Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Metallica - Escape from the studio 2006 playlist
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
melhaer
поради 20 години от издаването на мастъра, досегашните 2 концерта на фестовете рок ам ринг и рок им парк в Германия, Металика са свирили от до Мастър ъф пъпетс.

ето двата плейлиста:


Рок ем Ринг

Creeping
Fuel
Roam
Battery
....sledva celia album Matster
............................
Sad but true
nothing else matters
One
Sandman
..................
Last caress
Seek and destroy

Ро Им Парк

Creeping
Fuel
the god that failed
unforgiven
Battery
....sledva celia album Matster
............................
Sad but true
nothing else matters
One
Sandman
..................
So what
Seek and destroy

Като знам, че само след 10 дена ще ги гледам на живо и се кефя супер яко, защото отдавна ми е мечта да чуя на живо Disposable Heroes...

надявам се, че Джеймс ще си пее и на феста в Австрия Would заедно с Алис ин Чейнс...

иначе като цяло, плейлистите са убийствени!
Revenant
гледах им лайфа преди няколко дена по MTV и бяха много зле...лично мнение.. а пък James беше с доста гел и приятно зализан
melhaer
пич, ако ми посочиш метал банда, която я дават по ТВ директно с немискиран звук и звучи супер яко ще им пляскам.

Според мен си звучаха супер.
Warrior Of Ice
Колкото концертни записа на Metallica съм гледал/слушал от създаването на "St. Anger" насам, нито един не ми е харесал. Не знам какво представляват на живо, Божо, но това което виждам и чувам на компютъра или телевизора, съвсем не ми се струва на висота. hmm.gif
melhaer
ами и аз съм слушал доста и не знам за нито един който да е официално издаден от тях:)

А и едва ли толкова народ ще ходи за концертите им, ако не стават нали? Щото всеки в западна еврпа е имал възможност да ги види по няколко пъти за последните години и едв али би се излъгал пак ако не си струва, не мислиш ли?
SepulTeraHead
Блазе ти, пич. Мани ги тия "На живо са зле, гледах ги по Mtv"... Ходи и се кефи. Остави ги хората да си седят тука с празни ръце(или с кур в тях) и да си разбират много.
Slash
Да си изкараш отлично, Божо... icon_headbang[1].gif И да направиш много снимки!
deebo
И на мен много ми се иска да ги видя пак, но не знам кога ще стане и дали изобщо ще стане. Приятно изкарване пич! МЕТАЛИКА мачкат на живо!!! Заебете ги тези записи!
PrinceOfDarkness
Айде приятно прекарване братле! Сигурен съм, че ще е невероятно шоу. icon_headbang[1].gif
melhaer
Mерси:)

Цитат
Да си изкараш отлично, Божо... icon_headbang[1].gif И да направиш много снимки!


ами взимам си моя фотоапарат и Явор също визма неговият. По време на Металика едва ли ще ми се заниамва да снимама, вместо да дивея, ама има едно коте с нас, ще и го зачисля да снима:)

Ако са хубави снимките ти пека един диск веднага:) А понеже знам, че и Сеп се кефи, а ти нали ще се виждаш с него там за разни Джакчета:), мое да му го метнеш:)

Цитат
И на мен много ми се иска да ги видя пак, но не знам кога ще стане и дали изобщо ще стане. Приятно изкарване пич! МЕТАЛИКА мачкат на живо!!! Заебете ги тези записи!


Ами да ти кажа, вече мсиля, че не е толкова невероятно, очаква се да издадат албум в края на годината и да тръгнват на световно турне, така че другото лято...

така мисля, заради големите концерти на Сабат и Депеш, което показва, че вече може да съберем публиак та дори и с 50 лева билета, а и както гледам, Туборг и Вивател яко спонсорират подобни прояви. Дано го доживеем да свирят в България отново:)
InsArtTure
^Успех с Металиката.

А иначе сега се сещам за един лайв, на който Хетфилд пита въодушевлено публиката: Хареса ли ви новият ни албум?(т.е. Светия Гняв)-тотално мълчание в цялата зала-тук там няколко ръце, стоящи вдигнати от предишната песен. Хетфилд погледна малко тъжно и засвири Франтик icon_headbang[1].gif
deebo
Цитат
Ами да ти кажа, вече мсиля, че не е толкова невероятно, очаква се да издадат албум в края на годината и да тръгнват на световно турне, така че другото лято...

така мисля, заради големите концерти на Сабат и Депеш, което показва, че вече може да съберем публиак та дори и с 50 лева билета, а и както гледам, Туборг и Вивател яко спонсорират подобни прояви. Дано го доживеем да свирят в България отново:)

bowdown.gif ДАНО! rolleyes.gif Въобще няма да е зле!!! smile.gif
RazorJack
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 5 2006, 11:33 AM) *
Колкото концертни записа на Metallica съм гледал/слушал от създаването на "St. Anger" насам, нито един не ми е харесал. Не знам какво представляват на живо, Божо, но това което виждам и чувам на компютъра или телевизора, съвсем не ми се струва на висота. hmm.gif

Не съм ги гледал наживо никога, от концертите им съм гледал единствено Monsters of Rock в Москва от 91-ва и там бяха просто велики icon_headbang[1].gif А откакто излизат на една сцена с групи като limp bizkit... дори да ми се домъкнат в бг не мисля че ще отида. Освен ако не решат по случай 21 години от мастъра да направят същия сетлист .. smile.gif
Warrior Of Ice
Ако дойдат у нас, едва ли някой би ги пропуснал... каквото и да си е мислил дотогава. wink.gif
Rolf
За съжаление в момента Metallica нямат почти нищо общо с великата група, която бяха преди близо 15 години. Но това, че и сега имат много фенове, също е показателно. Интересно ми е как ще звучи новият им албум, въпреки че нямам каквито и да е очаквания.
deebo
Няма да е зле, този път да се върнат към корените си, wub.gif ... но наистина!
SepulTeraHead
Вижте в подфорума с новините - свирили са няква нова песен на концерт - има клипчета с кофти качество, от които почти нищо не се разбира. Въпреки тва, доколкото можах да го чуя, парчето май не е лошо. Някво соло има.
`Xandria`
Цитат(RazorJack @ Jun 6 2006, 11:39 AM) *
Monsters of Rock в Москва от 91-ва и там бяха просто велики icon_headbang[1].gif

Това и аз го имам, всичко полудя когато се появиха!!! icon_headbang[1].gif

Ако издадът албум в края на годината много ще се радвам, въпреки всички глупости,които се казаха по техен адрес,същите както преди или не ,все още са ми любимци.
Благородно завиждам на автора на темата и пожелавам да се размаже от кеф когато отиде да ги види. bowdown.gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.