Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Интервю и клип на Voice Of Glass по "Фрактура"
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
Voice_Of_Glass
Здравейте!!
На 2-и юли, 2006, неделя, от 22.00 вечерта, по "Фрактура” (ММ tv) за първи път ще имаме възможността да представим групата ни и нашия първи видеоклип, на песента "Valley". Водещият (Васко) ще вземе интервю на живо от нас и след това ще пусне премиерно нашия клип .
Ако нямате възможност да ни гледате на 2.07, има повторение, което се излъчва във вторник срещу сряда от 1 ч. през ноща.
Това е засега от Voice Of Glass, а другото е ясно:
Heavy Metal Forever and have fun! icon_headbang[1].gif

Съжалявам за двойната тема! sad.gif Тъпият интернет ми изигра лоша шега! mad.gif
Ако някой може да махне дублиращата се тема (е, със сигурност има начин), ще му бъда много благодарна! bye.gif
`Xandria`
Много хубава новина, честито! icon_headbang[1].gif Специално ще си пусна (като никой път) ММ да ви гледам във "Фрактура” ! w00t.gif
scion_of_storm
icon_headbang[1].gif Супер новина icon_headbang[1].gif Ако имам достъп до телевизор, а не съм на море, ще ви гледам.Продължавайте все така happy.gif
Slash
... И да кажеш пред камерата: "Специални поздрави за всички от форума на metal-world!" icon_headbang[1].gif

Успех!!!
Demiurg
Цитат(Slash @ Jun 20 2006, 05:42 PM) *
... И да кажеш пред камерата: "Специални поздрави за всички от форума на metal-world!" icon_headbang[1].gif

Успех!!!

И да поздравиш мама и баба, и да благодариш на Дядо Гаспод ! sp_ike.gif

А сега - сериозно. Браво на групата. Впечатлен съм от парчетата ! Това е една от двете (2) български групи, които си пускам вкъщи. Принципно нищо родно досега не ми е харесало (със случайни изключения). Определено заслужавате албуми, фенове и успех !!! icon_headbang[1].gif
Beerzebub
Един от малкото случаи, когато съжалявам, че нямам кабелна sad.gif
Wolfheart
Поздравления! Дано да имам достъп до тв.
Slash
Цитат(Demiurg @ Jun 20 2006, 09:09 PM) *
И да поздравиш мама и баба, и да благодариш на Дядо Гаспод ! sp_ike.gif


Е, аз се шегувах де. Може да поздравиш само Slash от metal-world... openwidehug.gif

Иначе и аз споделям мнението на Demiurg. Рядко срещана за БГ група оригиналност и качество от това което съм чул!
stage
Oпределено снимките ме вчепетлиха...а клипъ съ шъ гледъ...та може и да си го зашишъ...за баба ми на село, ехстествену sp_ike.gif
Fortress of Tears
Сашо, аз викам да заголим по един бедър и да вкараме някои и друг изкусителен поглед, пък може някой да ни върже и закара в тях да гледаме "Фрактура". sp_ike.gif
Voice_Of_Glass
Много ви благодаря на всички за отклика и за насърченията! bowdown.gif Страхотно мило от ваша страна! От името на бандата - много мерси! smile.gif
Цитат(`Xandria` @ Jun 20 2006, 08:02 PM) *
Специално ще си пусна (като никой път) ММ да ви гледам във "Фрактура” ! w00t.gif

Xandria, мерси за жертвата, която ще направиш за нас! smile.gif
Цитат(Slash @ Jun 20 2006, 08:42 PM) *
... И да кажеш пред камерата: "Специални поздрави за всички от форума на metal-world!"

Точно това си мислих да направя! Защо не? Вие заслужавате даже повече от поздрав, така ни надъхахте през изминалите месеци, за столетие напред! icon_headbang[1].gif
Е, Slash, ако ще поздравявам форума, чуствай се поздравен и ти! biggrin.gif
Цитат(stage @ Jun 21 2006, 12:20 AM) *
Oпределено снимките ме вчепетлиха...а клипъ съ шъ гледъ...та може и да си го зашишъ...за баба ми на село, ехстествену sp_ike.gif

stage, не се казва "съ шъ", а "шъ съ". Баба ти може като нищо да хареса клипа, тъй че давай - записвай! Нас и бабите ни харесват (съвсем сериозно, имаме доказателства за това)
Още веднъж, много 10 X!
Съжалявам за тези от вас, които нямат кабелна, но такова е положението. sad.gif
Що не ни дойдете на гости, ако сте от София, че да гледаме повторението? cool.gif
Demiurg
Цитат(Voice_Of_Glass @ Jun 21 2006, 05:41 PM) *
Съжалявам за тези от вас, които нямат кабелна, но такова е положението. sad.gif
Що не ни дойдете на гости, ако сте от София, че да гледаме повторението? cool.gif


