Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Lovеch Rock Fest
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
sepulturatr
Така де аз съм там защото ми е на близко smile.gif
Страхотно е пресъствието на групи като:
URIAH HEEP, АхАт
NAZARETH , Щурците
SLADE, Б.Т.Р.
SMOKIE, Сафо
SWEET, Сленг
OPUS, ТЕ

На Всичкото отгоре всичко е фрий bowdown.gif
Пишете ще ходите ли и защо. Лично за мен това няма как да се пропусне icon_headbang[1].gif

За повече инфо : http://www.lovechrockfest.com/
stage
Aз ще ходя за Сленг и най-вече за Сафо bowdown.gif най-добрите бг рок групи са тва
Svetyl
Да, да... Само АХАТ си струват без да обиждам феновете на Назарет и Юраяхийп. То ако не беше безплатно много малко хора биха отишли.
Wrath_Child
с удоволствие бих отишла за Uriah и Ахат.Един приятел ще представя Nazareth,та може и на техния ден да се врътна...АКО отида
ManOwaRadO
Абе то хубаво ама що пише, че Юрая ше свират, като от оригиналният състав ще бъде само басистът им? sad.gif
stage
Юрая, Ахата...маните те ги тия...Сленг и Сафо bowdown.gif имам им всичките албуми laugh.gif супер яко ще се разцепите на тях...вярвайте ми excl.gif blackmetal.gif

А сега сериозно: Единствено Ахат и БТР заслужават някакво внимание...бих добавил и Щурците но в последно време взеха да правят много комерсиални песни laugh.gif bowdown.gif
sepulturatr
Много здраве , за мен сичките банди си заслужават bowdown.gif И ще е мн велико cool.gif

Цитат(ManOwaRadO @ Apr 29 2006, 02:40 PM) *
Абе то хубаво ама що пише, че Юрая ше свират, като от оригиналният състав ще бъде само басистът им? sad.gif

Мдааа това е гадно huh.gif
Kiss Of Death
Aз съм там,независимо от всичко... Мисля,че ще е коупон и си струва да се види...
alpha prime
така като гледам групите само заради една поп група дето ме кефи и едни ахат няма никакъв смисъл да се ходи
blame
Май ще се вясна на Смоуки и Юрая,не че нещо,бащата предложи да ме води на концерт,и как да му откажеш? rolleyes.gif
Друго разсъждавахне.
Ако си на палатка там примерно,добре,отиваш на време,заемаш си уж добри места по-напред,виждаш нещо.
Но,отиваш само за концертва вечерта,безплатно е,тълпа от хора....виждаш ли нещо? hmm.gif


п.с.:Иначе БТР са ми любимци от изборените. Миналата година идваха на празника на града ми....надежди.
sepulturatr
Цитат(blame @ May 1 2006, 08:13 PM) *
Друго разсъждавахне.
Ако си на палатка там примерно,добре,отиваш на време,заемаш си уж добри места по-напред,виждаш нещо.
Но,отиваш само за концертва вечерта,безплатно е,тълпа от хора....виждаш ли нещо?

Pri men problemi s palatki i gluposti nqma huh.gif Imam si spalen 4uval tongue.gif
btw v kluba nqma flextype hmm.gif
Nickolleta
и аз щях да ходя днес на Юрая и Ахат, но... се разболях и се развалила колата, с която щяхме thumbdown.gif annoyed.gif
както и да е.
да кажете как е било! openwidehug.gif
sepulturatr
Беше много наистина много доброооо icon_headbang[1].gif За мен Nazareth бяха класа над всички !!!
Просто бяха велики bowdown.gif wub.gif
Kiss Of Death
Съгласна съм,че Nazareth се представиха страхотно,иначе кой както си го направи,за мен беше незабравимо!!! icon_headbang[1].gif
blame
Юрая размазаха. На друг концерт не съм ходила,но наистина бяха велики..
(вокала имаше ебаси панталона)
http://store2.data.bg/ruinsofmylife/%5bclips%5d/
не е нищо особенно клипчето,даже не става много-много,ама си носи некъв спомен. laugh.gif
sepulturatr
Наистина панталона на вокала беше доста ефектен huh.gif Иначе клипчето не става , но все пак за спомен .... smile.gif
Nickolleta
^ клипчето е колкото да придобия представа как е бил концертът и колко съм изпуснала crying.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.