Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Cathedral
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Wolfheart
Според мене са доста добра група, а почти не се споменават във форума. Радват ме с това, че не правят накакви модерни простотии, ами си бичат това, което си знаят. Първият им албум - Forest Of Equilibrium е жизнерадостен и бавен дуум метал. Следващите са може-би смесица между дуум и стоунър рок.
Личен фаворит ми е Endtyme - може би най-тежкият им албум в дискографията.
SepulTeraHead
Слушал съм само кавъра на "Solitude" biggrin.gif
Wolfheart
Нищо работа smile.gif
Slash
Цитат(Wolfheart @ Apr 12 2006, 02:48 PM) *
Радват ме с това, че не правят накакви модерни простотии, ами си бичат това, което си знаят.


Ти го каза (написа). Важното обаче е, че не тъпчат на едно място. smile.gif

Много приятна банда... Предпочитам по-новите им по-стоунър творения. Само позитиви за Cathedral. punk.gif
sepulturatr
пффф де да ги чуя тия уе ?!


мразя Doom ма де да знаа мои да ми харесат =)
Wolfheart
^Ами преди ги бях теглил от mp3.online.bg, а последният албум го дръпнах съвсем на скоро със Soulseek. Пробвай с тази програмка да ги дръпнеш.
Та от дуум до дуум има огромна разлика, та чуй повечко групи и после кажи дали го мразиш или не
sepulturatr
По принцип doom ми е наи далечния и непознат стил почти нищо не съм чувал кажи най-добрите и ще ги чуя. Насочи ме на някаде wink.gif
dambov
ха не са лоши имат доста добри парчета icon_headbang[1].gif
TerminalFrost
Cathedral са страхотни! А и пеенето на Лии Дориън е далеч по-добро от "вокалите" му в първите албуми на Napalm Death.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.