Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви Тениски и Суитчери имате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ThE-SaMe-IdIoT
Имам 20+ такива:
Ro6ava GarGa
^o,аз си ме4тая да си намер

^o,аз си ме4тая да си намеря такива...за да мога да излея "таланта" си отгоре... wub.gif ама супер трудно се намират женски тениски,4ерни из4истени,..които стоят добре no.gif
ина4е имам тениска на CROWFISH ама ми е малка и спя с нея...happy.gif
Revenant
Цитат(Boot @ Jul 30 2006, 04:30 PM) *
Тениска на Бодъм (продължава да ми е любима) - Обложката на Фолоу дъ рийпър отпред, а отзад - физиономиите им.

аз имам подобна ама отзад е с гроб и имената на песните...взех си я преди да им намеря албума icon_headbang[1].gif и все още изглежда добре за годините си
имам и една на DECIDE от първите им албуми Legion - единствената, която нямаше карантии и обърнати кръстове щото да не разтроя мама
falio`
Мене пък ме е яд 4е миналата година си изгубих на Last Hope Hardcore Team 01 на плажа някъде. Но сега съм се заръчал да си взема на Crowfish.
Boot
Аз не бих отказала някоя тениска на Bad Religion като се замисля. Ама нещо ме мързи да търся. Мързел. thumbdown.gif
Svetyl
Две на SOAD, две на CoF. Суитчъри на Edguy и SOAD. А да и тениска на Мейдън, която обаче не е точно моя аме е много яка. Но не ги нося много вече... По-добре концерти, отколкото тениски.
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jul 30 2006, 10:43 PM) *
^o,аз си ме4тая да си намеря такива...за да мога да излея "таланта" си отгоре... wub.gif ама супер трудно се намират женски тениски,4ерни из4истени,..които стоят добре no.gif
ина4е имам тениска на CROWFISH ама ми е малка и спя с нея...happy.gif

Ух, за жалост изливам други неща в тея тениски в тая жега .. мойте ги взимам от метро sp_ike.gif
dambov
ми на
Ozzy Osbourne
Iron Maiden
AC/DC
тва са групите на които имам блузки
Mago De Oz
t-shirts
Kamelot - Karma
Blind Guardian - A Past And Future Secret
Demons & Wizards - Demons &Wizrds
Running Wild - Under Jolly Roger
Gamma Ray - Somewhere Out In Space
Gamma Ray - Blast From The Past
Nightwish - Bless the Child
Stratovarius - HUnting high and low
Mago de Oz - Funisteria
и още няколко дето не се сещам

long slееve
Running Wild - Port Royal
Suidakra - Sign for the fallen
Blind Guardian - And then there was ....
Savatage - Handfull of Rain
Dragontear
амм имам доста ама ве4е не ги нося много много ...наблягам на чисто черни:)
но ето ги

започваме с най-лубимите

ТЕНИСКИ:
Iron Maiden - Killers
Iron Maiden - The Number Of The Beast
Iron Maiden - Piece Of Mind
Iron Maiden - A Real Live One
Sonata Arctica - The End Of This Chapter
Dio - Lock Up The Wolves
Nightwish - Cenutry Child
Whitesnake - Lovehunter
Guns'N"Roses Appetite For Destruction
+около 10 чисто черни

Суитчери:
Iron Maiden - Somewhere in time
Iron Maiden - Brave New World
Iron Maiden - The Number Of The Beast
Helloween - Keeper Of The Seven Keys
Arq
имам тениски на Linkin Park.Korn suicide.gif (с тях само спя laugh.gif ) i Soulfly
а блузоните ми са на Metallica-А justice for all. и на Sepultura...
Pyjamka
Цитат(`Xandria` @ Jul 30 2006, 10:05 PM) *
Цитат(Fortress of Tears @ Jul 30 2006, 06:46 PM) *
Нямам нито една
И аз.

+1

Никога не съм намирала, че ще изглеждам добре с широка тениска, щампирана с името на някоя група или с обложка на албум. Това е и причината да не си купувам подобни тениски. Но иначе се радвам да ги виждам на чужди гърбове примерно, особено ако са новички и максимално черни. smile.gif
Mpa4ko
Сега се сетих че спя с една бяла на SOAD с едни слончита и гъбки червенушки..много е красива , но аз не мога да се възприема в светли дрешки
А днес си купих една с прасенци и натпис "Manner sind schweine" \m/ im slowly turnin dyke
Beerzebub
Аз тениските с картинки доста бързо престанах да ги нося... имам 2-3 някъде. Чисто черното също не се задържа твърде дълго. Имам една единствена бяла и ан нея пише PAIN. smile.gif
Все се каня да си поръчам една с логото на Zyklon и такава с Unreal Tournament (култ!).

