Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Zaplaxa i Anamnasia
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
S-O-D
tui-kato ne ostana vreme i nikude ne se pi6e za toq koncert(nqma q programata na saita na o!6ipka) pak da kaja 4e se o4ertava qk koncert i e jelatelno da doidat xora na nego da okajat podkrepa na grupite!6te e dobre koito 6te idva da kazva
Datata e 21 septemvri.Za pove4e info za grupite i mp3 vijte oficialnite im saitove

Saita na Zaplaxa:
http://free.techno-link.com/zaplaxa/

Saita na Anamnasia:
http://anamnasia.hit.bg
Jicata
Аз искам, ма съм на 16г. ranting.gif
alpha prime
koq grupa 6te e 2ra da znam da ida samo na zaplaha ...
S-O-D
a we xubavo e da se uva6ut i dvete grupi brave_new_world

Jica razbrax 4e ako grupata govori s Manson-a ima veroqtnost da vkarat xora pod 18
alpha prime
we4e slu6ah anamnasia i edin pyt mi stiga a xaplaha an predel bqha dobri za razlika ot oniq nedorazumeniq
Jicata
Цитат(S-O-D @ Sep 19 2003, 01:18 AM)
Jica razbrax 4e ako grupata govori s Manson-a ima veroqtnost da vkarat xora pod 18

Уау... яко. Ако е така свиркай ако може... ще доведа и още няколко говеда biggrin.gif Групата ще говори ли с него? bowdown.gif
SepulTeraHead
Ама аре да говорят по-отрано, че да знам и аз. Иначе трябва да правя някво схеми с баща ми и глупости...

Абе къв им е проблема!?!?!? Да ни надраскат едни хиксове на ръцете и да не ни продават алкохол! Тва е! ranting.gif brickwall.gif mat.gif
Jicata
Абе имат си проблеми, ама според мен трябва да смъкнат границата поне до 14год. И аз искам да знам предварително за концерта...
bobz
Sorry zmeiove, obadiha mi se ot Anamnesia i mi kazaha, 4e kontzerta se otmenia - jalko - iskah da hodia da potruskam malko kuhata mi kratuna:)
ranting.gif
Jicata
ееее кофти mat.gif
xskacorex
Съжалявам за вас! Нямаше нужда от втори топик, ето поста на S-O-D:

Zaplaxa i Anamnasia NQMA da svirqt v o!6ipka na 21-vi septemvri kakto be6e spomenato,znam 4e ima6e xora koito se ugovarqxa da idvat no 6te trqbva da gi razo4arovam,6tom razbera ne6to novo po vuprosa 6te suob6ta.
SepulTeraHead
Дано поне REDRUM наистина да има....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.