Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: RQ: Dani Filth - не-cradle-записи
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
momtchil
С изненада прочетох в Уикипедията следния факт за "пискливия" вокал на една от любимите ми групи:

Цитат
Has the ability to sing very "clean and clearly" but chooses a "dirty screaming" style because it fits better with the sound of Cradle of Filth.


Та някой чувал ли го е как пее нормално? Ако това е истина, някой има ли записи с негово пеене, ама баш пеене?
InsArtTure
Има тема "търся", но както и да е. Не се сещам да се подвизава другаде. А в Кейдъл често се появяват отделни моменти, където пее чисто, но разбира се замалко. Ти не вярвай много на Уикипедията.
sepulturatr
мм сигурно ще е яко ако има нещо такова , но много се самнявам ......Все пак ако установите , че има свиркаите wink.gif
Wolfheart
В училище, в час по музика сигурно са го карали да пее "нормално" biggrin.gif
Niilo
Аз само да кажа, че не можеш да се занимаваш със screaming ако не можеш да пееш чисто... просто няма как, ако не говорим за някакви много ниски дет-дранета, които не спадат към пеенето всъщност.
Така, че 100% пее при това добре, защото има висок глас, а и определено знае как да използва гърлото си... и на мен ще ми е интересно да чуя записи smile.gif
momtchil
Цитат(InsArtTure @ Apr 18 2006, 05:47 PM) *
Има тема "търся", но както и да е. Не се сещам да се подвизава другаде. А в Кейдъл често се появяват отделни моменти, където пее чисто, но разбира се замалко. Ти не вярвай много на Уикипедията.

оп не съм видял другата тема...може би трябва да се направи цял раздел, но както и да е wink.gif

Ами аз не се сещам в някоя песен да пее чисто. Ще се радвам ако ми кажеш точно име и за кои секунди става въпрос smile.gif

Niilo, щом казваш, явно е така. Сега остава и запис да се намери laugh.gif
Rolf
В "Thank God For The Suffering" има нещо като чисто пеене. Наскоро извадиха една песен - "Hallowe'en II", май беше нечий кавър. Чуй и нея...
Rodd1ck
Ми аз не мога да разбера когато има чисти вокали дали пее той или някой друг smile.gif !
Тая песен Halloween 2 се води, че е с чисти вокали, но все пак..
Абе колкото и да го ненавиждат повечето, не може да му се отрече вариативността на гласа, от дет грухтене до истерични писъци!
`Xandria`
^Taka e. tongue.gif Аз не искам да му чувам чистото пеене,мен ме интересува корсета,с който се подвизава в Nymphetamine,някаква информация? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nikola Bathory
Хм, Дани няма *почти* никакви не-cradle-записи.
Всъщност аз знам само за 1 песен, която е с Дани, а не е на Cradle - от сборния диск Roadrunner United, излезе в края на миналата година, доколкото си спомням.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.