Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви Тениски и Суитчери имате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
blood_freak
Е братя и сестри на МЕТЪЛ-а напишете какви тениски или пък суитчери имате smile.gif

моите са малко .. защото няма от каде да си ги купувам Свищов е малък град.. и няма мноо фенове .. няма и специален магазин ... и траа да се ходи до някои по голям град... и сложна е работата при мен ... но имам няколколко

тениски :
1.Sepultura-Bestial Devastation (даже ся сам си с нея tongue.gif )
2.Six Feet Under-Warpath
3.Cannibal Corpse-Butchered At Birth

суитчери :
1.Metallica-Master Of Puppets
2.Deicide

имах и 1 на PanterA ама го напраих на мешка ... щот ми беше станал малък
Sw1tched
hmm hitro!!
Arthas
Teniski - 5 na Emperor super.gif ,1 na slipknot,1 na dimmu borgir,2 na cradle of filth,1 na deicide,2 na Machine Head
Switcheri - na Emperor,na Deicide,na Arch Enemy i mai sa tfa
blood_freak
Sw1tched ti nqma li da napishesh kakwo imash ... ?
deadsoul
това за мешката където си си направил е готина идея smile.gif

тениски:
Dimmu Borgir
Dissection
Soulfly
Immortal
The Explited
Cradle of Filth
Nirvana
Nightwish (и аз сега съм с нея smile.gif )

суитчери:
The Exploited
Dark Funeral
Dark Thron
Burzum

може да съм пропуснала някой други, но това не е фатално smile.gif
Peter
Tursq si teniska na YOUTH OF TODAY...
widowmaker
SODOM!!!
Samo SODOM!!!
widowmaker
e, i oshte njakoi
t0xIc
haha mi samo na Prodigy i to o6te ot 7 klas kato bqh:)))))
vremena
edno vreme imah i na limp bizkit ama 98-99 da re4em
smqtam tiq dni da si napravq na Factory81 oba4e:)
deadsoul
t0xIc, to i az imam edna na Prodigy otkakto bqh 4-ti za 5-ti klas, no we4e si sedi kato antika ot starite wremena smile.gif
t0xIc
Liam Hawlet is da man smile.gif
super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif
SepulTeraHead
Фанелки:
Machine Head - Fuck It All
Machine Head - Robb Flynn(TBR era)
Biohazard
Pantera - Някви змии, пламаци и CFH.. headbang[1].gif
SLayer - Slayer skull
Soulfly - Soulfly
Soulfly - Primitive
Sepultura - Arise
Sepultura - Cahos A.D.
Sepultura - Against(ползвам я само за пижама w00t.gif )
Napalm Death - Harmony Corruption
Last Hope - Hardcore Team 01
Хиподил - Скакауец

Суетшърти:
Pantera - Няква тяхна снимка, ако!
Sepultura - Beneath The Remains
Megadeth - No More Mr. Nice Guy
Metallica - Damage Inc.
Spirit Crusher
Хм, имам доста голям списък и повечето ми за мое щастие са оритивнални smile.gif

Къс ръкав:

Gamma Ray - Land of the Free;
Gamma Ray - Somewhere Out in Space;
Gamma Ray - Powerplant;
Gamma Ray - 2000 tour T-shirt;
Blind Guardian - Mirror Mirror;
Blind Guardian - And Then There was Silence;
Blind Guardian - Tour 2002 T-shirt;
Fear Factory - Demanufacture;
Sepultura - Roots;
Masterplan - Masterplan;
Soilwork - Figure No 5;
Stratovarius - Infinite Tour;
Stratovarius - Tour - 2003;
Wacken Open Air - blue; icon_headbang[1].gif
Wacken Open Air - red; icon_headbang[1].gif
Metallica - black album
Death - samo logo;
Iced Earth - Alive in Athens;
Iron MAiden - A real Dead One;


Дълъг ръкав:

