Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
gogdelb
Започнах да слушам метъл с Sinister и Mayhem. Това са първите метъл групи, които чух.
Харесвам тежка, мрачна, брутална и агресивна музика. Интересувам се от психология, философия, етология, фотография,кинетика, изобразително изкуство, литература, музика, природа(планини, гори... ха ха ха - Black metal heart blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif ), кучета( в момента имам ротвайлер на име Butcher) , бойни изкуства(не съм привърженик на никакви източните философии, просто за самото удоволствие и красота от битката)крайни психо-физически изпитания...
Кръв, изтезания ,мрак, хаос, садизъм, мазохизъм, еротика(dark), красотата, нежностата, жестокостата, грозотата, вакханалии, зверщини, кацапници, извращения...
Любими групи: Cradle of Filth, Graveworm, Dark Funeral
И други, които слушам с удоволствие :Vital Remains(най-добър албум - Dechristianize) ,Dimmu Borgir(най-добър албум - Enthrone Darkness Triumphant), Broken Hope(Loating), Sanctification, Cystic Dysentery, Urshurark, Disgorge (USA), Limbonic Art, Corpus Christii, The Abyss, Mayhem, и други от екстремния бляк и бруталния дет. Но не всички! Взискателен съм. Не ми допада когато групите гледат една от друга и си подражават. Слушам също и класическа музика, травмираща, мрачна, величествена.
От Пловдив съм.
Ще допълня с още неща някой път... може би.
stage
Здравей майна smile.gif
Wrath_Child
Цитат(gogdelb @ Jun 1 2006, 05:05 PM) *
Започнах да слушам метъл с Sinister и Mayhem. Това са първите метъл групи, които чух.

Добро начало.

Цитат
Харесвам тежка, мрачна, брутална и агресивна музика. Интересувам се от психология, философия, етология, фотография,кинетика, изобразително изкуство, литература, музика, природa
Кръв, изтезания ,мрак, хаос, садизъм, мазохизъм, еротика(dark), красотата, нежностата, жестокостата, грозотата, вакханалии, зверщини, кацапници, извращения...


АХ. wub.gif

Цитат
Vital Remains(най-добър албум - Dechristianize) ,Dimmu Borgir(най-добър албум - Enthrone Darkness Triumphant)

Надявам се имаш в предвид 'наи-добър албум по мое мнение', а не по принцип. huh.gif
Revenant
Здрасти безименни блек метъл фен....wow ротвайлер можеше да го кръстиш NecroButcher wink.gif ...сигурно му викаш Бъч...аре със здраве
Wrath_Child
Снимки,възраст?
scion_of_storm
icon_headbang[1].gif Добро представяне,и аз предпочитам блек/дет метъла.За Enthrone Darkness Triumphant съм напълно съгласен,и аз мисля,че им е най-добрия албум happy.gif (поне за мен де).Хубави групи,продължавай само така smile.gif Приятно прекарване smile.gif
dambov
еми хубави групи супер интереси ко друго мога да кажа smile.gif
приатно постване guitar.gif drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
Slash
Добре дошъл!
`Xandria`
Добре дошъл тук. smile.gif Толкова много прилагателни wacko.gif ,интересно представяне.
Wolfheart
Цитат(scion_of_storm @ Jun 1 2006, 03:27 PM) *
За Enthrone Darkness Triumphant съм напълно съгласен,и аз мисля,че им е най-добрия албум happy.gif (поне за мен де)
И аз също....

Иначе, добре дошъл smile.gif
Wrath_Child
^Е,на мен лично повече ми харесваше For All Tid.Въпрос на лично мнение.
Man Of Sorrow
Ми, здрасти!
Дай още инфо (ако искаш де)...
Slash
Цитат(Ferril @ Jun 2 2006, 04:54 PM) *
^Е,на мен лично повече ми харесваше For All Tid.Въпрос на лично мнение.


Много уважавам такива мнения.
1. Защото в дебютите винаги има нещо особено, което ги различава от следващите албуми. Било то звук и/или атмосфера. Забелязал съм го при много групи.
2. Защото е интересно да напишеш, че "For All Tid" е най-специален за теб при положение че има "Enthrone Darkness Triumphant", "Death Cult Armageddon", "Puritanical Euphoric Misanthropia", "Spiritual Black Dimensions", "Stormblast"...

