Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: КОСА
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Nickolleta
Реших да пусна тема, вълнуваща повечето потребители.
Или, иначе казано: коса/грива/кичара/метла и др.

Ето и ориентировъчни въпроси: wink.gif
Дълга ли е и колко? Връзвате ли я? Подстригвате ли я? Решите ли я?
Поддържате ли я по някакъв начин или само я размятате? И от колко време я пускате да расте?...

Забележка: въпросите изрично съм отбелязала, че се отнасят за КОСАТА, не за други части на тялото wink.gif

Забележка №2: ако темата или аз ще минем за тъпи, изтрийте нея tongue.gif

Вие сте! openwidehug.gif
parabellum
This topic is useless without pics. biggrin.gif
Wolfheart
^Without nude pics. Isn't? laugh.gif
scion_of_storm
*Grin*It does need some pics indeed sp_ike.gif
Иначе моята коса засега е растяща, ще видим по-нататък какво става smile.gif
parabellum
Цитат(Wolfheart @ Jun 18 2006, 07:55 PM) *
^Without nude pics. Isn't? laugh.gif

all your wet warm vaginas belong to us now.

ps. Напиши си името на Hendrix, както трябва. Срамно е. Thnx.
InsArtTure
Косата ми е растяща. Иначе по характер е ужасно гъста-НЯМА жив човек, който ме е познавал и не е коментирал това. Имам повече косми от всички ви, взети заедно. Иначе е и чуплива и много често стърчи успоредно със земята hmm.gif

Но си я обичам. Идеална е някой(всъщност някоЯ) да си играе с нея и да я роши. devilsmiley.gif

Егати откровенията. mellow.gif
Beerzebub
Аз, по навик може би, все още приемам косата си за растяща, макар че реално вече достига сравнително респектираща дължина... поне когато е мокра. Въпреки някои характерни неудобства, характерни а къдравите коси, винаги мога да разчитам че ще си стои и изглежда по приблизително един и същи начин, независимо дали е ресана или каквото и да е. smile.gif
blame
Моята коса, и тя се води растяща, въпреки,че през кратичкия си животец не е била толкова дълга до сега.
Обичам си я, дори и понякога да не си го признавам. Приемливо гъста, приемливо силна малко са и сухи крайщата, но го преживявам някак. За дължина - раменете някаде мина. Но толкова бавно растяща коса, май не познавам друга....
Иначе е права,ама не точно.Понякога,когато се изкъпя и я оставя да съхне, само с 1 ресане докато още е мокра се заформят нещо като малки завъртулки на някой кичури....
Имам страх от фризьорки. *

Е вече глвано простотии говоря. wub.gif

*бтв
Svetyl
Дълга, може би и растяща. От две години я пускам.
Wolfheart
Цитат(ffs @ Jun 18 2006, 05:06 PM) *
ps. Напиши си името на Hendrix, както трябва.
Готово. Писал съм ги в малките часове и затуй така.

Иначе по темата...малко съм неглиже в тази област. Когато ми мързи да я стрижа - расте, а иначе по-малко расте (:
conguestadors
Моята беше до кръста, но се наложи да отрежа една педя, защото се беше много изтощила. censored2.gif
Wrath_Child
Що за тема ? Естествено,че ми е дълга косата.Кой го грее ?
MadHatter
^Koсата всеки го грее, особено през лятото.... (сори, не се сдържах)

Мойта ...коса за куфеене wub.gif
`Xandria`
^Бъди бухал!

