Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ново поле в потребителския профил
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Warrior Of Ice
В потребителските си профили вече имате ново поле - Любими групи. Там, който желае, може да даде още малко информация за себе си, като сподели предпочитаните си банди. Попълването става от Контролен панел \ Редактирай профила си. Новото поле е под това за интересите.
Airin Of Ancelot
Супер! Вече се възползвах. biggrin.gif
parabellum
Няма ли най-сетне да направиш титлите на потребителите да си ги сменят сами на първия пост.
Стига с тази диктатура.
MadHatter
Лелей, днеска все едно имам рожден ден, нова блуза от бащатко, шестици по всичко, сега и поле с любимите групи... openwidehug.gif
Warrior Of Ice
Цитат(ffs @ Jun 15 2006, 07:46 PM) *
Няма ли най-сетне да направиш титлите на потребителите да си ги сменят сами на първия пост.

Който иска смяна на титлата - пише ми и получава нова. Досега май никому не съм отказвал. Причината да не дам пълно право за тази настройка на потребителите е, че в един момент сигурно ще се появят сто души с титла "Ицо е педал"... примерно. wink.gif

А диктатурата няма да отпадне. happy.gif
Slash
Офф... Има да умувам сега кои са ми любимите групи... huh.gif

Със сигурност ще има поне 20 шведски!
Warrior Of Ice
Място има достатъчно. smile.gif Ограничението е 1200 символа.
parabellum
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 15 2006, 07:54 PM) *
Цитат(ffs @ Jun 15 2006, 07:46 PM) *
Няма ли най-сетне да направиш титлите на потребителите да си ги сменят сами на първия пост.

Който иска смяна на титлата - пише ми и получава нова. Досега май никому не съм отказвал. Причината да не дам пълно право за тази настройка на потребителите е, че в един момент сигурно ще се появят сто души с титла "Ицо е педал"... примерно. wink.gif

А диктатурата няма да отпадне. happy.gif

Точно толкова хора ще го сложат това за титла, колкото са си го сложили за подпис. Мисля, че схващаш вече nonsense-а в мнението си. Да пращаме ПМ-ми, пък да те чакаме, пък да се разправяме. Никой няма да те банне, chill. sleep.gif
Не виждам какво се разрпавяме повече. Айде, направи хората щастливи. <3
Warrior Of Ice
Ебал съм го, днес съм в добро настроение. Всеки с над 500 мнения вече може да си слага титла по желание.
parabellum
Сега, многото хора с по-малко постове ще спамят повечко, за да стигнат тази висока цифра, само за да си сложат любимата група като титла. Виж как се радват масите. Дай нещо по-скромничко, за да няма излишни емоции, u know - peace and love altogether. <3 <3 <3
Wolfheart
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 15 2006, 05:06 PM) *
Място има достатъчно. smile.gif Ограничението е 1200 символа.

Интересно, как ще отсеем най-любимите си групи, за да ги съберем на толкова малко място wink.gif
`Xandria`
Гледай ти какви неща станали за толкова малко време,страхотно. openwidehug.gif
Warrior Of Ice
Цитат(ffs @ Jun 15 2006, 08:19 PM) *
Сега, многото хора с по-малко постове ще спамят повечко, за да стигнат тази висока цифра, само за да си сложат любимата група като титла. Виж как се радват масите. Дай нещо по-скромничко, за да няма излишни емоции, u know - peace and love altogether. <3 <3 <3

Хайде стига претенции сега... Цифрата е разумна. Все пак човек трябва да има някакъв принос към форума, преди да получи привилегии. wink.gif
Airin Of Ancelot
^ Правилно, трябва да има някакъв ред. Пък и тази граница от 500 мнения си е стимул за новодошлите.
`Xandria`
^Те пък на новодошлите първата им работа ще е да направят 500 мнения само за да си сложат ранк, глупости.
Warrior Of Ice
Владо, ти не си човек, бе... ohmy.gif Хайде, лимитът на полето вече е 1600 символа.
Wolfheart
^Но това пак се минава. Друго е да стигнеш максимума на 4-байтовото целочислено число без знак wink.gif
Та най-ще се радвам когато полето стане многоредово
scion_of_storm
Супер идея icon_headbang[1].gif Благодарим! drinks_drunk.gif Ицо, да живееш още дълго човече wink.gif
Warrior Of Ice
Ще се постарая, Сашо. tongue.gif Нали знаеш, че като завзема държавата и установя диктатура, ти ще си министър на пропагандата... laugh.gif
blame
Цитат(Slash @ Jun 15 2006, 07:58 PM) *
Офф... Има да умувам сега кои са ми любимите групи... huh.gif

'Щото и аз. dry.gif

good work.
parabellum
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 15 2006, 09:31 PM) *
Ще се постарая, Сашо. tongue.gif Нали знаеш, че като завзема държавата и установя диктатура, ти ще си министър на пропагандата... laugh.gif



</3
Slash
За потребителските титли - ми мойто е Shinnen - " belief " на джапоо, 'щото съм някъв' dude, eh... >>> Обаче не всички са Богоизбрани <<<... >>> *де' 'одите бе, fuckin' pointers* >.

So - революция, sisters >>>> . <<<< Потребителските титли на народа, dudz! <?!> %
terror.gif

Oh, come on... puke.gif
===

Започвам да пиша и аз любими банди - blott svensk. smile.gif
stage
ИЦО icon_headbang[1].gif ЕВАЛА icon_headbang[1].gif
Slash
Успях да напиша любимите ми групи от 2 държави - САЩ и Швеция! biggrin.gif Утре още, че се изморих... Ши каиш че съм прайл 8 часов секс, егати!!!
Rolf
Еее, страхотно! icon_headbang[1].gif Захващам се да попълвам...
Slash
Ех... всичко любимо си наблъсках! punk.gif
InsArtTure
Ицо демократ!!! Много привилегии бре. Айде сега всеки с повече от 10 мнения да получава имейл с инструкции как да хакне сайта. tongue.gif

Иначе сериозно, промените са страхотни, данке.
Svetyl
Това наистина е много хубаво, а за титлите е даже велико!
````````
Е па... аз мисля, че проблеми с титлите е нямало до сега.. Айде юрош именувайте се:")
Това за групите не е лоша идея... ама и без това във форума става ясно кой за кого е, тъй да се каже. Та моя мързел ще надделее и няма да попълвам.. за сега:")
Ицо... древожиш ме.. много свободи, много нещо. :"))
MadHatter
Тва е щото да спечели хора за РЕВЛЮЦИЯТА laugh.gif После ще видите тоталитаризъм blackmetal.gif
stage
Aко се опита, ще го обезглавим... или ще го изгорим devil.gif
SepulTeraHead
Бати тъпите титли сте си наблъскали всички. И все едно някой ще чете повече от десетина имена на групи...

"Belief" - ПАХАХАХАХХАХ!!!!!!!111 Стига бе. Някви думи звучат готино на други езици, обаче пак си значат същото...
Slash
Просто ми завиждаш, защото съм от Варна, и защото лятото женките ходят по бански из центъра...
SepulTeraHead
Аз пък мога да си купя джапанки от Витошка, което е къде къде по-яко!
Slash
Еби му майката значи, освен че сме хубави имаме и страхотно чувство за хумор! То затова жените ни се лепят като мухи на... мед. wub.gif

offtopic.gif
Смятам да понамаля малко любимите ми групи в полето, но това изисква сложен размисъл, ще видим кога...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.