Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво мислите за емокора?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
videodrone
Аз много си кефя на емо-то, нека обаче да се уточним за какво говорим - емокор, като смесица от пънка и хардкора, а не някакми жалки имитации, гейски вокали, пънкарчета и т.н... Интиресно ми е кво мислят дъртите хеви металяги bye.gif bye.gif
SepulTeraHead
scion_of_storm
^Мен лично не ми харесва,въпреки че съм чувал само няколко песни.Ако препоръчаш някакъв хубав може и да го прослушам wink.gif
Revenant
core ли е не става ...
sepulturatr
Дайте да ги чуем тия уе mat.gif
хихиихи =)
videodrone
еми добре емокор банди се - Silverstein, Alexisonfire, A Funeral for a friendла иначе ми стана ясно - не е на почит no.gif no.gif
t0xIc
AlexIsOnFire са супер зле според мен...Funeral-a са добри само дето последния им албум е доста слаби4ък...ама тва "емо-кора" е мноо относително понятие...някой броят към стила и From Autumn TO Ashes та до As I Lay Dying ...
Wrath_Child
suicide.gif no.gif
Blashyrkh
Препоръчвам да гледате един клип, които съвпада с мнението ми:

Northside kings -Badguy blackmetal.gif
Thrashy
thumbdown.gif
flush.gif - това му трябва
Rodd1ck
Цитат(videodrone @ Apr 15 2006, 06:14 PM) *
Аз много си кефя на емо-то, нека обаче да се уточним за какво говорим - емокор, като смесица от пънка и хардкора, а не някакми жалки имитации, гейски вокали, пънкарчета и т.н...

Ама то май и ти не си много наясно..
Ако си чел нещо за стила, ще разбереш, че първите такива групи са били наричани от пънк, хардкор колегите си гейове, именно заради въпросните вокали и държане на сцената! Стигали са до реване и други лигавщини! Като цяло имото е цяло течение, в най-общи линии представляващо сдухване, поне аз така го разбирам! smile.gif Абе пубертетски истории.. wink.gif Но се забелязва последно време как има все повече "фенове", повечето незнаещи за какво става на въпрос и правещи се и те на "сдухани"!
Не съм много запознат с тоя стил, но въпреки това на някои групи има песни, които ми действат разпускащо и ми харесват горе-долу! Имо, нео все тая! smile.gif
cunt
i don`t jump around when i go to shows... i must be emo! hump.gif
Разни работи от стила ми допадат. Като ми е лигаво окарикатурявам нещастността на еmo kids.
t0xIc


хехе bowdown.gif
videodrone
...слушайте си хевито тогааа suicide.gif
Blashyrkh
Немаш проблеми!
thrash
Ужасна музика. thumbdown.gif
dambov
ми аз такива бичкии не слушам thumbdown.gif
Sid
Емокора е пълен боклук! Не мисля, че тази гей тенденция може да се нарече музика и култура!
necrogazm
Rodd1ck е прав... + че 'някакми жалки имитации, гейски вокали, пънкарчета и т.н...' също са част от emocore културата, доколкото знам, като например подстилът post emo punk. И да, в началото е било с повече пънк звучене и 'гейски' гласчета, като се стигне до сегашното положение, където пънк звученето е позабравено малко, но все пак в някои групи се забелязва...
А и да, нормално е да е леко 'сдухваща' музиката, все пак така си се казва Emotional Core.

П.П. не слушам емокор.
Exilia
според мен съква...тва не е музика :Р
enemy
какво мислите за емокора???
хахахахахахаха предпочитам да занимавам ума си с биографиите на любимите си групи отколкото са запомня мизерното име на някоя гей-бой банда thumbdown.gif
Dragontear
happy.gif happy.gif happy.gif NO COMMENT



Всъщност от одавна се чудех кога ли ще цъфне такава гнусна тема тук... даже си събирах думички за да храня ама сега съм безмълвен laugh.gif

ПП. ЦАШОУ твоя подарък от EVERGREY не съм го забравил споко happy.gif
MidnightWalker
Цитат(Revenant @ Apr 15 2006, 06:58 PM) *
core ли е не става ...

Това беше глупаво.


Цитат(t0xIc @ Apr 16 2006, 11:04 AM) *
до As I Lay Dying ...

Това също.

