Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Behemoth
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ulair
^Тва си е вид изкуство, бе, не виждам с какво друго, най-добре можеш да съчетаеш текстовете и стила на Behemoth!? dry.gif
Оф, то и това е един ''блек'', но така или иначе клипът ще е свестен, допадна ми донякъде.
Warrior Of Ice
^ Не обръщай внимание, пичът е "надраснал" тия неща. laugh.gif


Трейлърът наистина изглежда обещаващо. icon_headbang[1].gif
Mort
Необходимо е само да се добави тази иконка: icon_twisted.gif
lodborg
^ parcaleste слагаше и една емотиконка, която си биеше чикия. Трябва да я подготвя за като излезе клипът! icon_headbang[1].gif
Magne
Цитат(Vlad @ Mar 3 2008, 01:23 PM) *
Мен ми изглежда като поредната блек метъл простотия некви горящи кръстове зловещи хора suicide.gif

Мен това пък ми изглежда като поредното плиткоумно мнение на некъв човек, който няма и бегла представа за какво говори. suicide.gif
Mort
Дерзайте!


БАСИ ЯКИЯ КЛИП! blackmetal.gif
Ta' Zhal
Арно клипче. Само че има един смешен момент- MTV!??! w00t.gif
АХХАХАХАХ
scion_of_storm
Ехехехее, Nergal > Bible + Christ ;p
Много добър клип, Бехемот имат вкус към тея неща, което е хубаво. Само че е почнал леко да оплешивява, или така ми се струва :S
Ulair
blackmetal.gif Муахахааха! Christianity shall fall ! devil.gif

Определено това е един от най-добрите клипове на Behemoth! Няма какво да се коментира... icon_headbang[1].gif

П.П. Хм... май наистина Nergal е почнал да оплешивява hmmm.gif
Warrior Of Ice
^ Това се забеляза още на концерта им у нас миналата година, но не е фатално, има мерки против косопада. tongue.gif

Иначе клипът е тотален, бандата влага все повече старание и средства във видео продукциите си.
lodborg
Мен малко ме подразни, че не са успели да пренесат динамиката на песента в динамика на картината. Иначе като визия Behemoth отново са ненадминати. Особено сцените с Nergal, късащ и мачкаш страници от Библията, просто мачкат. icon_headbang[1].gif

Едит: Ех, да го еба. Това ли мнение трябваше да сложи начало на нова страница...
wqwrrr
Злобна работа! Качеството на снимките и продукцията личат от далеч и перфектно предават атмосферата върху зрителя. Освен това е доста обширен за продължителността си, отделните сцени са отличени ясно и всичко е направено по доста грабващ начин. Динамика не отсъства, но ще се присъединя към мнението на Венци по този параграф.
pa®tci
Христос Воскресе бее
Ulair
Мда... и Nergal го върна обратно сред мъртвите!!! fish.gif
pa®tci
Цитат
(Туй бе написано на входа на Римските гробища)

guitar.gif
Rolf
Поредният всепомитащ клип! metal.gif Култов имидж вадят...
winterstorms
Брутално! Сега ако запишат едно лайв DVD с най-яките неща от "Satanica" насам, ще се размажа.
lodborg
Клипът все повече и повече ме кефи. Яка работа.

Между другото, разгледах още сайтове, правени от Xaay - хората, чието дело е и сайтът-убиец на Behemoth. Тия хора определено си разбират от работата. Трима са (двама дизайнера и един програмист), обаче какви неща са им излезли под пръстите, лелееее...
Warrior Of Ice
"Chant for Eschaton 2000" на живо. Просто не се сдържах, култови са!
Twilightfall
ЖЕЛЯЗО.
Нямам какво повече да кажа.
Групата маже.
Jesus Goat
Майстори са! Дано дойдат пак.
Mort
ТУК има цяло концертче на групата на някакъв фест - за онлайн стрийминг е с доста добро качество.
Ulair
^ Ха, кви са злиииии! С удоволствие бих видял това изпълнение на живо!
scion_of_storm
Е ти не беше ли миналата година май месец ^^?
Ulair
^ Е, да, ама ИСКАМ ПАК!!!, щото чужбинско ми е далече. viking.gif
Между впрочем това, което с нетърпение чакам, е евентуалния концерт на Аркона през август. Дано да дойдат!
the_mess
Една от най-бруталните екстремни и в същото време епични групи! HAIL BEHEMOTH!
Warrior Of Ice
Цитат(Mort @ Jun 27 2008, 02:44 PM) *
ТУК има цяло концертче на групата на някакъв фест - за онлайн стрийминг е с доста добро качество.

Смазващо шоу! icon_headbang[1].gif Жалко, че няма начин да се дръпне, вместо да се стриймва...
Twilightfall
Смазващи, както винаги!
scion_of_storm
Eпа, мама му деба, време си е за малко стар Бехемотец, от една година не съм им пускал по-старите нещица!!!

TRANSYLVANIAN FOREST!!!!
gadabout
абе сега ме подсетихте с тая тема, че тези дни си открих онуй издание бехемотско нейде из архивите си, демоника му викат...
то бива трющина, ама това на нищо не мяза...
puke.gif
Ta' Zhal
Ти па, в Демигод е истината. Не се занимавай с блека, пусни си Демигод и куфей.

