Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Behemoth
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
winterstorms
Новият концертен албум на групата гази! Дори ще си позволя мнението, че са едни от най-добрите на живо екстремисти. Като си спомня на какво ни подложиха миналата година... icon_headbang[1].gif
Rolf
^ Съгласен! icon_headbang[1].gif Искам да видя и картина от това шоу!
Twilightfall
Чухте ли "Ezkaton" бре ?

Много здраво!

Chant For Ezkaton 2000 e.v.
Warrior Of Ice
Владее! icon_twisted.gif Цялото EP е kvlt, а новата версия на Eschaton-a (сигурно любимата ми тяхна песен след Decade Ov Therion) е страшно мощна и въобще е по-близка до лайв интерпретацията, която й правят.
Twilightfall
А кавъра на Мастър'с Хамър...!? ЗВЕРИЛНИК!

Какъвто е и live-а на "From The Pagan Vastlands", и каквото е цялото ЕР, всъщност.
Blashyrkh
Ако говорим за Live Eschaton концерта от 2000, уникален е... Само публиката за нищо не става. rolleyes.gif
Warrior Of Ice
^ И споменатото от теб издание е нещо велико, но всъщност говорим за това.
Ulair
Ъхъ, туй новото наистина владее! Споделям изцяло мнението на Ицо (и на двамата, де) за Eschaton-а и за бруталния лайф на From The Pagan Vastlands.
Airin Of Ancelot
"Ezkaton" е нещо жестоко! Доста неща предлага като за EP, определено ще се търси, щом излезе тук.
Blashyrkh
Керазито бачка само да вметна

http://www.kerrazy-torrents.net/index.php?...amp;hl=behemoth
deebo
Бандата е супер яка!!! Не съм слушал всичко от дискографията им и мисля да си наваксам... започвам веднага smile.gif
Vivi
Такааа... видях една част от клипа. Не съм фен на клиповете принципно.

За групата - The Apostasy е велик албум. Много добър. Групата принципно е велика.

Бтв, заради тях мъжът ми ме е заклеймил като блекарка rolleyes.gif
Ghost
Nergal и ко са ненормални типове! Супер мощна и технична музика създават. На живо също правят нещо страшно! И да си кажа, Inferno е един от най-добрите барабанисти за мен. bowdown.gif
Vivi
Иначе хора, по-новите им неща са блек/дет, не са само дет. Всъщност точно в Inner Sanctum се редуват блек и дет части. Много сполучливо според мен.

А това за Крейдъл ме уби. Нека да не обиждаме бехемотците wacko.gif blink.gif
_Moonshield_


icon_headbang[1].gif
Vivi
Красота. Аз имам клипчета от концерта, но са с гадно качество. smile.gif
Rolf
^ Какво от това, мятай ги насам!
Vivi
Ами, ако ме светнете къде да ги кача wink.gif
Rolf
http://rapidshare.com/
Vivi
http://rapidshare.com/files/182806911/Konc...5.2007.rar.html
Можело да се изтегли 10 пъти. smile.gif
Ghost
Мерси, Vivi!!! wub.gif openwidehug.gif Отиват директно в колекцията.
Vivi
Радвам се, че ощастливих някого drinks_drunk.gif
lodborg
А междувременно записите за новия албум вече са започнали. Повече информация в този трейлър.
Twilightfall
Лудница, нямат спирка тия изроди. cool.gif
Blashyrkh
opaaa bowdown.gif icon_headbang[1].gif
Mort
Студио дневник №2! - enjoy!
scion_of_storm
Уф, май ще продължат както не ми харесват.

Макар че пак са здрави и интересно свирещи. Не може пълна угодия де smile.gif
lodborg
Заедно с Nile са най-силната дет метъл банда, вихреща се в момента на сцената. Така че може да очакваш да продължат в същия дух още дълго.

Аз междувременно се надявам да вкарат още малко "фламенко"-мотиви в музиката си. biggrin.gif
scion_of_storm
Е да, добри са, няма спор - оправдават името си. Просто откривам нещо сантиментално в първите им творби; пък от тресните си харесвам Демигодецо и Зос Киа.

Ще видим smile.gif 2009 засега започва добре, само и Керази да пуснат, че то ми е ориентира...
Warrior Of Ice
Kerrazy не е ясно кога и дали ще се появи отново, затова аз пак ще си кажа, че истината е тук. Както и тук. icon_twisted.gif

Иначе съм 100% съгласен с това, което написа Венци. Behemoth вече години наред къртят, без да им мръдне нивото. Това, че стават все по-брутални, според мен е правилното решение за развиване на стила им.
scion_of_storm
Правопропорционално е с изкрейзването на бате Нергал според мен ^^

Но пък писаниците му покрай Демигод и вдъхновенията за направата на някои песни, макар и може би донякъде целящи внимание и поза, са доста добри.