Абе, R620 ftw biggrin.gif
varador
Аз имам само тениски на Hammerfall-Renegade, Helloween-Keeper of the seven keys, Judas Priest-Ram it down, Judas Priest-Screaming for venegance, Judas Priest-Sad wings of desteny, Blind Guardian, Sepultura
Mort
Основно разни адски стари на Rainbow, Purple, Sabbath, но откакто почнаха да ги правят адски боклучиви не съм си купувал. Гордея се с две оригинални обаче - Nightwish и суитчър на Kamelot - The Black Halo.
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(Beerzebub @ Jul 31 2006, 08:52 PM) *
Аз тениските с картинки доста бързо престанах да ги нося...

И аз .. изобщо не ме кефат шаренийки, картинки, надписчета, бла бла бла .. при мен черното доста се задържа wink.gif и още държи де ..от над 3 години не съм обличал друг цвят .. е само имам няколко чифта бели боксерки laugh.gif
Wrath_Child
Бах маа му.Това някаква тема за самореклама ли е, или кво,ебаси.
През кура ми е кой какви тениски имал.
bowdown.gif
Slash
Цитат(WrathChild @ Jul 31 2006, 10:14 PM) *
През кура ми е кой какви тениски имал.

Ех, да ти имах кура... wub.gif Цял ден щях да си играя!!! laugh.gif
conguestadors
Цитат(WrathChild @ Jul 31 2006, 11:14 PM) *
Бах маа му.Това някаква тема за самореклама ли е, или кво,ебаси.
През кура ми е кой какви тениски имал.
bowdown.gif

suicide.gif wub.gif
Wrath_Child
Цитат
Ех, да ти имах кура...
Нямаш го . Пий една студена водКа.
wub.gif
Dragontear
ама това верно е много тъпа тема...на кой му пука какви тенески някой носи...ебати в България има по 80000 варианта на една тениска на един албум на една група...и най-тъпото е 4е ебати всеки е с такава тениска само щото му харесва картинката( пример суитчер на MAIDEN +червен ангцунг+Плетени обувки +бели чорапи+walkman със Софи Маринова) каква е разликата по-добре питайте ......... би ме било срам да облека тениска при тези условия...срам ме е защото ме мислят за такъв човек който не знае какво пише на тениската му...МАИНАТА МУ НА НАДПИСА НА ШИБАНАТА ФАНЕЛКА..Аз си слушам това което искам ...и наистина се радвам че го няма на фанелки в Вългария. ..а това което харесвам...предпочитам да си го купя на оригинална фанелка...или longsleve.(Sonata ili Maiden)..защото знам че не съм набутал пари напразно.. .а ако не нося просто 4ерна .....Направо съжалявам че постнах фанелките си който обличам само по концерти или еи така щот ми е станало тъпо и искам нещо да пише на тях.....
MadHatter
^Ей, чшшт, плетени обувки рулз biggrin.gif
Nothing to No One
Soulfly,Sabbath,Ozzy,Maiden -тениските ама яките са ми само тва за сега .... имам и на ХИМ ама за кво да ги споменавам въобще laugh.gif
scion_of_storm
Цитат
През кура ми е кой какви тениски имал.

ohmy.gif Ахаахах, права си общо взето happy.gif
stage
A на мен ми е през путката
deebo
Скоро видях циганин в каяруца, с фланелка на FEAR FACTORY. smile.gif
Сигурно им е голям фен и чака концерта им с нетърпение biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pyjamka
^Аз пък видях клошар с тениска на Cannibal. Вярно, че беше с дълга и чорлава коса, но нещо... метълското сякаш му липсваше, не изглеждаше да е фен. tongue.gif Гха, това намерил човекът, това облякъл. hmm.gif
Nothing to No One
mali ... kolko puti sum se natukvala na cigani s teniski na maiden .... brickwall.gif
BrAiNiAc
Аз имам малко тениски и анураци но ме кефят.

