Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Da se predstavja!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
conguestadors
Na 30 god. sum imam semeistvo i edin mlad heavy metal na 2 godini.Sega chakam oshte edin.Ako imate vuprosi pitaite,taka shte mi e po lesno da si kaja vsichko
Slash
Здравей! smile.gif

Ще пишеш на кирилица, защото това е правило, всички го правим, а ако ти е по-трудно - ще пишеш по-бавно.

Иначе откъде си и с какво се занимаваш, работиш ли?
stage
Правил ли си секс с две жени? smile.gif А с мъже? smile.gif А с животни? icon_headbang[1].gif
InsArtTure
Stage, тъпако, почваш да дразниш. Имам забрана да кажа това, което имам да кажа, но ти го знаеш.

На новодошлия-Добре дошъл.

Въпроси-името е важно нещо, какво работиш, как прекарваш времето, имаш ли време за музика и колко-ето такива неща.
conguestadors
Аз съм менажер във фирма занимаваща се с услуги по домовете. Харесвам всякакъв вид метал, сега основно слушам Arch Enemy. Споделете ми нещо за тях.
Slash
Цитат(conguestadors @ Apr 21 2006, 05:31 PM) *
сега основно слушам Arch Enemy. Споделете ми нещо за тях.




devilsmiley.gif

Ако не можеш да се сдобиеш с някой техен албум - пиши ми, ще ти помогна.
conguestadors
Свалих си един техен концерт на видео и няколко клипал. До колкото разбрах, преди това са имали друг вокалист.

Благодаря ти за предложението,но за сега имам всичко тяхно. Ако ти имаш нужда от нещо ми кажи.
`Xandria`
bye.gif
Добре дошъл тук.
Поздравления за хубавото метълско семейство!!! happy.gif icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif
conguestadors
Извинявам се на Warior of Ice, че започнах да пиша на латиница, но ми е много трудно с кирилицата.Вече ще се старая. brickwall.gif
scion_of_storm
Здравей и от мен...така и не разбрахме как се казваш smile.gif Приятно прекарване във форума и поздрави на малкия метъл wink.gif icon_headbang[1].gif
conguestadors
Казвам се Асен

Малкия метал се казва Самуил и обича Nightwish icon_headbang[1].gif

Обича и "Детсво мое" ама това е друга тема smile.gif
Slash
Асене, я сподели, как е да си семеен? Защото всички знаем, че колкото и добре да живее човек... biggrin.gif

И разбирате ли се със жената на тема музика? Защото моята жена (един ден де) искам да е метълка, фенка на Арсенал, да обича коли и бира... и по възможност да е жена. boxed.gif
scion_of_storm
^^E що бе,аз познавам такива момичета.Изпълняват всичките ти изисквания,само без това да са от Арсенал bowdown.gif ...Айде да не му спамя в топика на човека.Извинете за офф-а rolleyes.gif
conguestadors
Моят любим отбор е Valencia. Жена ми въобще не слушаше метал когато се оженихме. След време започна да го харесва,а сега е по-голям фен и от мен smile.gif

Когато се оженихме,приятелите на жена ми бяха обикновенни хора rolleyes.gif , а сега казвам с гордост,че всички харесват нашата музика.
stage
На мен винаги ми е било интересно коя е първата група, която така да се каже те е зарибила по метъла, даже и такава тема си имаме в раздела за музика.

едит:ето ти линка http://www.metal-world.info/forum/index.php?showtopic=173

Инсарчър, ела да те гушна openwidehug.gif
conguestadors
Slash благодаря ти за снимката на Arch Enemy, аз наистина много ги харесвам.

