Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Вицове
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
`Xandria`
Лирическият герой на Вапцаров са селяните, с увиснали мустаци и потури, в които обаче има нещо силно, здраво и желязно... (кандидат-студентски изпит) blackmetal.gif

Христо Ботев налял туба бензин в огъня на революцията със своята поезия... huh.gif

...в нощта на 7 срещу 9 септември.... (кандидат-студентски) biggrin.gif

По това време е имало и жени- воеводки, които са обладавали по стотина- двеста яки мъже. Но това не било верният път за освобождението на България. metal.gif

Славяните се обличали с бели ризи и долни гащи. icon_headbang[1].gif

Славяните били миролюбив народ, който чакал от засада и използвал отровни стрели. biggrin.gif
Slash
http://vicove.com/list_vic_open.php?id=160...pe=&catid=8


... За да не кажете, че аз си ги измислям. punk.gif
Mago De Oz
Цитат(`Xandria` @ Jul 31 2006, 02:55 PM) *
Лирическият герой на Вапцаров са селяните, с увиснали мустаци и потури, в които обаче има нещо силно, здраво и желязно... (кандидат-студентски изпит) blackmetal.gif

Христо Ботев налял туба бензин в огъня на революцията със своята поезия... huh.gif

...в нощта на 7 срещу 9 септември.... (кандидат-студентски) biggrin.gif

По това време е имало и жени- воеводки, които са обладавали по стотина- двеста яки мъже. Но това не било верният път за освобождението на България. metal.gif

Славяните се обличали с бели ризи и долни гащи. icon_headbang[1].gif

Славяните били миролюбив народ, който чакал от засада и използвал отровни стрели. biggrin.gif

Браво bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif Страшен пост, отново браво !!!
onnellinen
(надяам се да не повторя нещо... не дай боже нещо свое!)

Един котарак се надрусва яко с валериан и върви на зигзаг по тротоара. Някаква бабичка го вижда и почва да го котка:
-Мааац пис пис!
Котаракът се обръща, оглежда я, вдига лапа в знака Виктория и казва:
-Peace, бабе, peace!
Wrath_Child


MadHatter
smile.gif happy.gif biggrin.gif laugh.gif
Slash
http://crass.on.ru/flash/pingpong.html laugh.gif bowdown.gif
scion_of_storm
В трамвая влетява маскиран и въоръжен мъж, стреля в тавана и вика:

- Всички на пода! Това е обир! Давайте парите!

Още на следващата спирка полицията го хваща. На разпита го питат:

- Добре де, защо пък си тръгнал да обираш трамвай? Хората банки обират...

- Ами грешка стана... Гледам отвън надпис - "Райфайзенбанк"...
devil.gif brickwall.gif
Slash











http://haikucircus.com/ biggrin.gif
stage
Taз последната кравичка ми прилича на Нелито(CuntKiller) biggrin.gif
conguestadors
Уважаема редакция,

Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.
Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва, че не ги познавам.
Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.
Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?
`Xandria`
Вече и за по-косматите има решение biggrin.gif
Slash
Alekto
^hahahaa tva e qko.Sq indianeca trqbva da mu kaje "Go back to Europe and fuck your white mam".
Slash
^ Тази простичка рисунка е решение на всички проблеми на расистка основа в САЩ. Но само ако хората имаха мозъци... tongue.gif


http://hultman.info/axel/moonwalk.jpg nea.gif
scion_of_storm
http://www.tshirthell.com/store/product.php?productid=429
Aаххаахахха не е истина suicide.gif laugh.gif laugh.gif
SepulTeraHead
http://www.tshirthell.com/store/product.php?productid=691

Тази е по-добра.
stage
http://www.bozzetto.com/neuro.htm
icon_headbang[1].gif
Arq
Двама сноби си седели.
Единият казал:
-Вали...
-Простаци...
ThE-SaMe-IdIoT
cunt
Цитат(stage @ Aug 4 2006, 11:38 PM) *
Taз последната кравичка ми прилича на Нелито(CuntKiller) biggrin.gif

Нима?
Danny47
Ето 3 вица и от мен на музикална тема... дано не повтарям някого!

***

Един баща решил да направи сина си музикант.
Отишъл при професора по пиано и попитал:
- Колко време ви трябва да научите сина ми да свири на пиано?
- Тридесет години - рекъл професора
- Много дълго време. Не мога да чакам толкова - казъл бащата.
- Ами отидете при професора по цигулка отсреща.
Отишъл той и там се повторила същата ситуация, само че професора определил 20 години срок. Нашия човек пак не могъл да чака и по препоръка на професора отишъл при следващия професор по виола.
Така нещата се повтаряли в обратна прогресия. Като минал през щрайха, медните духови, дървените духови, китара и стигнал до барабаните.
Там учителят казал 2 години и го пратил при басиста.
Отишъл за последно нашия човек при басиста и попитал:
- Колко време ви трябва да научите сина ми да свири на бас китара?
- Ходи пий една бира и ела да си го вземеш.

***

Каква е приликата между мастурбацията и дългите и завъртяни китарни сола ?
- И двете носят удоволствие само на изпълнителя...