По темата, от доста време я пускам дълга, тъй като като малка изрично ми забраняваха дълга коса и от тогава ми остана тази мания някой ден да порастне.
Сега е под раменете, чакам да стигне дупето, ама не ще още. Обичам косата си openwidehug.gif (това прозвуча като реклама на шампоан).
MadHatter
Шампоан за пера whistle.gif 'Ма се пише порасне, като финал.
`Xandria`
Цитат(MadHatter @ Jun 19 2006, 11:07 AM) *
'Ма се пише порасне

Неграмотен бухал бях, неграмотен ще си и остана. blush.gif
Demiurg
Моята е средно дълга (справка - снимката н профила), постоянно, но бавно растяща през последните 15 години (с двугодишно прекъсване за Дългът към Родината brickwall.gif ), ама сега все по-бавно расте и много се изтощава.... hmm.gif

Разправят, че е от годините! Добре поне че не оплешивявам, че ще почнат и "чичко" да ми викат !!!!
devil.gif
Slash
Растяща е косата ми. Доста е гъста, което от време на време ме дразни, но е по-добре от рядка. Преди години се подстригвах късо, защото си бях втълпил че ми пречи, но сега вече не бих го направил, понеже така си е значително по-приятно. Ще я оставя някъде до раменете, не по-дълга, за да мога да я пускам спокойно, без да се заплитам в нея, или просто да си я вързвам на опашка.

Иначе за едно момиче косата е всичко, според мен. Дългите коси са нещото което ме възбужда най-много...
Voodoo_girl
Моята преди време беше много дълга, ама я клъцнах и сега ми е половин педя под раменете. Смятах да се правя на иглички, разубедиха ме. После исках раста, пак ме разубедиха. hmm.gif Искам нещо да я направя още съм в процес на мислене. huh.gif
Thrashy
като е дълга до кръста си е голяма досада,но пък на концерти никой не смее да пристъпи като се развилнея с косата happy.gif . определено периметъра се опразва както стана и на Obituary. laugh.gif
Nickolleta
и аз - за моята.
права, черна (с къна, разбира се), дълга до под плешките. и не е за вярване как преди 5 години ми беше едва 3-4 см на дължина blink.gif unsure.gif hmm.gif срамни времена бяха...
сега си я обичам и си я харесвам. biggrin.gif
2 пъти в годината да се случи да ми подстрижат връхчетата - стига толкова. грижи - айде, няма да почвам. wink.gif
SepulTeraHead
Растяща. Рядка като защитата на Саудитска арабия. И доста пада. Въобще инициативата ми да си пускам коса си е еднопосочен билет към плешивостта, ама се правя на твърдоглав мъж. И съм стигнал до никъде. Дори в очите не ми влиза още...
MadHatter
Цитат(Thrashy @ Jun 19 2006, 07:28 PM) *
като е дълга до кръста си е голяма досада,но пък на концерти никой не смее да пристъпи като се развилнея с косата happy.gif . определено периметъра се опразва както стана и на Obituary. laugh.gif

Сподели един фотос за феновете punk.gif
beowulf
Дълга, разбира се... нямам проблеми, имам хубава здрава и гъста коса, расте бързо и нямам грижи!

Много е ценна и е въпрос на чест за мен. На работа я връзвам, но изляза ли на въздух, първото е да я развържа...това наричам аз да чустваш свободата, пък и ветрецът като я поеме...епично, мани мани
Ataegina
Цитат(beowulf @ Jun 19 2006, 07:13 PM) *
Дълга, разбира се... нямам проблеми, имам хубава здрава и гъста коса, расте бързо и нямам грижи!


aaахаха "и съм от расов - по-расов" biggrin.gif tongue.gif

коса - дълга, но още трябва, Още.