Тениски:AC/DC - 2
Iron Maiden - 1
SlipKnoT - 1

Анураци - KoRn - 2
Nightwish - 1
Judas Priest - 2
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Сетих се, че имам и на CoF- Midian, колкото за случайни метълски тениски, жената, която чисти при едната ми баба по едно време се появи с тениска на Napalm Death biggrin.gif icon_headbang[1].gif
_sk8mastR_
Моите не са нищо кой знае какво имам 4 на Slipknot, 2 на Metallica + sweatshirt; х1 на Slayer, Sepultura, Soulfly [не я нося], Korn [не я нося], и няколко скейтърски с надписи от сорта на skate or die и т.н... А, да. И една с 'the beers of the world' biggrin.gif
cunt
Суичър на Killswitch Engage, тениска - Throwdown (raise your fist in the air drug free xxx - ain`t that poser shit?) и някви не "оригинални" на All Shall Perish, Lars Frederiksen & The Bastards, Oxymoron, Angelic Upstarts.
I guess i ain`t c00l enough among ya guys.
blame
Имам една черна тениска,която на гърба (на плешката се пада мисля) има логото на Soulfly и само т'ва е май. Имам и две бели,които съм рисувала аз с някакви там,но не особено свързано с групи.
А, и един панталон, на чиито страничен джоб има логото на Machine Head, ама надали влиза в графа суичъри и тениски. huh.gif
Ares
Имам тениски на Blind Guardian,Hammerfall,Manowar,Metalika i Slipknot
^bodom_after_midnight^
за жалост в шумен закриха "на тъмно" (дупката) no.gif crying.gif но пък за сметка на това Варна ми е на 1 час път

Тениски:

DIO - Lock Up The Wolves
Blind Guardian - And Then There Was Silence

а суитшъри нямам за сега но следващият път като ходя до Варна ще си взема някои... наплюла съм си един на Pantera tongue.gif
DanceDevil
Аз нося cуитчер на Sepultura с обложката от албума arise. Иначе имам още тениски на Exploited, Slayer (Hell aweits), Cannibal corpse (с обложката от албума Gallery Of Suicide). Имам и други тениски и cуитчери, но отдавна не ги нося щото се посъсипаха вече с времето. Имам на Sepultura, Pantera и Bolt thrower. Абе вече напоследък зеха и на мен да ми омръзват и невинаги се обличам като метал.
Vlad
Имам 3 наDestruction и 3 на Exploited,Suffocation,Avulsed,Pungent Stench,Cannibal Corpse,Bolt Thrower,Obituary,Slayer,COB,Last Hope,Slipknot(не знам 2 или 3 и блузка тяхна) хаха и няква на Dark Funeral имам blackmetal.gif И блузки на Destruction,Kreator имам.И некви други работи ма са не се сещам.
varador
Сега чак се сещам,че имам и на ACDC-Hell'sBell
Nightmare
Имам много малко - две на Machine Head, една на Sepultura и ги нося много рядко, и то предимно вкъщи. Пазя ги!
Преди време на брат ми му бяха подарили един суитчер на Megadeth ама е било бая преди време, защото още не ги бях чувала щом съм нямала нищо против да я върне... беше с обложката на Rust In Peace ебаси...
Vlad
Вече си имам фанелка на Curse the gods на Destruction.Тва ми беше мечта да си я взема от както я видях в саита им rolleyes.gif
AuroraBeauPre
такамм.. значи
тениски- Cradle of Filth 3, Children of Bodom, Venom, Helloween, Slipknot, Nightwish
Суичъри- Cradle of Filth и Dimmu Borgir icon_headbang[1].gif
Exilia
Нямам кой знае колко внушителна колекция...
Тениски на Venom,Immortal,Burzum,Iced Earth,Hypocrisy,Halloween
и един суитчер на Nightwish,който всъщност не нося...
Но искам тениски на Kataklysm,Amon Amarth и Graveworm tongue.gif
pa®tci
чакай сега да видя, че аз по-принцип не си ги изхвърлям blush.gif