Е да дойдем, щом ни каниш..... Само кажи къде и налазваме !!!!! sp_ike.gif
Mort
Аз доколкото разбрах, Фрактура няма да има повече повторения, за сметка на това предаването ще е с час по-дълго, но не знам това от кога ще влезе в сила. Иначе и аз ви пожелавам успешно представяне smile.gif !
Voice_Of_Glass
Blagodarim na vsi4ki, koito ni gledahte v4era! openwidehug.gif bowdown.gif
Jord
Гледах ви вчера и останах с добри впечатления. В България има много талантливи метъл групи и вие определено сте от тях. Има и интересно съчетание на вокалите, абе вобще добри сте
Продължавайте в същия дух icon_headbang[1].gif
Niilo
Бравос, бравос bowdown.gif

Не можах да гледам предаването, но има много голям потенциал в тази банда. Не се отказвайте в никакъв случай, дълбайте! icon_headbang[1].gif Групи като тази ми дават надежда за българската сцена.
Aglarana
Интервюто не успях да го хвана, но видях клипа, чух песничката.Браво и от мен.Хареса ми icon_headbang[1].gif Има хляб в групата metal.gif
SkiNHeaD
изпуснах сорка ;(
Fortress of Tears
Оуу, аз ви гледах, бяхте страхотни...клипа и песента много ме израдваха! smile.gif
И най-важното е, че поздравихте metal-world! sp_ike.gif
Voice_Of_Glass
^ Как няма да поздравим MetalWorld форума, от вас толкова голяма подкрепа получихме (и продължаваме да получаваме)! Наистина, много ви благодарим! bowdown.gif
Цитат(Jord @ Jul 3 2006, 11:40 AM) *
В България има много талантливи метъл групи

Верно е, че в BG има много талантливи групи и си мисля, че талантът не остава незабелязан и недооценен, единствената пречка да постигнем нещо сме си самите ние в повечето случаи.
Важно е човек да не се предава и да си върви натам, където е тръгнал, без да спира или да се връща назад. smile.gif
Slash
Цитат(Slash @ Jun 20 2006, 07:42 PM) *
... И да кажеш пред камерата: "Специални поздрави за всички от форума на metal-world!" icon_headbang[1].gif

Благодаря! wink.gif

Много сладки бяхте excl.gif
Voice_Of_Glass
Пак заповядай! tongue.gif
Jord
Цитат("Voice_Of_Glass")
Важно е човек да не се предава и да си върви натам, където е тръгнал, без да спира или да се връща назад.

Абсолютно правилно bowdown.gif
Човек без цел, е като патка без глава suicide.gif
А щом човек има цели и мечти, и е решен да ги постигне рано, или късно това става.Вие постигате вашите цели, което е повече от похвално.Продължавайте все така напред... openwidehug.gif
Voice_Of_Glass
Цитат(Jord @ Jul 3 2006, 06:20 PM) *
Човек без цел, е като патка без глава suicide.gif
А щом човек има цели и мечти, и е решен да ги постигне рано, или късно това става

Това за патката ме изкефи тотално!
Ами така си е, ако няма мечти човек, си е жив труп
Mort
Наистина отлично се представихте, клипът ви е много здрав - дерзайте и само кажете като имате концерт, да дойдем да ви подкрепим smile.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Песента наистина е много хубава .. ама аз нямам ММ .. няма ли възможност да го качите клипа .. ?
stage
Цитат(Voice_Of_Glass @ Jul 3 2006, 06:37 PM) *
Ами така си е, ако няма мечти човек, си е жив труп

Aз си мечтаем, да те водим на село те запознаем с баби, те почерпим с домашна лютеничка...ракийката на вуйчо...ти покажем животнисе, я кокошка, я кравичка...ех мечтии wub.gif

p.s. Яка песен и много як клип smile.gif
Arq
Гледах виии laugh.gif бе6е много готино! и песента клипа много ни харесаха така де на мен и на ба6тата... tongue.gif
много успехи занапред!!! smile.gif
sepulturatr
И аз ви гледах.Много яка групичка smile.gif А освен това .... барабанист и дет метъл вокал в едно
Това не се среща всеки ден.Иначе добро видео ,добър саунд ..абе харесахте ми openwidehug.gif
Voice_Of_Glass
С риск да се повторя - МНОГО МЕРСИ, ХОРА!!! bowdown.gif
За наша изненада вчера пак пуснаха клипа и преди това, докато даваха рекламите по ММ, по време на рекламата на ПЕПСИ без захар, изведнъж прозвуча началото на песента ни със съответните жички! biggrin.gif Много се смяхме и така разбрахме, че ще пускат клипа, всъщност...
deebo
Браво! Клипа е як, песента е яка,... абе пожелавам ви всичко най-хубаво и много успехи за напред!!!!
extremum
За пореден път ви казваме, 4е сте супер и като хора и като банда.
А клипа ни е любим!
Blessings!
bye.gif
Niilo
Е добре де, тия, дето го изпуснахме, има ли някакъв начин да го гледаме... онлайн?
ThE-SaMe-IdIoT
^И аз се бях пробвал в предишната страница ..
King_of_Beer
испуснахно въпреки това ви желая успех за напред
Voice_Of_Glass
Цитат(ThE-SaMe-IdIoT @ Jul 4 2006, 12:53 AM) *
Песента наистина е много хубава .. ама аз нямам ММ .. няма ли възможност да го качите клипа .. ?