И аз от време на време махам връхчета. Един ден отивам баш преди почивката на фризьорката и тя гладна та къркори... гледаше на бързо да ме окълца и да си ходи да папка... ииии каква стана тя - за малко да си подстриже кутрето... шурна една ми ти кръв тя хептен се ядоса и пак си ме окълца. biggrin.gif
Fortress of Tears
Ами моята коса е дълга...доста! happy.gif До преди около два месеца ми беше под дупето, но се простих с една педя от нея, тъй като не я бях подстригвала много дълго, а и често се случваше някой да седне на нея, при което просто избеснявах, изръмжавах злобно с пронизващ поглед и приготвени нокти да го разкъсам "Стани ми от косата"!!! laugh.gif Подстригвам се в годината по веднъж, максимум два пъти по приблизително педя! Ще ми се да го правя по-често, респективно и да махам по-малко от нея, но все забравям, затова като се случи от дъжд на вятър да я кръцна после съм в депресия една седмица и питам всички по ред на номерата дали ми е много къса! huh.gif Никога не я връзвам, дори когато спя, просто не понасям да ми е вързана! И да....обичам си я! rolleyes.gif
alpha prime
късо ... по-късо .... сега вече почти скинарки късо .... hmm.gif ... генетика .. винаги печели
Aglarana
Вече си е дълга направо.Ама е и все още растяща.И аз я постригвам ама поне по 3 пъти на година, защото краищата се прецакват.Ама не обичам разни прически да ми се правят - или е вързана или пусната(сега по жегите си е вързана).
Ol' Skull
Пфф, да си нямате ралта с дълги коси. Аз тая дето сега я имам ме дразни, сиеебало майкато като беше дълга. Трябваше още преди година - две да се подстрижа. Ама си викам - като порстне ще е по-добре. Кура ми. Никви дълги коси вече.
Blashyrkh
Ами къса е. Нямам и желание да я пускам. Иска ми се да заспя и като се събудя да е до 20 см под рамената. Ако ми хареса я оставям smile.gif
dambov
мойта е къса и не смятам да е пускам дълга щото не мисля че ще ми приаляга
Thrashy
Цитат(MadHatter @ Jun 19 2006, 09:35 PM) *
Цитат(Thrashy @ Jun 19 2006, 07:28 PM) *

като е дълга до кръста си е голяма досада,но пък на концерти никой не смее да пристъпи като се развилнея с косата happy.gif . определено периметъра се опразва както стана и на Obituary. laugh.gif

Сподели един фотос за феновете punk.gif


що не smile.gif поне би било честно или поне мога да ви изненадам на някоя среща devil.gif
MadHatter
Tъй е, прав си, честно е, ама въпреки всичко искам снимки. sp_ike.gif Ни ща да умра от удар при вида на по-дълга коса от мойта...емоцийка си е biggrin.gif
Thrashy
Цитат(MadHatter @ Jun 21 2006, 06:56 PM) *
Tъй е, прав си, честно е, ама въпреки всичко искам снимки. sp_ike.gif Ни ща да умра от удар при вида на по-дълга коса от мойта...емоцийка си е biggrin.gif

ако твоята е като на снимката ти значи сме горе-долу еднакви в това отношение. въпроса е как я използваш на концерт happy.gif
Nickolleta
виждам, че нямате проблеми със СИВЕЕЩА коса laugh.gif
antimental
когато бях млада (и държа да отбележа, че това не беше отдавна!) си имах доволно дълга кичара, която реши, че просто трябва да започне да пада и бях принудена да я отрежа половината.

и от около 2 - 3 години да ми стигне най-много малко под раменете и веднага бива безжалостно окастрена.
сега е на етажи или както му се вика там и половината е прекалено къса, за да я вържа, а като цяло прекалено дълга за някаква по-нормална прическа. иначе ползвам пияна за коса в последно време, за да изглежда още по-зле biggrin.gif

мия я често. за сметка на това я реша рядко...
Beerzebub
Цитат(antimental @ Jun 23 2006, 11:06 PM) *
пияна за коса

Те тва е препарат icon_headbang[1].gif
antimental
Цитат(Beerzebub @ Jun 24 2006, 01:08 AM) *
Цитат(antimental @ Jun 23 2006, 11:06 PM) *

пияна за коса

Те тва е препарат icon_headbang[1].gif


хахаах, съжалявам brickwall.gif laugh.gif

това ме подсети ... някъде четох, че бирата е полезна за косата. или пък беше бирената мая huh.gif
Nirvana_Girl
Моята е дълга, но всички (айде почти всички около мен искат да с еподстрижа), ама няма да се дам пък , няма!!!
icon_headbang[1].gif
sepulturatr
Аз от 3-4 години се пробвам да я пусна .но все немога да я изтърпя ! Сега пак съм се заел и наистина съм решен ! Искам да ми кажете кфо да я права ,защото е много гъста mad.gif
Ора с опит сте вие , дайте ми савет sp_ike.gif
Slash
^ Когато си в периода "влиза ми в очите" я мажеш с малко гел/пяна докато стане достатъчно дълга за да слагаш бретона зад ушите си, но не достатъчно дълга за да я вързваш цялата на опашка. Тогава вече не я мажеш с глупости, защото става голяма мазаница, а просто използваш нещо като диадема (по възможност розова). И не подстигваш нищо докато не стане достатъчно голяма за опашка (цялата). Тогава вече сам си преценяваш как да процедираш.