Като цяло темата е гадна.
Revenant
ohmy.gif да бе верно голяма глупост съм казал...дори не си спомням кога
MidnightWalker
Ами то си пише, погледни.
Iron Maiden
Абе готик ли е , емо ли е , все е -
RocknRollNigger
ЕМО = пънк + хардкор? Това са глупости. Че той кора най-малкото излиза от пънка, тъй че нещо не върви работата.. Емото идва от пънка, по принцип. Една шепа пънкари не са искали повече да са анархисти, ами депресанти и междувременно са започнали да си режат вените и са обърнали резбата. biggrin.gif А това дето сега се вика "емокор" е толкова емо, колкото и кор - разбирай няма и нищо общо с двете.

Пък че не било музика също е тъпо да се говори. Вижте какви групи изскочиха заради това емо - да вземем едни Atreyu например. Отчайващо технични, с един велик албум (The Curse '04) и имат най-яките солачки от новите групи.
Magne
Мисля, че това е педерастка музика.
Wintersunset
Съгласна съм с горното мнение wub.gif
Пък и това стилче съчетава две мои "любими" думички...
Емо... мразя емота, ужасно много... и "кор" , баси дрането е това...
Метълкор, емокор, хардкор, вече ми става лошо от тия неща...
@_@
Airin Of Ancelot
Както всяко нещо, имало нещастието да стане модерно, и емокорът се изтърка адски бързо...
Reign of Intolerance
Първо бяха блекчетата реколта '90, по същото време с рамщайнчетата. После скейтърчетата. После готичките. Сега - емокур.
MO3bKb
ХАХ - по-добре не бих го казал. Секи път се чудя кво следва и всеки път е нещо по-педераско. Ама не съм виждал от тези муцунки още в България. Как е правилно да се казва ЕМОТА или ЕМА?
SepulTeraHead
Емота wink.gif
Beerzebub
Цитат(MO3bKb @ Mar 22 2007, 02:03 PM) *
ХАХ - по-добре не бих го казал. Секи път се чудя кво следва и всеки път е нещо по-педераско. Ама не съм виждал от тези муцунки още в България. Как е правилно да се казва ЕМОТА или ЕМА?

Не сте ги виждали в България, ама си умирате да им се подигравате, а? Накефихте се на разните филмчета, каринки и псувни из нета... и айде и ние. brickwall.gif
MO3bKb
Само не си режи вените че ше ми лежиш на съвеста...
Beerzebub
Сега трябва да съм затапен най-вероятно...
scion_of_storm
^^Про си бате, ама адаша фъкин оунз ю ;>
MO3bKb
ами - подай си обезкосмения гъс да свършим и тва
Beerzebub
Гъс? Нямам гъс? Виж пръс може и да намеря. И няма нужда да го обезкосмявам.
lodborg
Сашо, сега очаквай да получиш една поема на ЛС. biggrin.gif
sepulturatr
Цитат(Beerzebub @ Mar 22 2007, 07:57 PM) *
Не сте ги виждали в България, ама си умирате да им се подигравате, а? Накефихте се на разните филмчета, каринки и псувни из нета... и айде и ние. brickwall.gif

Подкрепям.
Изобщо това не го знам какво е ,но викат че е яка боза и немосля и да разбирам laugh.gif
Ville
Емокор педитата са за бой. И не е вярно че тук нямало такива.
SepulTeraHead
Тоя joke account се поизтърка, не мислиш ли?
Ville
Ти си joke.
SepulTeraHead
Затапи ме! bowdown.gif
Свар
Такъв стил няма. Както и да го гледаш, от какъвто и да е ъгъл... идеология липсва. Поредната западна мода, по която се захласват любимите сънародници.

Сдухват се заради гаджето, мама, тате и т.н. ...не познават дуумърска поезия просто.

Бяха ми казали за индивид, който ходил дори с бесилка на врата... абе като всяка друга мода и на тази ще и мине времето.
enemy
абе има си стил бе ... и то с толкова мн испълнители
и идеология си има и аз я знам на изуст "света е розов, свта е любов, но ние не сме и затова трябва да си прережем вените"
devil.gif
In_Flames
Емотата са мн зле suicide.gif това е бозава работа
http://vbox7.com/play:9ad589f8
http://youtube.com/watch?v=uyrnq2hSU8c
http://youtube.com/watch?v=N9aRYJgzup0
поздрав за вс емота
InsArtTure
Цитат
не познават дуумърска поезия просто.

rolleyes.gif
SepulTeraHead
Цитат(Свар @ Apr 14 2007, 03:32 AM) *
Бяха ми казали за индивид, който ходил дори с бесилка на врата...

АХхахахах!!! Дали не става въпрос за cuntkiller (или както се пише сега, ба ли я) laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.