Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви Тениски и Суитчери имате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
scion_of_storm
Цитат(_Moonshield_ @ Feb 18 2008, 10:35 PM) *
^ Остава ти малко животец, Саше! Първо ще ти гепя тениската, след тва и суитчъра ти с Whoracle, който притежаваш хахха мислиш ли, че не знам icon_headbang[1].gif

Ама спеър май лайф, в СМФ ги има и тениската, и суичъра заредени :Д
ludspamer
^Ю уил бег фор мърси tongue.gif
Намерих си тениската на Металика от Райд дъ Лайтенинг metal.gif
(беше в дъното на гардероба happy.gif
)
pa®tci
Забравил съм да спомена най-последното си придобитие (специални благодарности на Десислава (и Марто) smile.gif ):

Wrath_Child
^ w00t.gif Гад,мръсна!
RazorJack




icon_headbang[1].gif
Ulair
^ ohmy.gif !!! Ето още една цел за елиминиране! devil.gif Мноу брутална T-Shirt ,откъде , ве?
Zdravko Peev
Рейзър Джак brother, приятелката ми има същата.
А аз имам оригинална на Amon Amarth ултимативен power brother. това е последното попълнение в гардероба ми.
Всъщност още 2-ма пича от компанията ми получиха тениски на Амон, и 3те са различни brother, заформили сме викингската орда в подкрепа на Безсмъртния Хълк Хоуган!
Alti
Ами аз май ще разваля една изненада като кажа rolleyes.gif , ама няма как да не се похваля happy.gif
Keeper of the 7 keys-Helloween wink.gif От Япония ми я донесаха,малко по-различна е от обложката,но пак радва много окото wink.gif
Aglarana
^ Ще те изнасиля и ще ти я открадна! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
RazorJack
Цитат(Ulair @ Feb 20 2008, 09:22 PM) *
^ ohmy.gif !!! Ето още една цел за елиминиране! devil.gif Мноу брутална T-Shirt ,откъде , ве?

ми от Германия си я зех от един метъл шоп icon_headbang[1].gif имаха ги щото скоро тия ще имат концерт там (заедно с Norther и Alestorm brickwall.gif) ... за съжаление нямаха на Alestorm иначе щях да си взема една пиратска хехе icon_headbang[1].gif


аа и аз искам на Amon Amarth devil.gif кого трябва да убия?
scion_of_storm
Meн :Р
Или може да отидеш до Уизърд. :П
LordZombie
Нови попълнения са

Megadeth - The System Has Failed Суичър
Judas Priest - Screaming for Vengeance Тениска
thrash_girl
Аз си имам един суитчер на iron maiden, две тениски на slayer и по една тениска на destruction, iron maiden, grave digger.........да май са само това......
Skinner
ами имам една на Slayer , една на Sepultura (arise) , и на Manowar 2
мисля скоро да зи взема и на PanterA icon_headbang[1].gif

също имам и суичер на Iron maiden i na Kreator
pa®tci
Ах, имам и те тая:





whistle.gif
thrash_girl
Ммммм.....имам повод за щастие,имам ново попълнение на тениските взех си една на tankard. laugh.gif
Vlad
The Morning After предполагам rolleyes.gif Аз пък си имам ново Каркасче tongue.gif
SpiritCrusher
Към настоящия момент в наличност са (с вероятност в скоро време да бъдат подарени smile.gif):

Death - Scream Bloody Gore
Kreator - Extreme Aggression
Testament - Souls Of Black
Judas Priest - A Touch Of Evil
thrash_girl
Vlad, да The Morning After, щото друга не намерих...
pa®tci
БДУ намерих си ситото за това, май некой ме питаше преди време:

Ludnichar
След вчерашния ми имен ден набъбнах с още 2 тениски - по една на Helloween & R+! smile.gif
GoddesS
Само една блузка на Nightwish която си закупих преди по-малко от месец whistle.gif
zelatorr
Лееелеее днес видях суичър на "ЕКО Булпак"!!!! ИСКАМ ТАКЪЪЪВ!!!!!!!!!!! brickwall.gif
Soulburn
Амии, едно време като бях млада много си носих тениските...имам иначе
Blind Guardian - Follow The Blind; Mirror, mirror; The Forgotten tales; A night At the opera; Nightfall in the middle earth...и на 100 % забравям някоя...те са ми любимци...
GammaRay -Land of the Free cool.gif Ужасно любима тениска и албум
Helloween - The time of the Oath; Better than raw и още един, който ще запазя в тайна, защото на нея автографите са по-важни cool.gif
Maiden - всички най-известни....и моята лична гордост ... The Virus cool.gif

П.С. Еее, добре де...и един суитчер на линкин парк boxed.gif
The Dragon
Цитат(SpiritCrusher @ Mar 8 2008, 10:51 PM) *
Към настоящия момент в наличност са (с вероятност в скоро време да бъдат подарени smile.gif):