***
И моят фаворит smile.gif:

Какво си мислят музикантите в една група докато свирят?

Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам!!!

Китаристът: ... а леле майко какви жици, какви рифове праскам - всички мацки са мои!!!

Вокалът: Пея като змей - височини, низини - жесток съм, нема проблеми с мадамите!!!

Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии - майката си *****!!!

Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол

***
stage
Цитат
Какво си мислят музикантите в една група докато свирят?

Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам!!!

Китаристът: ... а леле майко какви жици, какви рифове праскам - всички мацки са мои!!!

Вокалът: Пея като змей - височини, низини - жесток съм, нема проблеми с мадамите!!!

Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии - майката си *****!!!

Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол

^Hamerfall icon_headbang[1].gif
`Xandria`
Цитат(Arq @ Aug 11 2006, 05:35 PM) *
Двама сноби си седели.
Единият казал:
-Вали...
-Простаци...

icon_headbang[1].gif bowdown.gif
****
Алкохолен зодиак

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/). Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него.

Зодия ВИНО (22.V - 21.VI). Родените през първата половина на
зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината.
Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава
и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си.
Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ). Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!"). boxed.gif blackmetal.gif

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.). Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат!" И жената Джин, и мъжът Джин могат да създадат добро, отлежало семейство, но не бива да им се дава много свобода. Изтървете ли веднъж духа от бутилката, край, повече не го търсете, ами купувайте друга бутилка! Впрочем представителите на тази зодия не обичат да ги затапват.

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.). Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите
самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.). Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир
- с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.

Зодия ВЕРМУТ (21. I.-19. II.). Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички
от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов",
но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.

Зодия БИРИ (20. II.-20. III.). Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане.
Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо. Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка. Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една.
Revenant
А аз защо съм разредител mad.gif ...вермутче...
Slash


biggrin.gif
`Xandria`
Мента рулз
Както преди малко ми казаха,50% мента + 50% мастика = 100% облак
който пие облак троен
той за утре е спокоен
wacko.gif icon_headbang[1].gif
HeLeNa
Очаквах водка,ама мастика не очаквах blink.gif
Пффф,добра съпруга,ахаха.Каква шега...
SepulTeraHead
РОМ! Аз съм някъв цигън, а вие се оплаквате!?!?!?!?
Beerzebub
Коняк? Ми хуу...
stage
Цитат(CuntKiller @ Aug 12 2006, 11:23 PM) *
Цитат(stage @ Aug 4 2006, 11:38 PM) *

Taз последната кравичка ми прилича на Нелито(CuntKiller) biggrin.gif

Нима?

Да!
cunt
Навярно тъй като визия...
stage
Не!
scion_of_storm
Аз съм мастичка wink.gif
cunt
Цитат(stage @ Aug 15 2006, 01:29 AM) *
Не!

Но не съм метъл! Как така?
stage
Ще станеш! wub.gif
gtzvetkov
Не знам дали е пускан, но ето един добър виц (поне според мен)

Германка, французойка и българка си говорели. Германката:
- Аз, като се прибрахме от медения месец, казах на мъжа си "Аз в тая къща няма да пера!" Първия ден не го видях, втория ден не го видях, на третия се върна с пералня.
Французойката:
- Аз на моя му казах "в тая къща няма да готвя!" Първия ден не го видях, втория ден не го видях, третия ден не го видях, на четвъртия се върна с напълно автоматична роботизирана кухня.
Българката:
- Аз пък казах "в тая къща няма да готвя, пера, чистя...!" Първия ден не го видях, втория ден не го видях, третия ден не го видях, четвъртия не го видях, на петия зех с едното око леко да го виждам...
`Xandria`
^ laugh.gif

Slash
scion_of_storm
^ Рофл bowdown.gif laugh.gif
stage
stage

Heavy Metal Cats icon_headbang[1].gif
`Xandria`
^

stage
Кременче, нещо искаш да ми кажеш... blackmetal.gif
`Xandria`
^Всъщност, това показва на мен какво ми излиза, като погледна поста ти, еrror-а е към мен... blackmetal.gif
stage
Че не можи ли да го скиваш??
Да заеби...
moc.elgoog
stage
10 LAWS OF COMPUTING
1. When computing, whatever happens, behave as though you meant it to happen.

2. When you get to the point where you really understand your computer, it's probably obsolete.

3. The first place to look for information is in the section of the manual where you'd least expect to find it.

4. When the going gets tough, upgrade.

5. For every action, there is an equal and opposite malfunction.

6. To err is human...to blame your computer for your mistakes is even more human, its downright natural.

7. He who laughs last, probably has a back-up.

8. The number one cause of computer problems is computer solutions.

9. A complex system that doesn't work is invariably found to have evolved from a simpler system that worked just fine.

10. A computer program will always do what you tell it to do, but rarely what you want it to do.
`Xandria`
Цитат(stage @ Aug 23 2006, 05:21 PM) *
Че не можи ли да го скиваш??
Да заеби...
moc.elgoog

Мога, но няма значение. happy.gif
И за да не е пълен офф топик, ето нещо към темата клик huh.gif аз съм на 1316-то wacko.gif
conguestadors

wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.