CORONER - 2 саморъчки, едната е "No More Color" другата е от един плакат;
КОРРОЗИЯ МЕТАЛЛА - "Каннибал" саморъчка;
KREATOR - 2 "Endorama" - саморъчка (в много зле кондиция - за вкъщи) и "Outcast" (също много зле, на потниче за вкъщи);
WAR - "We Are War" - саморъчка, в много зле кондиция - за вкъщи;
SAMAEL - 3 - една саморъчка, нещо като за "Eternal", "Worship Him" и "Rebellion" - ориджиналки bg.gif ;
DESTRUCTION - 2 - "Release From Agony" и "Inventor of Evil" оригиналче, с автографчета :Р ;
SLAYER - 2 - "Undisputted Attitude" - вече на потниче blush.gif и "Slaytanic Slaughter" дето вече ми е размер и половина по малка boxed.gif ;
CARCASS - 2 - култовата "Necrocism" :w00t.gif: на потниче, стреляно като със сачмена пушка неколкократно... и вкъщи не я обличам, ама некой път като реша да се правя на trve и излизам с нея по улиците ph34r.gif и "Symphonies of Sickness";
DEICIDE "Legion" мммхм... за вкъщи :} ;
BOLT THROWER "Realm of Chaos" много си я 'бичкам wub.gif ;
CANNIBAL CORPSE "the Bleeding" подарък за един ЧДР, носкам си я вкъщи дан'ми се смеят по улицата;
LAKE of TEARS - 2 - една саморъчка на "Neonai", спицяяялну за концерта миналата година (вече с автографчета) и на "BlackBrickRoad" също с автографчета blush.gif ;
CELTIC FROST - 2 - "the Emperor's Return" - спешъл едишън, само за мен, един приятел бачкаше при Лъчо (дето ги печата за Вижън фланелките) и му бях дал да ми я направи, само че беше преебал нещо ситото и фланелката е само със зелени цветове, обаче е МЕГА ЯКА, чак го е яд че и той си няма такава и "To Mega Therion";
HELLHAMER "Apocalyptic Raids";
VENOM "Black Metal" - малко ми е малка вече и попрокъсана, но много и се кефя :} ;
ATHEIST (последните ми придобивки to_become_senile.gif ) "Piece of Time" и "Unquestionable Presence" wub.gif


може и да забравям някоя, ама ме мързи сега да отварям гардероба да ги преравям всичките *прозява се*
ludspamer
Aз нямам много.Ше си зимам на Ози, ама кога ше е.... dry.gif
Иначе имам следните:
Sepultura-Morbid Visions-винаги ме гледат стран о с тия дяволи biggrin.gif
Soulfly-Dark Ages
Napalm Deah-Utopia Bani9shed-много не я нося щото естранничка.А и много не съм по Напалм Дет
Имам и две на Мейдън.Но не ги слушам и тениските са ми от приятели, които просто ме значт че слушам метъл и веднага са решили, че слуъшам и Мейдън. huh.gif

А малко извън това, имам една от портокал.нет на Mythbusters(от подписа същата картинка)И така, ходя си с Митбастърс, Соулфлъ и Сепултура общо взето
А суичер имам на Металика ама не е от албум-просто суичър с някъв кат Грим Риипър laugh.gif
Wrath_Child
Цитат(parcaleste @ Jul 9 2007, 09:29 PM) *
.....

Добре, добреее... metal.gif
Я кажи , тези саморъчки как ги правиш?
Отдавна искам да си направя няколко ...
Rodd1ck
Все още нямам никакви, все още не съм истински метъл. hmm.gif
Wintersunset
Ми не си ги знам наизуст...
Ама по памет... тениските...
Blind Guardian - And Then There Was Silence
Iced Earth - Horror Show
Led Zeppelin (не е от определен албум)
Pantera... не точно, но май е рисуван вариант на The Great Southern Trendkill oO
Sepultura - Against, която така и не разбрах защо купих...
Май са тези... иии суичърите са.. ъъ...
Nightwish - Century Child (Първото ми такова в живота, много сантиментална стойност има XD )
и Iron Maiden - Death On The Road

Това си спомням, не ми се зяпа в гардероба sp_ike.gif
pa®tci
Цитат(WrathChild @ Jul 10 2007, 12:08 AM) *
... Я кажи , тези саморъчки как ги правиш? ...

ми общо взето на ръка си ги правя happy.gif

бивша семейна тайна huh.gif в момента е просто тайна boxed.gif



ето ти да видиш на LAKE последната дето съм правил:



ludspamer
Цитат(indifference @ Jul 10 2007, 01:42 AM) *
Iced Earth - Horror Show

МАМКА МУ!! ohmy.gif ohmy.gif .Откъде я взе!Я казвай бързо tongue.gif
Не я сериозно кажи щото и на мен ми трябва wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.