Първата група е Accept още 84 година smile.gif
Bloody_Dark
определено влияеш на хората - това е добре smile.gif ела и в моя град да оправиш населението защото тука сме само 3-ма които слушаме качествена музика (от новото поколение) и почти не общуваме mad.gif
и поздрави за детето - като стане на 8 му купи кубинки laugh.gif
conguestadors
Малкия е на 2 години и 3 месеца кои знае след време в у-ще какви акъли ще му доидат.Сега харесва всичко което харесва и на тати smile.gif Ти от кои град си?
Pyjamka
Интересна тема се оформя. smile.gif Добре дошъл и от мен. Сигурно ли е, че второто чадо също ще е метъл или още има колебания дали няма да е метълка? tongue.gif Една девойка, последователка на бащината музика, винаги може да е гордост за таткото. Всичко хубаво тук и приятно писане!
conguestadors
Вярваи ми,че много исках да е метълка,но съвременната техника показа че ще е метълче icon_headbang[1].gif Важното е да са живи и здрави и да следват бащения път blackmetal.gif
stage
Този линк е за темата футбол:
http://www.metal-world.info/forum/index.ph...pic=189&st=1020

Там определено ще ти е итересно smile.gif

А на този лнк може да м отговориш на въпрос номе уно:
http://www.metal-world.info/forum/index.ph...topic=3503&st=0
whistle.gif biggrin.gif tongue.gif
conguestadors
Благодаря ти за линкал. Моят фаворит за спечелването на шампионската лига е Vilareal. Съжалявам ако съм обидил някои,но те са моя фаворит.
feather
Доколкото разбирам човека не е малоумен, stage. wink.gif Сам ще си прочете и ще види във форума каквото го интересува.
conguestadors, в другата ти тема се поздърпахме, та да кажа пак добре дошъл и да не оставаш с неправилно впечатление за мен. biggrin.gif
conguestadors
Благодаря ти за приема, извиняваи и ако аз съм те засегнал с нещо. В момента изжевявам труден период-баща ми почина преди седмица и от тогава това ми е първата среща с нормални хора. Благодаря ви за посрещането.
feather
Много кофти когато губиш най-близките си хора. hmm.gif
Надявам се тук да намериш нови приятели, пък били те и онлайн. Поздрави на семейството ти. smile.gif Много хубаво име сте избрали за сина ви.
conguestadors
Благодаря за поздрава. Искахме да е българско царско име. За име на втория ни син сме се спряли на Иваило, но още мислим. Даите предложения bye.gif

...и къде по дяволите е и-краткото на моята клавиатура...
feather
Пробвай с бутона "j". sp_ike.gif

Владимир, Александър, Асен, Борис? biggrin.gif

Преставам, хехе...
Pyjamka
О, Ивайло е много хубаво име. Толкова хубави Ивайловци познавам! wub.gif Определено добър избор!
conguestadors
Последно четох книгата на Божидар Димитров "12 мита в българската история" и определено ме впечатли историята на "селския" цар Иваило. Горещо ви препоръчвам тази книга.
Slash
Много си искрен Асене, рядко качество. smile.gif

Аз между другото също искам красиво, българско име за децата ми, но какво съм седнал да пиша за жена и деца...

Иначе Валенсия винаги са ми били доста симпатичен отбор, защото играят Футбол. И двата пъти, когато играхте финал в ШЛ, стисках палци аз вас. Уви... hmm.gif
И разбирам пристрастията ти към Виляреал, щом си фен на испанския футбол. Но пък моята мечта е да видя моят любим отбор от повече от 10 години - да вдига Купата на Шампионите, и съм убеден, че това ще стане.

И споделяй, ако зациклиш на някоя нова група, както в момента на Arch Enemy... Наистина много правилен избор. icon_headbang[1].gif
conguestadors
Пожелавам успех на Arsenal. Те заслужават да спечелят. Кажи ми нещо за Die Apokalyschen Reiter. Много ме кефят.
Slash
Ами имам само "Samurai" и "All You Need Is Love" - съдейки по тези албуми, ги намирам за много оригинална банда. Не знам ти кои албуми имаш, аз ги теглих едно време, когато беше лесно да си изтеглиш нещо for free.

Аз искам да ти препоръчам Evergrey, ако не ги знаеш - като нещо ново и оригинално. Не знам кои са любимите ти стилове метъл, но тази банда обхваща доста и има един вокал с много специален глас...

