Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Съобщение
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
xskacorex
Важно съобщение:
До няколко дена (от 2 до 3-4) сайтът ще смени хоста си, като най-вероятно новия ще е online.bg А също е много вероятно заедно с хоста да сменим и домейна - www.metalworldbg.com. Още нещо - дизайна на сайта също ще бъде сменен и секцията мп3 ще е в действие. Работата по сегашната версия е спряна, и затова няма ново инфо!
xskacorex
Ето: както виждате сами новата версия има вече 700 файла ++ и е само 10 Mb, а 700 от предшната версия са: 15,4 Mb, като се има впредвид, че новия metal-world има 2-но, даже 3-но повече снимки smile.gif !
Всъщност какво постигаме с "NOVATA VERSIA NA METAL WORLD"?! Нов стилен дизайн, по-бързо зареждане и повече радост за потребителите tongue.gif хахаха Oh, ще ми извините, че дърдоря такива простотии, ама от снощи на бир-феста ми е малко, как да кажа-странно (!?), а и сега пак натам ше ходя smile.gif и, абе не е за разправяне!
SepulTeraHead
Отдавна не е Септември а сайта още не е www.metalworldbg.com

И земи оправи шибаните иконки че дразнят. Знаеш какво имам предвид - f*ck you drinks_drunk.gif SPARK boxed.gif ......
PureEvil
saita e 12MB? tova samo html-tata +snimkite li e?
xskacorex
#SepulTeraHead Не сме финансофо независими и просто изчакваме удобния момент... Пък и домейна ще е www.metal-world.info Точка.

#PureEvil Даже е повече от 12 Mb... Обаче сайта съдържа повече от 1200 html_a, 100 снимки, Доста таблатури + няколко mp3-ки!
PureEvil
tctc nenormalno 1200 html-ta. Men me myrzi da si napravq edno php 4rez koeto zarejdam vsi4ki 10-na stranici na site na Aphasia. predstavqm si 1200html maleeee zabolqme glavata. Tova mngoo we ami ako trqbva da gi redaktirash???
xskacorex
Ми ако трябва да ги редактирам... редактирам само един фаийл (style.css) ъплоудвам го и сички файлове се променят. Сайта е направен изцяло на css guitar.gif
PureEvil
ne ti govorq za CSS-a a za sydyrjanieto na html-to, ako ne6to trqbva da se promeni (nqkakva pravopisna greshka ... ili ne6ot takaova) kolko dni ti otnema da gi redaktirash?
SepulTeraHead
Цитат
#SepulTeraHead Не сме финансофо независими и просто изчакваме удобния момент... Пък и домейна ще е www.metal-world.info Точка.

Знам. Просто бях длъжен да се заям.
RAPTOR
Цитат(Abbath @ Dec 6 2003, 10:42 AM)

#PureEvil Даже е повече от 12 Mb... Обаче сайта съдържа повече от 1200 html_a, 100 снимки, Доста таблатури + няколко mp3-ки!

Колко пари тряат за един свестен домейн от рода на .com и .org или .net? Другата сряда кацам в Софията, ако Warrior of Ice се навие да се видим ще му дам кинти за домейн. Това е най-малкото, което мога да направя. Само ми кажи за 1 или за 2 години, или за колкото там искаш.
xskacorex
Еми оди да видиш в www.goto.bg От там ще си регистрираме домейн! Смаятай за 1 год.
RAPTOR
Значи, плащам за 1 година домейн без банер на goto.bg със .com за услугата "Плюс". К?
xskacorex
Веселяк! wub.gif Пакета Плюс е за хостинг, а не за домейн... Домейн .com | .net | .info | са 26лв./1 година - така че - Не е ОК! smile.gif
RAPTOR
Е с какъв хостинг шъ сме? kafence?
_SiegfrieD_
bira wink.gif tongue.gif drinks_drunk.gif
jago
mutanti biggrin.gif robot.gif
PureEvil
NE SE LYJETE S HOST OT GOTO.BG po zle ot tqh nqma.
ima dostaty4no firmi koito predlagat host po dobyr ot goto.bg.
ako ne vqrvate popitaite nqkoi drug potrebitel na goto.bg da vi kaje kolko sa zle.
RAPTOR
Предложи някой ...
Deicide
Internet Bulgaria icon_headbang[1].gif
bgm
Цитат(PureEvil @ Dec 10 2003, 04:12 PM)
NE SE LYJETE S HOST OT GOTO.BG po zle ot tqh nqma.
ima dostaty4no firmi koito predlagat host po dobyr ot goto.bg.
ako ne vqrvate popitaite nqkoi drug potrebitel na goto.bg da vi kaje kolko sa zle.

Praw e.
PureEvil
ne znam kakvo da vi kaja i az si tyrsq normalen host.
Deicide kade vidq na toq site da rpedlagat host???
bulhosting - 4uk 4e sa bili dobre.
ima i o6te : http://google.com i tyrsi v bg: web host
dosta 6te izlqzat i si haresaite nqkoi no po vyzmojnost da nqma vryzka s goto.bg smile.gif
Deicide
obadi se w tehnicheskiqt otdel i tam pitai inache ima dosta sites na tehnite server's i lichno az sum dowolen no primerno ima ogranicheniq za mailbox do 5 br.
inache shte popitam imashe oshte na edno mqsto dobur host smile.gif
no goto.bg suxxxxxxxxxxx puke.gif puke.gif puke.gif
Deicide
eto na oshte edno mqasto a i cenite sa normalni biggrin.gif

Bulhosting biggrin.gif

nadqwam se da sum pomognal pone malko
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.