Gamma Ray - No World Order tour;
Death - The Sound of perseverance;
Kamelot - Karma Tour;
Metalium - Hero Nation Tour;
Wacken open air; headbang[1].gif
black_coffin
qwno az sym edinstwenata koqto nqma kolekciq ot teniski i suitcheri...wlacha se w cherno ot godini weche i nikoga ne sym izpitwala nujdata da pokaja kolko golqma fenka sym [weroqtno i zashtoto nikoi w grada mi nqmashe da razbere "kakwi sa teq stranni kartinki" po drehite mi i towa edinstweno shteshe da spomogne za imidja mi na propadashta narkomanka, koito se e zagnezdil w glawite na mirnite grajdani].kakto i de e.imam samo edna teniska na Darkthrone i si mi e mn cenna.moje bi shte pomislq i za neshto drugo kato stane studeno..nz
blood_freak
Цитат
moje bi shte pomislq i za neshto drugo kato stane studeno..nz

mi wzemi si nqkoe qko suitcherche [ama gledai da e ot debelite ,zashto sa po meki i po toplqt]... nqma da sajelqwash ... puk posle kakto ti omalee moje da postupish kato men ... da si napraish torbichka ot nego ..moita mnoo qka stana pone tongue.gif
BELLA
5 на in flames
covenant- nexus polaris
paradise lost -6
nirvana 1
children of bodom 1
hypocrisy 1
emi malko sa ama ne sym si kopuvala metulski odejdi ot 3 godini
nosq si gi samo v ku6ti ili kato hodq da sportuvam
black_coffin
Цитат
mi wzemi si nqkoe qko suitcherche [ama gledai da e ot debelite ,zashto sa po meki i po toplqt]... nqma da sajelqwash ... puk posle kakto ti omalee moje da postupish kato men ... da si napraish torbichka ot nego ..moita mnoo qka stana pone

mne thnkz.az si imam meshka i si mi hareswa cherna .nai-mnogo da si nadrashtq razni neshta po neq w skoro wreme,pyk i drehite si gi kupuwam dostatychno shiroki taka che nqma takawa opastnost...be to da ima pari..
blood_freak
i kato ima pari kakwo .....?
Sw1tched
Цитат(blood_freak @ Sep 10 2003, 04:49 PM)
Sw1tched ti nqma li da napishesh kakwo imash ... ?

mi shte byde twyrde kratyk post smile.gif

naj 4esto si nosia beliq KoRn
bgm
Е, аз си казах, че няма да си купя метъл тениска, докато не ги направят с яка.Засега производителите (мангалски цехове със съмнителна хигиена) не са се вслушали в мъдрите гласове на потребителите и просто няма такива.
_SiegfrieD_
Еми значи имам тениски на Rammstein "Sehnsucht",Marilyn Manson,Cradle of Filth(оная хубавата със Сатаната и монахинята,ама какво да направя като това имаха.Пък и взе да ми харесва:),The Kovenant "Nexus Polaris" и една ръчно рисувана в часовете по приложно с лого на Rammstein-доста сполучлива и най-важното е,че никой си няма такава:)
Суичерите са ми пак със Sehnsucht(комплект с фланелката-същия:(,Nightwish "Wishmaster",Dimmu Borgir-това е но колекцията ми постоянно се увеличава:)
Sw1tched
Цитат(bgm @ Sep 16 2003, 09:24 PM)
Е, аз си казах, че няма да си купя метъл тениска, докато не ги направят с яка.Засега производителите (мангалски цехове със съмнителна хигиена) не са се вслушали в мъдрите гласове на потребителите и просто няма такива.

бе мани яки поне в цветово отношение да бяха по-разнообразни и качествени mad.gif
SepulTeraHead
Абе има и готини. Имах една с един задраскан малоумник на която пишеше "NO FUCKING DISCO"... ама се скъса.... dry.gif
Zombie
samo 1
na cradle of filth si imam swi4er4e s oblojkata na cruelty and the beast koito e na okolo 5-6 godini ama poneeje nqmam pari za drehi o6te si go nosq
samo 4e na obratno
s kartinkata navutre
hahhaahahaaaaaaa
brickwall.gif
xskacorex
Ti predi da ne si slushal black?!
Zombie
4e koi ne e
deadsoul
И все пак има хора и които не са, не че съм от тези, но има. Познавам и такива ...
Sw1tched
Цитат(deadsoul @ Sep 18 2003, 01:59 AM)
И все пак има хора и които не са, не че съм от тези, но има. Познавам и такива ...

хаха стига бе ви е го изкарахте все едно кой не е слушал Металика, ми аз блек съм чувал но никога не съм слушал активно, навярно няма и да прослушам...ма знае ли човек
_SiegfrieD_
Цитат(Sw1tched @ Sep 18 2003, 12:29 PM)
Цитат(deadsoul @ Sep 18 2003, 01:59 AM)
И все пак има хора и които не са, не че съм от тези, но има. Познавам и такива ...

