Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ревю, Хиподил и Ъпсурт
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SepulTeraHead
Навитаци да ходят?

Малко инфо за живеещите под камъни:
avtora.com: Ъпсурт, Ревю и Хиподил със съвместен концерт в София, 20 април
Сайт на самото събитие
t0xIc
3 в 1 кофти комбинация
blackmetal.gif
Izkufelia
Смятам да ходя.
Най-вече зарад' Ревю. Ъпсурд леко мъ дразнят, ама ша ги изтърпимъ.
Wolfheart
Смятам да ходя.
Най-вече заради Ревю.
SepulTeraHead
Аз си взех билетче вече. Мое се разберем да 'одим заедни, пък мое и да бирясаме първо...
lelqLora
Да! Да! Да!!!
RazorJack
Ъъъ ... хиподил със КОГО ??? suicide.gif WTF!
Thrashy
три различни по стил музикални групи, с три различни агитки фенове....това ми намирисва на тупаник отвсякъде no.gif
Ro6ava GarGa
тупанииииииииииииииииииик smile.gif
ляляляля
ой,Сеп и ти ли?ми аиде срещичка някаква?аз Зимния...пффф...аиде верно заедно натам? wub.gif
SepulTeraHead
Аз не съм много наясно къде е точно зимния. Не за друго, ами щото съм от София и няма чий да го диря из студентски град. Аре дайте да се разберем някъде по центъра(на главната хахахах) преди тва и заедно да потегляме....
Beerzebub
Откъде мога да набарам билет? И кач кинти?
SepulTeraHead
8, НДК.

В деня на концерта - 10, зимния...
Beerzebub
Eeeee, четвъртък ли точно бе!! Баси...
Кажете поне в колко ще се събирате. Може да мина да ви видя и да пийнем по бира.
consumed
От сигурен източник разбрах, че на концерта ще има доста скинове. Аз не бих рискувал.
Nightmare
Така ми се ходи и на мен ... пък ако ще и всички скинари да се изсипят там, хахах.
cunt
Цитат(consumed @ Apr 19 2006, 12:01 AM) *
От сигурен източник разбрах, че на концерта ще има доста скинове. Аз не бих рискувал.

Интересно защо им е да ходят.
Ти знаеш ли поради каква причина?
SepulTeraHead
А нещо няма ли да се разберем? По дяволите smile.gif
Wolfheart
6:00 или 7:00 някъде пред НДК или нещо там от сорта?
SepulTeraHead
Аре да е 6, че да има време за бири, бири, бири... Пред билетния, билетния, билетния...
Wolfheart
Ми добре.... 6:00
Ro6ava GarGa
ok 6 na Biletkoviq smile.gif ще се погрижа да осведомя и лелята...гледам 4е не е писала smile.gif мух мух мули маикооо...бтв..Сеп тои и Маринов каза 4е ще ходи,нали там...ала бала разберете се нещо smile.gif
Ro6ava GarGa
е да ама ГарГата я налегнаха моментни финансови затруднения...и мисли да пропусне sad.gif mad.gif
съжалявам,count me out
Wolfheart
След концерта се убедих в едно нещо.
Ревю без Милена са, като попара без хляба.
А оня кавър на Хиподил на оная поп-лиготия Stand By Me хич не беше на място
lelqLora
Цитат(CuntKiller @ Apr 19 2006, 04:48 PM) *
Цитат(consumed @ Apr 19 2006, 12:01 AM) *

От сигурен източник разбрах, че на концерта ще има доста скинове. Аз не бих рискувал.

Интересно защо им е да ходят.
Ти знаеш ли поради каква причина?

Е тфа си е тяхна работа, е така biggrin.gif Аз такива с колосален косопад (некакъв безумен звукопис ме е обхванал) не видях, ама имаше някакви безууууумно смешни 3 момиченца на по 14, които направо ни свалиха на земята от смях с малоумието си. А Рево нещо яката са почнали да чорапеят. Абе то накрая се видя заради кой всъщност са дошли повечето хора biggrin.gif Хиподил till death! Ргдгргдгргдгргдгргдг
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.