И ще се научиш да търпиш. На тия дето им пречат косите, всъщност им пречат главите.
Wolfheart
^с пяна/гел пак влиза в очите а и по-бързо се изтоштава - прече на дишането и. По-добре с диадема и/или фибички.
MadHatter


wub.gif wub.gif wub.gif
`Xandria`
^Колко сладко...педалско wub.gif wub.gif wub.gif
Beerzebub
^ Момичетата си падат по малко нежно изглеждащи/държащи се момчета. Казвал съм го. Факт.


А аз колко гел съм похабил по мойта четина... 2003-та особено, направо ми става жал. Нооо, за тва лято формирам някакви болни идеи да я направя я боядисам в някакъв идиотски цвят или просто на цветни кичури (с шпрей). Но да видим, има повече от месец smile.gif
onnellinen
Цитат(Benedict XVI @ Jun 19 2006, 09:26 PM) *
Растяща. Рядка като защитата на Саудитска арабия. И доста пада. Въобще инициативата ми да си пускам коса си е еднопосочен билет към плешивостта, ама се правя на твърдоглав мъж. И съм стигнал до никъде. Дори в очите не ми влиза още...


Моята в 9 клас в 2 последователни дни я минах с изрусители и към тоя момент има същите проблеми.

Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 12:23 PM) *
това ме подсети ... някъде четох, че бирата е полезна за косата. или пък беше бирената мая huh.gif


За мазна коса вместо фиксатор smile.gif Ако искаш да ти мирише косата на бира, което не е мн приятно...

И извън излишните приказки - пускам я от 1 година, сега е на педя под раменете ми и трябва да я клъцна. Иначе пада отвратително много, обаче преди 2 миенета направих опит да я измия със студена вода, а не с топла и, о, чудо - не смъкнах вълма за половин пуловер. Дано зимата не се поболея от студената вода.
Nickolleta
Цитат(sepulturatr @ Jun 27 2006, 03:25 PM) *
Аз от 3-4 години се пробвам да я пусна. но все немога да я изтърпя ! Сега пак съм се заел и наистина съм решен ! Искам да ми кажете кфо да я права ,защото е много гъста mad.gif
Ора с опит сте вие , дайте ми сЪвет sp_ike.gif


не се оплаквай - хората пари дават да имат гъсти коси (въобще да имат коси)!!! bowdown.gif потрай, събирай я както намериш, за да не ти пречи, и докато свикнеш, тя вече ще е прилично дълга smile.gif

Цитат(onnellinen @ Jul 1 2006, 04:44 PM) *
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 12:23 PM) *

това ме подсети ... някъде четох, че бирата е полезна за косата. или пък беше бирената мая huh.gif


За мазна коса вместо фиксатор smile.gif Ако искаш да ти мирише косата на бира, което не е мн приятно...



да, и я подхранва. аз като бях с къса коса, си правех прически с бира, вместо с гел - не е толкова силна, но поне е полезна. сега обаче не бих си сложила dry.gif - наистина мирише thumbdown.gif но какво пък, може да се хареса на някого drinks_drunk.gif
onnellinen
Отврат.

Я препоръчайте маска за коса без отмиване, моля ви smile.gif
King_of_Beer
расяща,чуплива и черна много я харесвам не е нито гъста нито редка,реша я всеки ден
cunt
Цитат(onnellinen @ Jul 2 2006, 02:25 PM) *
Отврат.

Я препоръчайте маска за коса без отмиване, моля ви smile.gif

Урината е универсален лек за всичко. Ползвай като маска.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.