Аз също ще подкрепя ""Enthrone Darkness Triumphant" просто защото там ми са повечето любими песни, но бих подкрепил и "For All Tid"!
Warrior Of Ice
Аз пък съм за "Puritanical Euphoric Misanthropia". tongue.gif Най-различен е от всичко останало, което Dimmu Borgir са записвали, най-музикантски е и определено най-агресивен...
Wrath_Child
Абе ние тука хубаво си заобсъждахме Боргир,опропастихме темата на човека,дано не се сърди...Иначе признавам,че аз първа започнах с офтопика...Както и да е,не крия,че Димму Боргир за мен като цяло са много специална група-в този смисъл не определям никой техен албум като най-добър.Всеки един ми е любим,а For All Tid просто ми е на сърцето...от него се зарибих по групата,а и разни други спомени....
F.E.A.R
Цитат
Кръв, изтезания ,мрак, хаос, садизъм, мазохизъм, еротика(dark), красотата, нежностата, жестокостата, грозотата, вакханалии, зверщини, кацапници, извращения...

Сложил си и малко светлинка да уравновесява?!?
Добре дошъл!
Тук щи хареса!
gogdelb
Мерси за посрещането!

Цитат
Надявам се имаш в предвид 'наи-добър албум по мое мнение', а не по принцип. huh.gif

Какво разбираш под "по принцип". Това ,което се харесва от масата и е прието за най-добро от групата ли? Да, имам предвид по мое мнение. Също и за Loating на Broken Hope.

Цитат
Здрасти безименни блек метъл фен....wow ротвайлер можеше да го кръстиш NecroButcher ...сигурно му викаш Бъч...аре със здраве

Казвам се Иван, не че има някакво значение. Предпочитам Gogdelb, не одобрявам идеята цял живот да се обръщат към теб с име наложено ти от някой друг. Хаха, да... NecroButcher... ами не ,той е по живите, по-забавно е. Да, Бъч му казвам biggrin.gif

Цитат
Снимки,възраст?

Външността и възрастта създават предразсъдъци и пречат за опознаването на същността. За това ще ги спестя.

Цитат
Дай още инфо (ако искаш де)...

Какво искаш да знаеш?

Цитат
Абе ние тука хубаво си заобсъждахме Боргир,опропастихме темата на човека,дано не се сърди...Иначе признавам,че аз първа започнах с офтопика...Както и да е,не крия,че Димму Боргир за мен като цяло са много специална група-в този смисъл не определям никой техен албум като най-добър.Всеки един ми е любим,а For All Tid просто ми е на сърцето...от него се зарибих по групата,а и разни други спомени....

Може да прехвърлим разговора в темата за Dimmu Borgir. Не съм от тези, които се сърдят. И за мен това е много специална, а също така и уникална група. Харесвам и "For All Tid" , и "Puritanical Euphoric Misanthropia", но най ми допада "Enthrone Darkness Triumphant". Всеки един техен албум носи нещо очарователно със себе си... Обаче не ми харесват чистите им вокали. Спрямо моя вкус, развалят музиката им. Аааа... винаги има "и разни други спомени" .... Все пак това е най-емоционалното изкуство.

Цитат
Сложил си и малко светлинка да уравновесява?!?

Имаш предвид нежността и красотата ли? Не, те могат да бъдат много по-мрачни и зловещи от другите изброени.
cunt
Цитат
Външността и възрастта създават предразсъдъци и пречат за опознаването на същността. За това ще ги спестя.

Респект за тази ти позиция.
Bloody_Dark
Цитат(gogdelb @ Jun 1 2006, 05:05 PM) *
Кръв, изтезания ,мрак, хаос, садизъм, мазохизъм, еротика(dark), красотата, нежностата, жестокостата, грозотата, вакханалии, зверщини, кацапници, извращения...


добре дошъл !!! smile.gif
мазохист ли си w00t.gif
Wolfheart
^хм....мазохист....не бе, човечеца просто като ти видя снимката в профила и се въодушеви smile.gif
Bloody_Dark
хахаххахахахахаххахаха брех брех ... комплименти smile.gif
щом не е мазохист не ми е нужен значи sp_ike.gif
Crafter
blackmetal.gif
TerminalFrost
Добре дошъл във форума!
Voice_Of_Glass
Цитат(gogdelb @ Jun 1 2006, 05:05 PM) *
крайни психо-физически изпитания...
Кръв, изтезания ,мрак, хаос...

Здрасти! Много blackmetal.gif представяне!
Сещам се за едно предаване по Discovery Chanel - I Shouldn't Be Alive.
Там ги има тези прилагателни по-горе почти в изобилие и e по действителни случаи
Иначе приятно постване във форума и поздравления за интересите, които си изброил! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.