Цитат(Niilo @ Jul 15 2006, 01:32 AM) *
Е добре де, тия, дето го изпуснахме, има ли някакъв начин да го гледаме... онлайн?

Много благодарим пак! smile.gif
Ами... клипа ще го сложим в сайта ни сигурно другия месец. Много сори sad.gif , и на мен ми се иска веднага да го сложим, ама нали ще има още промоции на клипа и по други ТВ и трябва да поизчакаме малко. hmm.gif
`Xandria`
^Гаранция, че ще се дърпа клипа ви, само да го качите в сайта. Страхотни сте...! excl.gif smile.gif
Voice_Of_Glass
Здравейте!
Тези от вас, които не успяха да видят клипа ни по ММ, вече могат да го направят в сайта ни и в MySpace:
http://voiceofglass.com
http://myspace.com/voiceofglasss
Keep On Rocking & Успех!
Voice Of Glass
Kriegor
Всичко e супер, обаче още от първото гледане забелязах, че всички от бандата, освен барабаниста имат стойки за микрофон пред себе си, при положение, че само той и мацката пеят. Също така, лошо впечатление прави, че барабаниста и басиста са със слънчеви очила. Като изключим тея дребни детаили, нямам никакви други забележки. tongue.gif
Niilo
Барабанистите, които пеят изглеждат... тъпо smile.gif С тази глава завъртяна настрани към микрофона... затова не са сложили стойка, предполагам.
Иначе, в някакъв момент от песента и китариста и басиста казват по нещо на микрофона, така че не са съвсем безполезни.
А слънчевите очила мен лично ме кефят smile.gif

Страхотен клип, въпреки липсата на сценарии. Визията на бандата определено ми допада, музиката също. Малко ме дразни как звучи баса, но всеки в вкуса си smile.gif
Вярвам, че тази банда наистина ще постигне нещо... работете за албум, непременно ще купя smile.gif
faster
Тъй като Оля не е влизала в форума от доста отдавна ще си позволя да рекламирам второто видео на групата. То е снимано докато са правени записите на самата песен (Song Of Songs) а не е снимано специално. Просто включва моменти когато членовете на бандата свирят. Аз лично много го харесах. Можете да го видите на този адрес - http://www.youtube.com/watch?v=YFgF08h9QcE
Моля никой да не го сваля или презаписва по какъвто и да е начин.
Благодаря за вниманието.
InsArtTure
Мерси за споделеното. smile.gif

А що никой да не го записва? Щом е в ютюб значи си е свободно. huh.gif

EDIT: Хахах.
Цитат
Voice Of Glass' lastest video


EDIT №2: Ебати яката песен....ебати яките бакембарди има Станимир!
MadHatter
Страхотна песен yahoo.gif А и видеото е приятно... wub.gif
faster
На Миро брадата му като цяло е яка laugh.gif laugh.gif

А моля да не го презаписвате защото не можаха да си го качат в сайта и го качиха на youtube.com за по-лесно.
faster
Гледайте тази неделя (14 януари) във Фрактура!!
09.01.2007

ВАЖНО!!! От януари предаването “ФРАКТУРА” отново се излъчва всяка неделя от 22:00 ч. с пълно повторение в сряда от 01:00 ч. !!



Тази неделя (14 януари) в предаването за рок и метъл музика по Телевизия ММ - “ФРАКТУРА” ще бъде направена премиера на новите клипове на VOICE OF GLASS и EKTOMORF. Специални гости в студиото ще бъдат организаторите на концертите на EVERGREY и група VOICE OF GLASS. Освен това ще бъде излъчен 20 минутен откъс от новото DVD на SLIPKNOT и ще бъде повторено интервюто с легендарния басист STEVE DIGIORGIO. В шоуто ще присъстват и клипове и концертни материали на ANGRA, AC/DC, LAIBACH, CELLADOR, UNEARTH, BLIND GUARDIAN, BLACK LABEL SOCIETY и много други.



Касапницата продължава.…


Очаквайте в следващите издания на предаването ексклузивни концерти на ЕРА и АХАТ и повторение на интервюто с CATAMENIА !


Който може нека гледа!
MadHatter
w00t.gif yeah.gif yahoo.gif Мисля, че ще стане страхотно предаване punk.gif
faster
Някой гледа ли ги? Аз не можах, но една позната ми разказа цялото предаване.
faster
В петък от 17:30 по Interactive ще има интервю с Voice Of Glass. Предполагам, че ще са само Dave и Оля ама не знам със сигурност защото отдавна не сме се чували. Anyway гледайте го, а аз мога да разкажа после ако някой не го е гледал и се интересува.
faster
UPDATE: Ще бъдат Дейв, Оля и Миро.
faster
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.