Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Върви ли Метала едно на ръка със сатанизма?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Metal_Man
Как мислите?Щом слушаш Метал трябва ли да бъдеш сатанист?Ако да, защо и ако не, защо?
RazorJack
Тъп ли си...
Svetyl
Аз мисля. че трябва. Задължително е да носиш много кръстове и пентаграми. Кръстовете обърнати, разбира се. Трябва също да пиеш кръв и да убиваш всеки ден поне по една котка. За предпочитане е и да ходиш гримиран.
blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Svetyl @ Jun 10 2006, 12:34 PM) *
Трябва също да пиеш кръв и да убиваш всеки ден поне по една котка.

В краен случай може и куче... wink.gif
SepulTeraHead
Цитат(Svetyl @ Jun 10 2006, 12:34 PM) *
Аз мисля. че трябва. Задължително е да носиш много кръстове и пентаграми. Кръстовете обърнати, разбира се. Трябва също да пиеш кръв и да убиваш всеки ден поне по една котка. За предпочитане е и да ходиш гримиран.
blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif

+1
Metal_Man
Вий на базик май го обърнахте!
Ами ако слушаш Death Metal къв трябва си - набожен?
RazorJack
може и надървен
Svetyl
Сатанизмът е навсякъде! Ако слушаш дет метъл трябва също да правиш дисекции на приятелите си и да ядеш червата и черните им дробове.
Стига съм ръсил глупости...
Niilo
Между другото, Svetyl изобщо не е ироничен. Познавам го дъртото копеле, сума кучета сме избили с него!!!!! ...славни времена бяха, мамка му! Днешните пишлемета никакви жертви не правят...

Слушаш ли метъл, трябва да вярваш наистина в този стил. И да го демонстрираш постоянно. С пентаграми, със злобен поглед, с облекло в черно, с действия (за предпочитане сатанински)... нали за това сме метъли ебаси!!!!!!!!!!!!!!
Svetyl
^Спомняш ли си като разчекнахме едното, разпънахме го на един обрънат кръст и после се изпикахме в устата му? devil.gif
t0xIc
Върви ...ако си малоумен като трети пласт боя
blackmetal.gif
parabellum
Цитат(Metal_Man @ Jun 10 2006, 12:19 PM) *
Как мислите?Щом слушаш Метал трябва ли да бъдеш сатанист?Ако да, защо и ако не, защо?

http://pub.tv2.no/nettavisen/english/article216564.ece
RazorJack
Стига го ебавахте момчето че ще каже на майка си icon_headbang[1].gif


човек, абе въпроса ти е еквивалентен на:
"Щом слушаш Чалга трябва ли да бъдеш шофьор на тир?Ако да, защо и ако не, защо?"

И като си отговориш на този въпрос ще видиш колко е малоумен и защо те ебават всички. Защото не е задължително да караш тир, чалга слушат и шофьорите на такси, и тея дето карат Golf, и сякакви други видове и породи селяни ... bye.gif
SepulTeraHead
И се научи да употребяваш изрази като "едно на ръка" където им е мястото, или пък въобще не.
Shemetche
А за да си сатанист, трябва ли да си метъл?
Сатънизмът, до колкото знам, не задължава последователите си на нищо. Тоест свободни са да правят каквото си искат. Сатанистите могат и чалга да слушат, или?
Същото се отнася и за музиката като цяло, не само метълът. Тя не те задължава да правиш нищо.
Метълът не ни задължава да носим обърнати кръстове, да се обличане и гримираме в черно, да убиваме, да мразим живота и тн. Метълът е музика. Начин на разиране, ако искате. Но не стил на обличане. Не религия.
Какво показваш, като се обличаш в кожени дрехи през лятото, когато е 40 градуса? И с кубинките? Че си метъл? не. Че си комплексар, дето сам не си вярва, че е метъл (при повечето случаи). Не отричам, че най-запалените фенове са черни палячовци, но в масата комплексари, не се различават.
Каква е разликата между господ и сатаната?
И двете са несъществуващи неща и повечето метъли го знаят, но пак се правят на много голями фенове, като носят обърнатите кръстове. И ако техните идоли не го правеха, едва ли щяха да го правят и те. Но това е друг въпрос...
Но аз мога да съм повече метълка от хора дето се мислят за такива, въпреки че не нося обърнати кръстове, не съм сатанистка и тн.
Slash
НЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!
SepulTeraHead
Цитат(Shemetche @ Jun 10 2006, 01:36 PM) *
Метълът не ни задължава да носим обърнати кръстове, да се обличане и гримираме в черно, да убиваме, да мразим живота и тн.