хаха стига бе ви е го изкарахте все едно кой не е слушал Металика, ми аз блек съм чувал но никога не съм слушал активно, навярно няма и да прослушам...ма знае ли човек

Абе и аз така си мислех,пък виж ме сега:)
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 11 2003, 10:12 AM)
Last Hope - Hardcore Team 01

Uvajavam! punk.gif
Sw1tched
Цитат(Peter @ Sep 18 2003, 06:30 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 11 2003, 10:12 AM)
Last Hope - Hardcore Team 01

Uvajavam! punk.gif

\Music\Other\Hatebreed - Will Be Heard.mp3

Уважавай!!

айде това ми е втори пост за днеска в тая тема - Мама Миа, каква голяма грешка hahahahaha ban
Svaltvinter
az pyk si imam nqkolko na Maiden na SlipKnoT na KoRn i na Bimp Lizkit edni4ka tongue.gif ama 4estno da si kaja.. 4udq se za ko sq mi tolkoz kato se f gyz dali shte sym sys takava teniska ili nqkakva druga.. koi li obiknoven 4ovek shte shvane za ko stava vypros (to tofa nai mn mai za da se izfukam pred drugite metali ama ko.. pak nikoi nqa da mi obyrne vnimanie).. naprimer razhojdam si se az s edna priqtelka vyv varna i minavame prez neiniq kvartal i tq mi vika "sq ako nqkoi te pita koi sa tiq iron maiden (shtoto bqh s takvaz teniska) kaji 4e e nqkoi ke4ist" naprao shtqh da polu4a udar kat go 4uh tova..
ai do skoro i Rest In Pieces biggrin.gif
alpha prime
svaltvinter ubawec i ti li si tuka weeeeee 6e oserem foruma s twoite guposti smile.gif tupan az pyk si zeh nowa teniska naprawo ne se traq ... mnoo si mi be6e ubawo s razdyrpanata iced earth-ka sq taq dokato q amortiziram ... smile.gif (btw na maiden e nowata ) bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
SepulTeraHead
Peter - respect! biggrin.gif

Цитат
Цитат
Цитат
И все пак има хора и които не са, не че съм от тези, но има. Познавам и такива ... 


хаха стига бе ви е го изкарахте все едно кой не е слушал Металика, ми аз блек съм чувал но никога не съм слушал активно, навярно няма и да прослушам...ма знае ли човек


Абе и аз така си мислех,пък виж ме сега

Ами и аз не слушам. Даже ме дрзни.
alpha prime
i mene me drazqnt tiq .... osobeno s sweti smqh
SepulTeraHead
Всъшност говорим за тролския блек с оркски влияния.
deadsoul
Всеки да слуша каквото иска, не виня никого, че не слуша black.
xskacorex
Цитат(brave_new_world @ Sep 18 2003, 11:09 PM)
svaltvinter ubawec i ti li si tuka weeeeee 6e oserem foruma s twoite guposti smile.gif tupan az pyk si zeh nowa teniska naprawo ne se traq ... mnoo si mi be6e ubawo s razdyrpanata iced earth-ka sq taq dokato q amortiziram ... smile.gif (btw na maiden e nowata ) bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

Sasho, veche i novata na maiden e razdyrpana, daje i poveche ot tazi na iced smile.gif haha!!!! tongue.gif ka si btw, mina li ti?!?
alpha prime
Цитат
QUOTE (brave_new_world @ Sep 18 2003, 11:09 PM)
svaltvinter ubawec i ti li si tuka weeeeee 6e oserem foruma s twoite guposti  tupan az pyk si zeh nowa teniska naprawo ne se traq ... mnoo si mi be6e ubawo s razdyrpanata iced earth-ka sq taq dokato q amortiziram ...  (btw na maiden e nowata )     


Sasho, veche i novata na maiden e razdyrpana, daje i poveche ot tazi na iced  haha!!!!  ka si btw, mina li ti?!?