INVOKING
IN
EGYPT
!

Aaaarghhh

П.п. Много нови фенове ще има с излизането на нов албум, кхъхъхъ. ~_^
Кобрата92
Хм групата е доста добра и ако трябва да бъда честен това е любимата ми полска група. Много добре съчетават двата стила (Black и Death). За мен Thelema 6 и Zos Kia Cultus са техните най-добри албуми като първият посочен е моят любим.
Mort
Епизод ІІІ
Rolf
Лудница! icon_headbang[1].gif Пак ще късат глави.
lodborg
"I want Zakk Wylde to sue us for these harmonics" - казва авторитетно Nergal след серия флажолети. biggrin.gif biggrin.gif
2+2=0
Klamliwa swinio, хах.
Така май трябва да е на полски, м?

Обаче не се научиха да правят студио филм. Погледнете на Vader клипа от същото Hertz, Павел целия сет изприказва. Тук само видях, че Орион свири с блекбютис, май. А нещо видях като сигнатурен амп, облепен. И Месата беше облепена, ама не е нейния звук на Нергал, май, а Сет на солата явно него ползва. И т.н. чесане на китаристки недоклатени красти. И в предишни видеота имаше снимки на раковете, обаче не съм гледал.

А Гибсън май са плащали. На концерта в София ги нямаше.
Блаблабла.

Иначе от последния албум нещо съм смесен. Като слушам и сега, старата песен е.
Twilightfall
Призванието им не е да правят студийни филми (:Д), а от това което чувам албумът ще къса (християнски) глави.
_Moonshield_
^Стига с тез християнски глави, дайте предимство на мюсюлманските devil.gif
Twilightfall
АПО
ПАΝΤΟΣ
ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ
blackmetal.gif



В архивите за "Evangelion" е посочена дата 7-ми август, но търпението ми отдавна се изчерпа. :Д

HAIL BEHEMOTHЪ!
Twilightfall
Епизод IV.

Ov Fire And The Void.
Mort
Това беше моя реплика, трябваше аз да я кажа! dry.gif
wqwrrr
Не мога да си изкарам Ov Fire And The Void от главата, това което пее. Ще бъде помитащ албум! whistle.gif
Twilightfall
Обложката всички я знаем, вече е известен и траклистът:

1. Daimonos
2. Shemaforash
3. Ov Fire And The Void
4. Transmigrating Beyond Realms Ov Amenti
5. He Who Breeds Pestilence
6. The Seed Ov I
7. Alas, Lord Is Upon Me
8. Defiling Morality Ov Black God
9. Lucifer


Цитат
Behemoth will release its 9th full length album on August 9th via Nuclear Blast
in Europe and August 11th via Metal Blade in US.

Digipack edition will include bonus DVD with behind-the-scenes footage and
expanded artwork.
pungent_stench
Shemaforash evil.gif
killer_rose
С прекалено високи очаквания съм. Дано ги оправдаят!
Twilightfall


excl.gif
PitBull
Цитат(lodborg @ Mar 2 2009, 07:23 PM) *
Заедно с Nile са най-силната дет метъл банда, вихреща се в момента на сцената. Така че може да очакваш да продължат в същия дух още дълго.

Аз междувременно се надявам да вкарат още малко "фламенко"-мотиви в музиката си. biggrin.gif

+1.

То в това време несигурно всеки може да изкара посредствен албум, и съм се наразочаровал доста, но тия клипчета някак си ме обнадеждават, че мелачката ще се развихри отново.
Twilightfall
Аз пък искам още акустични включвания от Seth, както в "Sculpting the Throne ov Seth" или "The Nephilim Rising".

Много добре се вписват.
Twilightfall
Цитат
Behemoth wins Best Underground in Metal Hammer Golden Gods 2009!

We are proud to announce that Behemoth won in the Best Underground Band category in the Metal Hammer Golden Gods 2009 Awards!

This category was voted for by the public - thank you very much for your votes!



http://www.behemoth.pl
Warrior Of Ice
Нещо в "Ov Fire and the Void" приятно ми напомня на златните времена на "Satanica". bowdown.gif Отново звучат много епично и злостно... Страшно ще е!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.