Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Silent Civilian
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
t0xIc
Кво ще кажете? Стабилно а?
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Новата група на екс-вокала на Spineshank ,която сега набира бързо скорост:)
Освен вокалите Сантос е и китарист ..
InsArtTure
Не съм ги чувал. Дай някакъв линк. Нали не очакваш всичко просто вече да са го слушали това и да са изградили и мнение.

Иначе харесвам Spineshank.
t0xIc
www.isohunt.com
www.thepiratebay.org и т.н
Ами в момента са на турне с Bleed The SKy , God Forbid и Ill nIno...албума им излезе и клипа се върти по MTV 2...та мислех си ,че някой поне ги е чувал
иначе групата няма нищо общо със Spineshank освен мелодичние припеви отвреме навреме...
другото си е нещо ала Killswitch Engage....Сантос даже върти сола...абе яко албумче определено:)
deebo
Пич! Това е много яко бе!!! Не бях чувал нищо за тази банда. Мерси!
SepulTeraHead
Значи сега всички от разни тъпи нео-метъл бандички решиха, че са големи мъже и могат да правят метъл... Е явно наистина могат, обаче доста отдавна съм решил да не съм фен на тези хора. Просто е толкова фалшиво, че не е истина. Същото се отнася и за DevilDriver... НЕ МОЖЕ да си бил част от ОТВРАТИТЕЛНИТЕ Coal Chamber и да ти се размине!
t0xIc
http://www.myspace.com/silentcivilian -за тези които не са чули
А някои явно не са пили кафе сутринта....бъди фен на която група искаш никой не те кара насила
Мен DevilDriver не ме кефят и не ги слушам...тези зарибяват.
SepulTeraHead
Прав си. Чак сега си сипах едно...
t0xIc
C:\Program Files\BitComet\Silent_Civilian-Rebirth_Of_The_Temple-2006-FM\07-silent_civilian-force_fed.mp3 icon_headbang[1].gif
Тва е песента!
Warrior Of Ice
DevilDriver на мен ми стоят доста изкуствени... иначе имат напъни в положителна насока, не отричам.

Албумът на Silent Civilian ме изкефи неочаквано много. Не пращят от оригиналност, но това, което правят, го правят отлично. Доста свирене има...
InsArtTure
Цитат
Значи сега всички от разни тъпи нео-метъл бандички решиха, че са големи мъже и могат да правят метъл... Е явно наистина могат, обаче доста отдавна съм решил да не съм фен на тези хора. Просто е толкова фалшиво, че не е истина. Същото се отнася и за DevilDriver... НЕ МОЖЕ да си бил част от ОТВРАТИТЕЛНИТЕ Coal Chamber и да ти се размине!

Като се замислиш примерно Machine Head какви са били в началото, с някои хип-хоп куплети, пънкарски прически и три акорда на албум, пък сега не само се правят на големи метъли ами и посвирват Готенбург рифове. Евала. Имат и дълги коси вече. Tr00!
deebo
Можеби хората са видяли на къде върви музикалния бизнес и са решили да втвърдят и разнообразят стила си. Майната му на миналото! Нека гледаме на пред. Нещата които са направили Silent Civilian, са наистина яки.
SepulTeraHead
Цитат(InsArtTure @ Jun 2 2006, 01:18 PM) *
Като се замислиш примерно Machine Head какви са били в началото, с някои хип-хоп куплети, пънкарски прически и три акорда на албум, пък сега не само се правят на големи метъли ами и посвирват Готенбург рифове. Евала. Имат и дълги коси вече. Tr00!

Длъжен ли съм да отговарям?
t0xIc
...само ако си MH True Fan smile.gif
Не бе замисли се - The Burning Red и Supercharger какъв стил са според теб ? Че после да ги хвалиш за супер якия метълски Тру Дъ Ашес...smile.gif
InsArtTure
Цитат
Длъжен ли съм да отговарям?

