Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Dagoba
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
t0xIc
Френско метълче...тук-таме някоя мелодия и непрестанен джангър...ако някой ми намери албума от 2003 ще съм му многоо благодарен...че само новия го има в торентите - т.е от 2006 - What Hell Is About

а да - задължителни за фенове на Straping Young Lad , Fear Factory , Mnemic
Revenant
Dagoba - за улеснение
t0xIc
Сваляйте направо The Things Within и The Man you`re not за зарибявка:)
Rodd1ck
Ми аз преди време им бяй изтеглил един от по-ранните албуми от мулето, разбира се без да предполагам какво тегля! laugh.gif
Ако харесвате еди кои си и еди кои си.. dry.gif
Иначе ме изненадаха приятно, май правят някакъв индъстриал, поне на мен така ми звучи! Стават за слушане, но на моменти стават малко еднообразни! wink.gif
t0xIc
Цитат(Rodd1ck @ Apr 15 2006, 06:25 PM) *
Ми аз преди време им бяй изтеглил един от по-ранните албуми от мулето, разбира се без да предполагам какво тегля! laugh.gif
Ако харесвате еди кои си и еди кои си.. dry.gif
Иначе ме изненадаха приятно, май правят някакъв индъстриал, поне на мен така ми звучи! Стават за слушане, но на моменти стават малко еднообразни! wink.gif

то щото всеки ден излизат не-еднообразни групи smile.gif
Абе новия албум е много злобен:)
Rodd1ck
Имах предвид, в самия албум, който слушах, идва момент, в който ми стават еднообразни, но ще чуя и новия албум да си кажа мнението! smile.gif
t0xIc
Абе понеже съм упорито парче ето ви новия
Фаворит за най-добър албум за годината засега заедно с Zero Principle , SIlent Civilian и Raunchy . Да видим и новия на Хейтбрийд.
http://store3.data.bg/pleymo/Dagoba-What_H...romo)-2006-MTD/
В момента се качва..
Айде чуйте го и кажете дали ви харесва или ви дразни и в червата. Щото напоследък много се зарибявам по такъв стил.
t0xIc
Утре го трия. Иначе съм ви благодарен за неебателността в темата ,но вие изпускате smile.gif
icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Стига мрънка бе. Сега го слушам...

edit: Яко е. Даже доста. Доволен?
Rodd1ck
Ми аз изтеглих няколко мп3-ки, че и без това нямам много място. Не ми направиха кой знае какво впечатление на първо слушане, определено тук звучат по-брутално отпреди, но старият им албум по ми хареса.
Все пак ще го изтегля целият да добия по-пълна представа. smile.gif
Според мен сравненията с Fear Factory са задължителни, а аз не съм им голям фен, също така на места си правя асоциации със Soulfly, но не знам защо.. huh.gif
t0xIc
Цитат
Стига мрънка бе. Сега го слушам...

edit: Яко е. Даже доста. Доволен?

I`ll suck your dick man. Не бе не мрънкам. Просто ползвам чужд акаунт и утре трябва да го трия. Затва "нахалствам" .

А сега се сетих да кажа, че в It`s all bout time гост вокал е... хмм "вокала" на Диму Бургера
icon_headbang[1].gif
Rodd1ck
Dagoba - Dagoba
Dagoba - What Hell Is About
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.