Грешиш...
Metal_Man
Явно не сте ме разбрали точно.Исках да кажа точно това!
Цитат("Shemetche")
Метълът не ни задължава да носим обърнати кръстове, да се обличане и гримираме в черно, да убиваме, да мразим живота и тн.

Нужно ли е да правим това за да сме истински метали?
В смисъл такъв: Ако носиш обърнат кръст и 2 верижки с пентаграми по-голям метал ли си от някой друг?
Ако щете и начина на обличане - можеш ли да ходиш облечен като fashion и да претендираш за голям метал?
thrash
devil.gif хахахааа salut.gif
InsArtTure
Аз работех в Супермаркет. Е това е най-метълското. Ако не редиш лютеници по рафтовете не си никакъв метъл дори и 20 пентаграми да имаш по себе си. Това ми е мнението.
parabellum
E, az edno vreme raboteh v komputaren klub, ama me izgoniha, poneze ne puskah detzata i si igraeh sam, zashtoto beh shefcheto. evil.gif
beowulf
ръка за ръка? я стига бе !

тва чисто и просто са детинщини.

Ето, разходи се до клуб Амстердам и ще ги видиш, хлапетиите, подрастващите блек-чета - те ще ти отговорят положително.
Аз - не.
Mort

ТУК
Ето отговора на този и още множество такива тъпи въпроси. Мисля си че това филмче трябва да бъде включено като част от правилата на форума - за тия дето нямат представа що е туй метъл - да го изгледат и ако нещо не са разбрали чак тогава да питат.
Alekto
OPEN THE GATES SATAN!

PHAHAHAHAHAHAHHAHAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beerzebub
Язе съм сатанис, мале...
stage
Цитат(ffs @ Jun 10 2006, 02:16 PM) *
E, az edno vreme raboteh v komputaren klub, ama me izgoniha, poneze ne puskah detzata i si igraeh sam, zashtoto beh shefcheto. evil.gif

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Много ми е познато biggrin.gif

Цитат
Трябва също да пиеш кръв и да убиваш всеки ден поне по една котка.


Може после и сандвич да си направиш от нея Мммммммм

И освен това всички грешите

Цитат
Метала


Може да върви отде да знаеш...
Thrashy
Цитат(Shemetche @ Jun 10 2006, 01:36 PM) *
А за да си сатанист, трябва ли да си метъл?
Сатънизмът, до колкото знам, не задължава последователите си на нищо. Тоест свободни са да правят каквото си искат. Сатанистите могат и чалга да слушат, или?

сатанист/чалгар- това трябва да се види laugh.gif
Svetyl
Mort, прав си за филмчето, велико е!
Rodd1ck
Удрийй!
Man Of Sorrow
Цитат(RazorJack @ Jun 10 2006, 01:30 PM) *
човек, абе въпроса ти е еквивалентен на:
"Щом слушаш Чалга трябва ли да бъдеш шофьор на тир?Ако да, защо и ако не, защо?"


Ей, не всички, които карат тирове слушат чалга!
Баща ми кара тир и си слуша един диск на Бехемот... icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Между другото въпросния филм го има и в арената.
InsArtTure
^Аз оттам го дърпах. КОй е луд да тегли 700 МБ от керази без да знае дори какво представлява торентът?
Jord
Ами попринцип Метала има нещо общо със сатанизма.
Групи като Cradle Of Filth и Dimmu Borgir са точно сатаниски .
Но порпинцип сатанизма си е религия която се основава на атеизма и дарвенизма
Сатанистите не вярват в Бог.Те не вярват и в дявола, просто го приемат като техен символ!Не вярват в нищо, до което немогат да се докоснат тоест са материалисти!
Единственото общо нещо между метала и сатанизма, е че метала е музиката на сатанизма, но все пак всеки Метал си решава сам дали да бъде сатанист.Истински сатанисти не са пуберчетата на по 14-15 години дето слушат Black Metal и т.н.
Истинските сатанисти не искат да имат нищо общо с тях.Те са си в секти.
Сатанизма е религия към която никой не трябва да се приобщава.Познавам много хора, които си мислят че са сатанисти а всъщност едва ли знаят истинската идеология на тая религия.
stage
^..::.. No Comment ..::..
Jord
К'во No Comment!
Нещата са такива каквито ги казвам, колкото и да не ти се вярва.
stage
Ти се научи как се пише Метъл и тогава казвай какви са нещата happy.gif
Slash