Death - Scream Bloody Gore
Kreator - Extreme Aggression
Testament - Souls Of Black
Judas Priest - A Touch Of Evil

Подари ги на мен! tongue.gif
Сериозно, откъде си намери тениската на Extreme Aggression?
Arq
еми аз пък си нямам скорошни попълнения...само малоумни пуловери с големи копчета...
Ulair
Ми,така и така ще ходя на концерта на Kiss , та ми донесоха две новички тениски от САЩ + още една на Korn thumbdown.gif ,ми пробутаха, та се чудя ,как ли да се отърва от тях по-късно(особено от тази на Korn - уникална е ,ама никога не бих носил подобно нещо)
GoddesS
Ми щом показваш thumbdown.gif може би нямаш познати които да се кефят адски на бандата но можеш да се опиташ да я продадеш или да я подариш най-малкото....или пък да си я оставиш като хубав спомен smile.gif
Ludnichar
..... или да я забучиш на кол и да я изгориш... devilsmiley.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif
pa®tci
Последно придобитие ПЪРЖЕН СТРЕНЧ "Been Caught Buttering" и то най-вероятно от най-първата партида директно след албума guitar.gif
Кире_Гръчата
!!!! Честито smile.gif
lodborg
В момента ви пиша облечен в следните два артикула:

и

Пресно, пресно.
scion_of_storm
Katatonia - Brave Yester Days
Wicked Child
Депресирате ме. Аз имам само на Manowar от албума Battle Hymns.
Някой знае ли къде мога да намеря това:

Никъде в Пловдив не открих такава ( да не говорим, че само на едно място видях щампа с албум на IE с Барлоу и тениската не ми стана, а беше последна).
Megadeth
Цитат(SpiritCrusher @ Mar 8 2008, 11:51 PM) *
Към настоящия момент в наличност са (с вероятност в скоро време да бъдат подарени smile.gif):
Judas Priest - A Touch Of Evil

whistle.gif


На Лед Цепелин, СОАД, Джудас, Primal Fear, Six Feet Under и още някакви, не ги помня.
azoteccccc
Тениска със Sodom - In The Sign Of Evil преди 1 седмица си я зех и много се кефя!!
Twilightfall
Днес се сдобих с Cannibal Corpse - The Wretched Spawn и една на Sodom.
lodborg
Имам чувството, че ще задръстим темата след завършилия преди малко концерт на Kamelot.

Аз се сдобих с Kamelot - Ghost Opera: The Second Coming
Alti
Мда и аз си взех Kamelot - Ghost Opera: The Second Coming тениска happy.gif Но майка ми се скара защо не съм взел 1 номер по-голяма,защото тази щяла да я съсипе при прането...
Crafter
Имам си тениска на NOD!
Парци, моля, дай видео матриала w00t.gif
pa®tci
Койо? blink.gif


Имам само е тая слика happy.gif



Crafter
Всъщност нека да напиша и тук.

Фланелката е просто супер!
Ще си измисля още нещо и със сигурност ще поръчам.

А имам и един въпрос. Трябва да си направя хубава вратовръзка, но във всичките фирми, в които се обадих не са много навити да правят по-малко от 50-100 бройки (а на мен ми трябват 2-3). Можеш ли да направиш нещо по този въпрос?
Иде реч за това да се сложат няколко броя малтийски кръстове, няколко черти и евентуален надпис (малко тип фирмено лого).
pa®tci
Хм... искаш щампа ли да е или бродерия? Щото за второто може да питам къде, а за първото не съм много сигурен (хич даже), че боята ще хване и ще стои добре на плата smile.gif


Чакам поръчките openwidehug.gif




... и да се надяваме да няма рекламациЙ dry.gif
Crafter
Не отбирам от тия неща, но вероятно искам бродерия... крайнате цел е нещо подобно на това.
pa®tci
Мдам, определено е бродерия. Ще пипам и ш'ти кажа, ама ми се мота някъде по около Дондуков че имаше такова ателие. Какви срокове гониш?
Crafter
Месец и нещо.
metallica_f
тениски -
1.на iron maiden - 6
2.На Metallica - 4
3.на Guns NRoses - 4
4.на ac\dc -1
5.на manowar - 1
6. на Whitesnake -1
7.на cannibal corpse - 1 suicide.gif suicide.gif
Distant Sun
Тениски:
Arch Enemy
Lacuna Coil
After Forever
Leaves' eyes
Marylin Manson
Nightwish
Evanescence

Суитчери:
Evanescence
Nightwish


love_hunter
Аз пък нямам почти никви. dry.gif
Имам на металика и на гънс.
Night
Не помня вече suicide.gif подмятва се все още една на ...and justice for all, с която понякога си стоя нас, но вече не нося тениски/суитчери rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.