(и те чакам да ме светнеш за Кобургите все още, да видя, кое не е така)
gadabout
Off: Не е така това, че никой не ги чака, за да създадат монархия, а са си все още аристократи с български корен. А Фердинанд няма нищо общо с образа, който му е създаден. Мързи ме да обяснявам, ама гледай бТВ Репортерите.

И, за да не си кривя душата, обожавам си това съкровище, Демоника, щото е мн ценно, ама някои песни не са ми на сърцето.
scion_of_storm
ААаа, Наско, ще се караме!

При все, че Зос Киа Култус, разни Телеми и Сатаники са ми много любими, Grom и Sventevith също са ми изключително присърце!

А пък Hell dwells in ice е една песен, която никога, никога не бих казал, че е правена от Нергал и ко. :Р

И btw, ако някой от вас не е чувал Hell-born - препоръчвам! :Р От 2006 май не са се обаждали, но имаха едно приятно бехемотско албумче и те...
Ta' Zhal
Оооо, Гром и аз го харесвам. Но специално Трансилванската гора ми беше първата им песен, знаеш, и още не мога да я харесам. Детът им ме радва много повече, предполагам, защото принципно не съм много на "ти" с нормалното блек звучене.
Twilightfall


ПОГРОМ.
Ulair
^ Меко казано... в ''Езическите простори'' е ИСТИНАТА, наедно с Grom-а и Sventevith-а!!!
(мамка му този последния го нямам никъде из дисковете и не съм го чувал от година поне dry.gif)!
Поздрав с Summoning (Of the Ancient Ones)
Blashyrkh
^^ Това е най-доброто съгласен съм....
Twilightfall
^^ Ти вземи "Forgotten Cult Of Aldaron", некро-шефе, бродещ из гори незнайни.

^ Не съм казал нищо подобно. Блек периодът им е забележителен, но нанататък си ебе майката. По-голям фен съм на по-късните им неща, от Satanica насам.
Blashyrkh
Бе аз трудно го съпоставям. Просто е много различно. Блека обаче ми влияе по-задълбочено може би та затова...
scion_of_storm
Блека е по-меланхоличен някак, де да знам, макар че при Бехемот това е шибан абсурд да се каже. Пък и Блеш, ти си по-планинар и т.н., а първите им неща за мен имат точно такова излъчване - то не са образи на трансилвански гори, вълци, пазещи ковчег... :Р

Но затова пък там на моменти текстовете са ужасни biggrin.gif
Blashyrkh
^Нарочно не съм чел някой от текстовете. При тоя тип блек по-скоро ще го развалят отколкото да го направят по-добро. То може би за тва доста подобни албуми нямат официални текстове - първият Сатирикон и Съмонинаг например.
StianThornsen
Слушал съм им албума от 2004, но не му помня името и ми хареса малко. По-натам ще ги преслушам и другите албуми.
Warrior Of Ice
^ Хващай "Satanica" и "Thelema 6", перфектни са за запознаване с бандата.
sharon
ТУК можете да гледате видеоклипа към "Inner Sanctum".
the_mess
последния албумец ме кефи бая...
lodborg
Клипът на "Inner Sanctum" е страхотен! А финалът е невероятно силен, въздействащ и изпълнен със съвсем човешко послание. Последното нещо, което бих могъл да очаквам от Behemoth. Много съм доволен!

П.П. "At the Left Hand ov God" управлява обаче!!! icon_headbang[1].gif (impaled_christian)

П.П.П. Основното послание на "Inner Sanctum" всъщност е ясно - да потърсиш утеха в църквата и да не намериш нищо, НИЩО там. Само още повече празнота, пустота, самота...
Twilightfall
ЖЕСТОКО видео, но и мен "At The Left Hand ov God" по ми харесва.

Но и това е психария... BEHEMOTH са все пак!
Warrior Of Ice
Клипът е kvlt. blackmetal.gif Подчертано възпитателен характер има.
Mort
Подчертано сатанински клип. Реално погледнато е много по-сатанински от запалени църквички, обърнати кръстове и изуствена (телешка при trve хардкор бандите) кръв. С клипа си Behemoth успяват по най-директния начин да обосноват безсмислието на съществуването на църквата като институция. Може да се направи и друг извод обаче - за да намери сили човек да продължи в трудни моменти трябва да търси във вътрешното си светилище, именно такова заглавие носи и песента. В един не-лош холивудски филм, чието име не мога да си спомня, се говореше за едно евангилие, което не присъства в библията, в което се казва че за вярата не е необходима църквата като сграда или присъствие. От тази гледна точка вярата не е нещо лошо, поробващо или изкривяващо логичната мисъл, защото от вярата дори в християнския бог могат да бъдат извлечени редица позитиви. Ясно е, че голяма част от блек метъл бандите не влагат съществен смисъл в музиката и текстовете си и реално разбирам агресията и отрицанието на повечето към църквата, ще ми се обаче и те да разберат, че няма нищо лошо и във вярата в доброто. Безумно прави са обаче, че сляпото следване на преостарелите църковни догми с нищо не може да допринесе за развитието на съвременното човечество и преодоляването на религиозните различия. Бая се отплеснах - благодаря за вниманието. biggrin.gif
Rolf
Потресаващо видео. Най-доброто им до момента, дори само заради идеята. Без много позьорстване, нещата са казани съвсем недвусмислено.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.