Безгранична е, безгранична е...
Jord
Цитат(stage @ Jun 10 2006, 10:49 PM) *
Ти се научи как се пише Метъл и тогава казвай какви са нещата happy.gif


Ахаха оооо аз невежия, моля теб перфектния/та да ме въведеш в Метъла
parabellum

already.
i na toia topic.
Blashyrkh
А бе кво има на тва филмче??

Обяснете ми да преценя дали да го свалям със 7 - 10 от чужбина, че ако ще е за нищо няма да си рентира...
Svetyl
Това е документален филм за метъл музиката, направен от един пич, който е антрополог. Смея да твърдя, че е доста компетентен човека. А самия филм блести с няколко култови момента:
1. Интервюто с Мейхем devil.gif devil.gif devil.gif
2. Интервюто с Горгорот bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
3. Двете интервюта с Дио и особено второто в дома му wub.gif wub.gif wub.gif
Иначе участват доста известни музиканти.
Blashyrkh
Благодаря!

Има ли го нейде из българският простор(без арена)??
t0xIc
на торентите в bol.bg го мернах мисля..
conguestadors
Цитат(Jord @ Jun 10 2006, 10:27 PM) *
Ами попринцип Метала има нещо общо със сатанизма.
Групи като Cradle Of Filth и Dimmu Borgir са точно сатаниски .
Но порпинцип сатанизма си е религия която се основава на атеизма и дарвенизма
Сатанистите не вярват в Бог.Те не вярват и в дявола, просто го приемат като техен символ!Не вярват в нищо, до което немогат да се докоснат тоест са материалисти!
Единственото общо нещо между метала и сатанизма, е че метала е музиката на сатанизма, но все пак всеки Метал си решава сам дали да бъде сатанист.Истински сатанисти не са пуберчетата на по 14-15 години дето слушат Black Metal и т.н.
Истинските сатанисти не искат да имат нищо общо с тях.Те са си в секти.
Сатанизма е религия към която никой не трябва да се приобщава.Познавам много хора, които си мислят че са сатанисти а всъщност едва ли знаят истинската идеология на тая религия.

Групи като Cradle Of Filth и Dimmu Borgir не са цялостен еталон за метала. Има групи като Immortal, Catamenia, Dark Tranquillity, Arch Enemy - които нямат нещо общо със сатанизма.
stage
Няма смисъл да му обясняваш happy.gif Според мен даже не ги е чувал blackmetal.gif
Цитат
перфектния/та

Перфектната ако обичаш, няма се обиждаме ся smile.gif
Blashyrkh
Ебаси, свалям по-бързо от керази отколкото от бол laugh.gif
Ataegina
Цитат(Jord @ Jun 10 2006, 07:27 PM) *
Ами попринцип Метала има нещо общо със сатанизма.
Групи като Cradle Of Filth и Dimmu Borgir са точно сатаниски .
Но порпинцип сатанизма си е религия която се основава на атеизма и дарвенизма...

Познавам много хора, които си мислят че са сатанисти а всъщност едва ли знаят истинската идеология на тая религия.


я кажи още за истинската идеология... А инак какъв ти тук Дарвинизъм и атеизъм (който си е чисто и просто безбожие)... ама питам само - не се заяждам.

Т.е. имаш ли изначалната история на сатанизма?
MadHatter
Цитат(Jord @ Jun 10 2006, 10:27 PM) *
дарвенизма

Дървенизъм ли искаш да кажеш....

_______________________
бел.пр. Моля, да се погледне обстойно!
Warrior Of Ice
Цитат(conguestadors @ Jun 11 2006, 10:21 AM) *
Групи като Cradle Of Filth и Dimmu Borgir не са цялостен еталон за метала. Има групи като Immortal, Catamenia, Dark Tranquillity, Arch Enemy - които нямат нещо общо със сатанизма.

Те и Cradle само са преминали покрай сатанизма, при това доста отдалеч... wink.gif Dimmu вече наистина са си сатанистка банда.
stage
Dimmu са смешни happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.