Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здрасти
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Forsaken
Казвам се Николай и съм на почти 32 години.

Зодия: Катил

Статус: default

Любими групи: Пинк Флойд (макар, че отдавна не ги слушам... по разбираеми причини); Black Sabbath; DIO; Deep Purple; AC/DC; Manowar; Iron Maiden; Metallica(дo '91) и много парчета на други групи, които не са ми любими, но са ми помагали да оцелявам в кофти времена.

Мразя: Чалга; Слави Трифонов; Биг Брадър; рап; техно; хора, които казват "аз слушам всякаква музика"; ориенталщината във всичките й проявления; алкохола; търговците; политиката; лъскави и тунинговани коли; нечувствителни, арогантни и прости жени; "дребни", амбициозни и пробивни хора; да се влюбвам; оперно пеене; зимата; бумащината... и т.н... и т.н.

Обичам: В общи линии - всичко, което се разграничава от горе-описаното, бих могъл... мда.

Недостатъци: Необщителен; пуша много; никакво чувство за хумор; не съм се постригвал от 123192693213 години; обичам да разбивам клишета и общи приказки; мога да накарам почти всеки да трепери от нерви, без особени усилия; намразя ли някого, процесът е необратим; трудно започвам нещо и лесно го зарязвам... и още много.

Достатъци: Понякога се усмихвам; мога да сменям крушки без стълба, ако живеете в блок, тип соц. панелка; не пия алкохол; верен като помияр... и някой други, за които само подозирам.

Хоби: Кино

Образование: Кинаджийско

Заетост: Кино... де да беше истина...

В момента слушам: Marillion - Kayleigh



Малко дълго стана, ама вече ме мързи да редактирам.

П.П. Така и не се научих да слушам Zeppelin... no.gif
kikk4o
Zdravei
feather
Брей, такова представяне не бях чела отдавна. smile.gif
Радвам се, че и такива хора се появяват във форума. Добре дошъл и приятно прекарване тук. smile.gif
Slash
Добре дошъл! icon_headbang[1].gif
Svetyl
Подредено и добре написано. Като сценарий smile.gif Здравей!
Sad But True
Здравей и от мен,
О,човеко без чувство за хумор tongue.gif


Why have you forsaken me,
In your eyes forsaken me,
In your thoughts forsaken me,
In your heart forsaken, me oh,
scion_of_storm
Здравей и от мен,представянето ти е icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif Приятно прекарване във форума smile.gif
Forsaken
Мерси на всички и well заварили. to_become_senile.gif
Voice_Of_Glass
Здрасти и от мен! bye.gif Добре дошъл! Със сигурност ще ти харесат хората тук! smile.gif
Не че се тикам, че разбирам много, ама ми "миришеш" на талантлив писател! Съвсем сериозно smile.gif
`Xandria`
Добре дошъл тук. bye.gif
Представянето ти беше много интересно,а и изчерпателно.Пожелавам ти повече да се усмихваш(защото си написал че е само понякога) и нека тук не се чувстваш forsaken,както е ника.
Nightmare
Добре дошъл ... макар че - мразя хора без чувство за хумор, мразя необщителните, мразя тия, дето пушат много, мразя дразнителите.
Може пък и да намерим общ език. biggrin.gif
Forsaken
Цитат(Voice_Of_Glass @ Apr 18 2006, 09:33 PM) *
Здрасти и от мен! bye.gif Добре дошъл! Със сигурност ще ти харесат хората тук! smile.gif
Не че се тикам, че разбирам много, ама ми "миришеш" на талантлив писател! Съвсем сериозно smile.gif


Мерси!

Аз се чудех откъде тая миризма, а то какво било!(поглежда подозрително към кубинките)

laugh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
InsArtTure
Здравей. Приятно стоене тук. Хич ли не си падаш по модерния рок?

Цитат
Why have you forsaken me,
In your eyes forsaken me,
In your thoughts forsaken me,
In your heart forsaken, me oh,


Мама му стара-знам, че това нещо е от моя любима песен, но се сещам коя е!!!!
feather
Пробвай с някоя на System Of A Down, Кирчо. tongue.gif
InsArtTure
Хаха. Вярно бе. Тъкмо го намерих в гугъла. Обичам я тая песен.

Новодошлия да не се сърди, че му пълним темата.
Forsaken
Цитат(InsArtTure @ Apr 19 2006, 11:18 PM) *
Здравей. Приятно стоене тук. Хич ли не си падаш по модерния рок?


Мерси.

Ъ-ъ-ъ... какво е модерен рок? suicide.gif

Шегувам се, да не се обидиш. Но предвид възрастта ми - имам си оправдание да съм изостанал. А като добавя към това и, че просто не съм изпитвал нужда от нещо ново през годините.
Абе, оправдания да искаш.

Всъщност пробвал съм следните групи: Nightwish; Hammerfall; Sonata Arctica; Narnia. Неможаха да ме грабнат с нещо, което... да речем ще въртя през следващите 20 години нон-стоп. Не искам да навлизам в подробности, защото може някой голям фен да се засегне.
А и хич не съм сигурен, че са нови - за мен бяха такива.


Един профилактичен Ride on на диси как ли ще ми се отрази в това идиотско време?! whistle.gif

biggrin.gif
Mort
Здрасти и от мен! smile.gif
Blashyrkh
Здрасти.
Forsaken
Цитат(Mort @ Apr 20 2006, 01:46 PM) *
Здрасти и от мен! smile.gif


Здрасти, чирако на смърт!

biggrin.gif
Voice_Of_Glass
Цитат(Forsaken @ Apr 19 2006, 10:26 PM) *
Мерси!

Аз се чудех откъде тая миризма, а то какво било!(поглежда подозрително към кубинките)

laugh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ха-ха, и казваш, че си нямал никакво чуство за хумор, а? biggrin.gif Я само виж каква шегичка измайстори laugh.gif
MadHatter
Пронто! Е**а ти якото представяне icon_headbang[1].gif Да ти е приятно писането... beer.gif
Wrath_Child
да,здрасти и от мен,и аз обичам Пинк Флоид
wub.gif
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif
Представянето кърти мивки. Абе то и аз не се научих да слушам Led Zepelin wink.gif
dambov
ха здасти и добре дошъл
да ти кажа честно единственото което не ми харесва е това че мразиш амбициозните и пробини хора иначе всичко друго което си написал е мое описание laugh.gif
Wrath_Child
аа,между другото,какво по-точно ти е образованието?Режисура?Операторско майсторство?Или Актьорско?
Forsaken
Цитат(Ferril @ Apr 28 2006, 10:55 PM) *
аа,между другото,какво по-точно ти е образованието?Режисура?Операторско майсторство?Или Актьорско?


Режисура.
Wrath_Child
и аз възнамерявам да уча режисура по-нататък.сега уча актьорско майсторство
Forsaken
Цитат(Ferril @ Apr 28 2006, 11:58 PM) *
и аз възнамерявам да уча режисура по-нататък.сега уча актьорско майсторство


Къде? НБУ, НАТФИЗ, "Любен Гройс" ?
Благоевградския? laugh.gif cool.gif
Wrath_Child
нннеее,на частни уроци. cool.gif
нищо чудно догодина да се прехвърля във НАТФИЗ,макар че puke.gif ph34r.gif
Kiss Of Death
Здравей и от мен...
Представянето ти ми допадна...
Колкото до чувството эа хумор - и при мен не е много,а това което го има често остава нераэбрано...
stage
^АХАХХАХАХАХАХАХ!!!!!1 laugh.gif ...................................... mellow.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.