hahaha az bqh s taq starata smile.gif
na ice d earth bluzata rulzzzzzzz tongue.gif
mina mi mnoo qsno az imam twyrda glawa
Voodoo_girl
Имам само тениски, все още не съм си взимала суитчър, все си мисля, че няма да ми ходи много laugh.gif
Та тениските ми са на:
Metallica (с един много смешен череп е, не знам защо си я взех, само вкъщи се разкарвам с нея)
Nirvana (ейй, това ми беше любимата тениска, така е избеляла обаче, че и най светлият тон на сивото ще ви се стори черно пред нея)
Soulfly - Dark ages (много й се кефя)
Sex Pistols (ми първите 5 минути след като си я взех много и се кефех, следващите 5 минути не ми харесваше чак толкова, а пък след това изобщо не ми пукаше)
Obituary - World Demise (най-новата ми придобивка, адски ме радва)
The Exploited - Beat the Bastards (също една от най-най-любимите ми тениски)
Анархийка (подариха ми я за рожденият ден, вкъщи се разкарвам с нея, защото ми е малко като торба все пак XL ми взели сладурите dry.gif )
max.666
Имам само тениски:
Death-"Spiritual Healing"
Sepultura-"Arise"
Sepultura-"Cahos A.D."
Soulfly-"Primitive"
Soulfly-"Dark Ages"
Slayer- logo
Soulfly-"3"
Motorhead-logo
Godsmack-logo
SOAD
Pantera-ot pred e Anselmo
Cannibal Corpse-"Hammer Smeshed Face"
Mpa4ko
ама изпрани ли?

t-shirt:
Metallica - metalli'fuckin'ca
Marylin Manson - GOAG
Marylin Manson - цялата банда front (Туигито ми кърти там)
Еminem - опръскан с кръв и с резачка , завещание от малкото ми братчи
и едно джързи на Ironhead

s-shirt:
Blind Guardian ама убийте ме не се сещам в момента от кой албум е - има един качулат кийпър отпред
Slipknot - цялата група в Синия им прериод...то не че друг суичър продаваха в НаТъмно де dry.gif
и и бах май са само тва
а и любимата ми тениска на 'La Traviata'
(която някои махалюлювци четат като 'Ла травестита' им го намаам в чофчицита да им го намаам)


Някой да има тениска на Дистилърс и да не му трябва?!?! rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Mpa4ko @ Jul 30 2006, 06:03 PM) *
Blind Guardian ама убийте ме не се сещам в момента от кой албум е - има един качулат кийпър отпред

"The Forgotten Tales", най-вероятно.
Izkufelia
MEGADETH - "Rust In Peace"

METALLICA - отпред с физиономията на Джеймс и на гърба пак Джеймс ама в цял ръст.
Fortress of Tears
Нямам нито една ph34r.gif , но съм твърдо решена да си купя на Children of Bodom! happy.gif Каня се около половин година вече, обаче нещо все не се стига до този паметен момент, много съм смотана... =)
Rodd1ck
Като малък имах една на Prodigy, но май вече не съществува! dry.gif

Друго нямам.. crying.gif
Boot
Тениска на Бодъм (продължава да ми е любима) - Обложката на Фолоу дъ рийпър отпред, а отзад - физиономиите им.
Тениска на Нирвана - с най-култовия пикчър на Кобейн отпред, отзад с много поизрязанко сюсайд летър със гадно жълти букви.
Тениска на Металика - грозна е в интерес на истината. Отзад е със снимка на групата. Пък и не се изкефих как ми седи и за тфа - с кабърчета на стената.

И един суичър на Металика, който супер много му се радвах, щото качулката му е голяма и ми крие лошия поглед, обаче след 1 пране се смали и ми е малък вече. А се убих от търсене на малък номер. Тъпа история... трябва пак да си купя някъф суичър...
ManOwaRadO
Ми всички, които съм си купувал са били на ManOwaR, на други групи нямам. Отдавна вече не си купувам, сега ги нося рядко, (тия дето са оцеляли), а преди не ги свалях tongue.gif
`Xandria`
Цитат(Fortress of Tears @ Jul 30 2006, 06:46 PM) *
Нямам нито една

И аз.
Нещо ми нямат размера тук, а и няма да умра, ако не се види какво слушам wink.gif. Но съм в процес на убеждаване да ми сложат обложката на "Карма" върху някоя тениска, ще стои разкошно... wub.gif
scion_of_storm
И аз не съм много богат на тениски/суичери, имам 2 суичера- на Сепултура-Arise и Blind Guardian- Nightfall in Middle Earth wub.gif Тениска имам само някаква с някви пламъци и разкрачен пентаграм или нещо подобно laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.