Благодаря за Арсенал!
conguestadors
Определено не съм ги слушал и още сега ще ги заредя в DC++. Общо взето нямам ограничения в метала. Ако имам любими групи те са, Judas Priest, Iron Maiden, Helloween, аз съм израснал с тях.
Slash
Чудесно! smile.gif
Ако дръпнеш цялата дискография на Evergrey, ти препоръчвам да започнеш с първите им три албума - "The Dark Discovery" е с много суров звук, "In Search Of Truth" е може би най-нежния, а "Solitude, Dominance, Tragedy" е нещо средно между другите два.
След това идва "Recreation Day", който е нещо като "Images And Words" на Dream Theater, тоест - фрашкан с най-големите им хитове досега, "The Inner Circle" си е пак със свой собствен характер... А най-новият им "Monday Morning Apocalypse" е много директен и мощен и определено с голям потенциал.

Като спомена Judas - хареса ли "Angel Of Retribution"? Мен лично много ми хареса...

Лека нощ!
conguestadors
И на мен си ми хареса много. В момента свалям два албума и три клипа на Evergrey. Като ги чуя ще ги обсъдим icon_headbang[1].gif Лека нощ.
Crafter
Здравей и от мен, добре дошъл си smile.gif

Интересно ми е в коя държава си бил до сега, ако не е тайна wink.gif
`Xandria`
Цитат(conguestadors @ Apr 22 2006, 01:05 AM) *
И на мен си ми хареса много. В момента свалям два албума и три клипа на Evergrey. Като ги чуя ще ги обсъдим icon_headbang[1].gif

Нямаш си и на представа каква разкошна група си свалил!!! icon_headbang[1].gif Приятно заразяване с тях и ще чакаме присъединяване към евъргрейковците! icon_headbang[1].gif sp_ike.gif
conguestadors
Здравеите. bye.gif Много се накефих на Evergrey, присъединявам ги към групите ми фаворити. bowdown.gif Свалих и три клипа.
Blashyrkh
Цитат(conguestadors @ Apr 22 2006, 12:10 AM) *
Последно четох книгата на Божидар Димитров "12 мита в българската история" и определено ме впечатли историята на "селския" цар Иваило. Горещо ви препоръчвам тази книга.

И според мен книгата е задължителна, но съм останал с убеждението, че Божидар Димитров обича да се изхвърля от време на време.

Добре дошъл. Приятно писане!
conguestadors
Благодаря. Знаеш ли за други негови книги.
MadHatter
Аз като гледам малко укъснявам, ама по-добре късно, от колкото никога. Добре дошъл, приятно отработване на кирилицата, като гледам вече те зарибиха по евъргрей wub.gif laugh.gif . Айде хепи метъл! drinks_drunk.gif
Blashyrkh
^^ Чел съм и за цивилизациите по нашите земи. До 9 ги изкара. Иначе доколкото знам има изкарани доста книжки. Аз съм чел само тези две, но мнението ми се базира и на статии, които съм чел и на предаването му по първа.
Mort
Здравей и от мен. Навъртай се край форума тепърва ще научиш за още десетки стойностни групи. smile.gif
Da_Pizza
Добре дошъл и от мен! Arch Enemy icon_headbang[1].gif
Voice_Of_Glass
Цитат(conguestadors @ Apr 21 2006, 11:14 PM) *
Вярваи ми,че много исках да е метълка,но съвременната техника показа че ще е метълче icon_headbang[1].gif Важното е да са живи и здрави и да следват бащения път blackmetal.gif

Здравей, heavy metal татко! bye.gif
Хе-хе, много яко за малките хеви металчета! icon_headbang[1].gif Направо цяла банда си основете. guitar.gif
Поздравления за успеха ти в популяризирането на метъла сред приятелите ви! Ти си един народен метъл будител metal.gif
dambov
добре дошъл приатно изкарване във форума аз също слушам Arch enemy мноо ме радват
а и поздрави на малкия метъл
Slash
Здравей, Асене! bye.gif

Случайно попаднах на ново видео на Arch Enemy и реших, че ще израдва и теб, като голям фен...

Arch Enemy - My Apocalypse


Имай предвид и целият http://www.hdpvidz.com/ където качват хубави и лесни за теглене клипчета. cool.gif

icon_headbang[1].gif
InsArtTure
Бтв и на мен Арк Енъми са ми любимци. Нов клип-това е страхотно.

Интересна стана темата на човека:)
conguestadors
Благодаря за клипа този го нямах drinks_drunk.gif . Аз имам много клипове ама не знам как да ви ги споделя.

Друга любима група ми е Pain. Тяхен ми е любимия клип On And On
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.