....Сито? ... Боби не рабирам ...как верно стават ..някакви шаблони ли са туй или?. Иначе много яки неща
и верно повечето съм ги виждал happy.gif
pa®tci
както посочих по-горе - Тайна Майна tongue.gif


ще се ИЗУМИШ колко от подобните фланелки дето си ги виждал имат нещо общо (по малко или повече) с мен happy.gif
Dragontear
happy.gif шъ ванъ и аз да си направя от теб а? ..може ли ... happy.gif
pa®tci
щом си плащаш нема ядове naughty.gif
Dragontear
Разбира се.... ако искаш драсни на ЛС някакви цени.... или аз трява да измисля какво искам първо де laugh.gif
pa®tci
абе я първо измисли какво искаш, щото нали, все пак, поета е казал "Всичко е Относително" laugh.gif
Dragontear
ОK но съм 99% сигурен че ще е свързано с MAIDEN happy.gif

ЕДИТ: Btw Само на тениски ли рисуваш?
pa®tci
^ щото и аз laugh.gif


а и БДУ, не че се вижда особенно ама имам опит в тая насока с МЕЙДЪН:

http://img2.freeimagehosting.net/uploads/1841809119.jpg




ПС Познай на кой стадион се развява това знаме rolleyes.gif
Dragontear
Уха ..ЛОКОПРЕПИВ ... оки хващам се с мъдрене значи happy.gif
Braindead
Ники в момента е в транс вероятно. laugh.gif
Първо с тениска започва, после ще иска да се вземете. happy.gif
Dragontear
Чакай чакай ...бъркаш ме с някой от познатите ти... фенове на Ангра ... laugh.gif
Braindead
Цитат(Dragontear @ Jul 10 2007, 08:48 AM) *
... фенове на Ангра ... laugh.gif

Де да имаше такива... laugh.gif
Dragontear
Ше си кажеш всичко laugh.gif

Кат дойат обещавам да ходим в 3 уши да ги гледаме laugh.gif
pa®tci
еее, как прокле момата... аз мислех във "Фенса", ма ти направо я покопа crying.gif




ПС Аз по толкоз космати не си падам, така че да не се ослушва ph34r.gif
Braindead
Ще ги гледаме като предварително ще сме направили знаме с некое ангелче на него. sp_ike.gif
lodborg
Някои ще ги гледат, ти ще си припаднала от прилив на адреналин. laugh.gif И ще помяташ мирно някъде в ъгъла.

Сериозно, ще оживееш ли след концерт на Ангра? Или да те пазим от подобни благини.
Braindead
Backstage, mate! w00t.gif
Dragontear
А не може ли с Циганин дет рабива мазе laugh.gif
Wrath_Child
Парц, теоретично , колко би ми взел за една тениска с надпис S.D.I. -логото,отпред , и с I Wanna Fuck YOU отзад? rolleyes.gif
pa®tci
теоритично зависи от големината и от фланелката (твоя/моя) но предполагам ще легне двайсетарка+ с моя smile.gif
Wrath_Child
Слез на земята,бе,Боби!!! Откъде двайсетарка , знаеш ли колко майчинство ми изплащат. no.gif
Не biggrin.gif , всъщност съм навитак, като събера парите, ще ти дам една голяма поръчка
pa®tci
Цитат(WrathChild @ Jul 10 2007, 05:34 PM) *
Слез на земята,бе,Боби!!! Откъде двайсетарка , знаеш ли колко майчинство ми изплащат. no.gif
Не biggrin.gif , всъщност съм навитак, като събера парите, ще ти дам една голяма поръчка


ми горе долу левче на буква + зависи от фалнелката... иначе поне 120 кинта кльопваш на месец tongue.gif за големи поръчки от една и съща фланелка има отстъпки :w00t.gif:
Mort
Ето с какво се сдобих днес:


Не че е любимата ми група, но ебахти яката фланелка blink.gif !

Сашо, не ми ли завиждаш! tongue.gif
prayer4eto
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

Такава и аз бих носил w00t.gif
lodborg
Ай, Морте, флюбих съ. Във фанелката де. biggrin.gif
scion_of_storm
МООООООРТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Ще те споходи ника ти, ако не ми я предотстъпиш доброволно!!!! suicide.gif
`Xandria`
Черна тениска с щампована обложката на "Карма". С тъмно-червен кант горе. Култ. guitar.gif
ludspamer
Наскоро си зех тениска с обложката от Ride the Lightening.Нямаше Master of The Pupets, за съжаление...но и тая си е яка! icon_headbang[1].gif
Eddie_The_Beast
За съжаление не съм си купувала мн ...имам две на Maiden - A Matter of life and death и Fear of the Dark
smile.gif
_SiegfrieD_
Последно получих една Evil, една Wolfhord (сиви) и Волколак.
Иначе са над 10, някъде...
scion_of_storm


wub.gifwub.gif
Hellbound
Имам само една тениска Slayer - Reign In Blood.Мисля да си взема някоя друга още.
Virgin_Steel
Цитат(scion_of_storm @ Aug 8 2007, 07:18 PM) *


wub.gifwub.gif


Сподели от къде? Че имам интерес за 2 бройки...
scion_of_storm
Уизърда, ама имаше само още една май, не съм сигурен, трябва да отидеш да видиш и да говориш с пича :>
Virgin_Steel
Пича е мъж на леля ми smile.gif Щом са ги вкарали веднъж, няма да има проблеми. Мерси много smile.gif
Mort
Еее Сашо, крайно време беше - айде честито!
scion_of_storm
Мерси...аз се зачудих между тази, твоята и една на корпиклаани с някакво бутче и еленови рога biggrin.gif
tongue.gif
pa®tci
ъъ... БДУ леко ми се намира една тениска на CoF дамски/deathски размер, ако има някои заинтригуван blink.gif

TerminalFrost
В момента съм с много готина тениска на Fruit of the Loom, на която пише java script:void(0). Без интервал между java и script, не знам защо форума сплитва думата.
Virgin_Steel
Защото IPB-то си рестриктва всякакви такива кодове wink.gif
TerminalFrost
^ И много правилно (:
Virgin_Steel
В phpBB-то до ден днешен можеш да си гепиш сесийка само с един парам скрипт в най-обикновен пост *смех голем*
Ataegina
parcaleste АААaaaaaaaaaaaз я искам! Колко парици и какъв е размера? S, M? Защоото на концерта на MANOWAR брат ми ми подари една "S" от техния ммърчъндайзинг и тя ми стои почти като блузонче.
Та и колко е дълга?
\\m//
Аз имам тениски на Мейдън, Хелоуийн, Металика и сега си търся на Рапсоди - Симфонията ІІ, Гама рей и нещо на Блайнд Гуардиан - някои от тия ще са суитчъри!
Пиша ги на кирилица, че ме мързи да обръщам на инглиш! tongue.gif
TerminalFrost
Добре де, аз нямам такива дрешки, а предпочитам да нося и обувам Tom Taylor, Mexx, Kenvelo, Armani и Converse. Лигаво е, ама като свикнеш веднъж, ти става мания. Даже е и гейско, според мен. Предпочитам на редките ни концерти никой от групата да не излиза с тениски на любимите си групи, защото нали уж трябва да сме в облечени в тон. Само клавириста ни обаче споделя моите виждания. Thank you, Bobster!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.