Не, просто дадох не по-малко малоумно мнение от теб. Девил Драйфър са тъпаци, но не категоризирай толкова смело. Да, вярно, че онзи беше вокалист на Spineshank, но в последния им запис той ясно показа, че метълът е неговата музика, а специално за Сайлънт Сивилиън-цялата тава звучи повече от естествено, няма преекспониране, няма безкрайни двойни каси, няма безцелно метълкор дране, няма циклене на нулево прагче с цел просто удължаване на песента, че и без това е 3 мин.

Тук имаме 100% модерен хеви метъл-много свирене и хъс.

Edit: Сега се сещам за едни As I Lay Dying. Страхотни свирци, техничари, но по дяволите, това изобщо не им стига, а музиката им не звучи като метъл, а като някаква електронна синтетика.
Rolf
Въобще не разбирам защо намесихте Devildriver. Те са просто едни позьори, опитващи се да внушат, че свирят метъл. Неуспешно.

Както каза InsArtTure, при Silent Civilian нещата са много по-естествени и непринудени.
t0xIc
Добре, че ми почнаха сесиите и ще спра да слушам този албум и на Dagoba, че изтрещях вече smile.gif
icon_headbang[1].gif
Airin Of Ancelot
Хайде и от мен едно положително мнение за бандата, че се зарибих покрай брата. happy.gif Много свежи композиции, много музикантски албум. Ето така трябва да звучи модерният метъл... а не като повечето самоцелни напъни за съчетаване на бруталност и мелодичност, които никнат напоследък.
Wolfheart
Добри са пичовете smile.gif Само чистите вокали са малко в повече за този тип музика.
InsArtTure
^Това си е абсолютно ТВОЕ предпочитание. Според мен, обективно погледнато дори са малко. Принципно колкото повече-толкова по-разнообразен е един запис и следователно по-ценен. КОй определи, че в този стил трябва да има малко чисти вокали?
Warrior Of Ice
Всичко си зависи от композицията и изискванията й. Поне според мен в парчетата на Silent Civilian съчетанието между агресивни и чисти вокали е опитмално. Иначе Киро е съвсем прав - абсурдно е да има някакви рамки за това какъв тип пеене трябва да преобладава...
Arq
много са добри!!! smile.gif
Slash
Страхотен албум, страхотна група, разнообразен и не-гейски метъл! bowdown.gif

Silent Civilian - Funeral icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Тук е качен видеоклипът на парчето "The Song Remains Un-Named".
Airin Of Ancelot
Явно всички напоследък са се засилили да снимат емо глупости... happy.gif
InsArtTure
Не е емо глупост. Впрочем клипът е много хубав. И е поучителен за нашите подрастващи, които смятат за мноого куул да се наливат и да вършат тъпотии. И после реват като тоя. Такива клипове заслужават "два пръста нагоре"
Warrior Of Ice
Можеха и повече да го пипнат. Поне сюжетът да имаше нещо общо с текста на парчето...
Slash
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 6 2007, 09:12 AM) *
Тук е качен видеоклипът на парчето "The Song Remains Un-Named".

Това между другото ми е любимото парче... sad.gif
wqwrrr
Като музика са добри, но като визия ме дразнят. Клипът особено.
Rolf
Видеото определено не е на нивото на музиката, но и не е съвсем за изхвърляне.
HateBreeder
Реших да пиша в тази позабравена тема, защото в действителност хората правят много добра музика и са наистина доста добри. Искам да попитам дали ще издават нов албум, ако някой е чул нещо да каже. Фул риспект към Джони Сантос и към това, което прави и това което е направил вече в Спайншанк. Чакам с нетърпение нещо ново от него. Дано да не си остана само с чакането. whistle.gif
Warrior Of Ice
Живот и здраве, ще има нов албум през октомври. smile.gif
HateBreeder
Дано. Ще ги чакам с нетърпение. При първа изтекла информация се надявам да бъде съобщено нещичко в тази тема или в НОВИНИ.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.