Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: да не остана по-назад...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
antimental
голямо здрасти на всички smile.gif

аз така... регистрирах се преди известно време, ама карай.

ъъ, казвам се Ради/Раа/доста често и само Колега, остават ми 3 месеца до заветните 18, ама ме е страх от това число - ще се чувствам стара.

много мразя да пускам теми за моята светла личност, ама бях долно изнудена.

държа да отбележа, че обичам финландци - това е висша раса (и не приемам противоположно мнение). ще видим кога ще отида там...
музика слушам различна. голямата ми страст е готик сцената, а не метълската, но и на двете се радвам почти еднакво. една нищожна част от групите, които слушам съм ги написла в профила ми, но още веднъж не пречи:

Angel Dust, Agathodaimon, Avulsed (понякога), Nevermore, Kalmah, Cradle Of Filth, After Forever, Nightwish (oo, да), Xandria, Norther, малко Machine Head, Apocalyptica, In Flames, Балканджи, To Die For, For My Pain, Mortal Love, Theatre Of Tragedy, Leaves Eyes, Crematory, Embraced, Finntroll, Dimmu Borgir колкото да не е без хич, Evergrey, Flowing Tears, HIM, Hypocrisy, Pain, Immortal също се мяркат заедно с Pantera и Metallica, Kamelot, Kylahullut (супер изроди) и в тая поредица Warmen, Sinergy, Children Of Bodom, Lacuna Coil, Macbeth, Mylene Farmer, а колко се кефя на Kylie Minogue icon_headbang[1].gif Nick Cave, Pennywise, P.I.F, Samael, Within Temptation, Sarah Brightman, Bjork, Roxette, Agalloch, The 69 Eyes и сигурно още има.

обичам английските филми и акцента, който докарват. от американци ми се повръща.
от литературна гледна точка нямам фаворити, но Мопасан, Шекспир и Оскар Уаилд си ги тача... както и глупави детски стихчета, с които майка ми ме е приспивала преди около 12 - 13 години, ама са си яки. факт!
Cartoon Network bowdown.gif

хъм, явно подсъзнателно искам да си имам гарга/врана за домашен любимец и за мое най-голямо щастие се появи едно такова пернато в района... казва се Унифри/я ( не знам от какъв пол е) :/

мразя да ми е горещо, не обичам и разни клинчове. лятото е тъп сезон.

алкохол не обичам (особено бирата за най-голямо съжаление на Алекс biggrin.gif ) още по-малко цигарите. искам да живея здравословно, но не го правя wink.gif

иии стига толкоз sp_ike.gif
parabellum
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 07:06 PM) *
държа да отбележа, че обичам финландци - това е висша раса (и не приемам противоположно мнение).

Висша раса, защото правят death/black/doom/gothic метъл ли?
Get lost. thumbdown.gif
antimental
Цитат(parabellum @ Jun 24 2006, 07:12 PM) *
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 07:06 PM) *

държа да отбележа, че обичам финландци - това е висша раса (и не приемам противоположно мнение).

Висша раса, защото правят death/black/doom/gothic метъл ли?
Get lost. thumbdown.gif


о, не, съвсем не.
чисто и просто слабост wink.gif
Boot
wub.gif
Не ми е самотно така, Колега.
Аз само да вметна за девойката, че има невероятно чувство за хумор, почти успешно напредва в убиването на Съвестта ми и имам прекрасни дълги крака. Какви откровения, романтика.
Fortress of Tears
Хех, айде и другата ми любофф си лепна тема! wub.gif
Добре дошла, Ради! openwidehug.gif

Няма к'во да го говорим - финското си е най-джиджано! laugh.gif

И да...кощунство е, че не пиеш бира! whistle.gif
Нищо, за това пък аз пия и за двете ви с Boot. drinks_drunk.gif

Пъ. Съ: Boot, а мойте крайници нема ли да ги похвалиш?! Аааа маха! laugh.gif
Boot
Опа. Грешка. Писала си. Нищо не съм видяла от писане.
Прекрасни сте и двете. Само аз съм късокрото миньонче. Вие сте стадо мекекекеке
Fortress of Tears
^Хахаха, ти си кьорава! sp_ike.gif КактУ и да е...
scion_of_storm
Eй, супер представяне, добре дошла, много нови се събрахте наскоро, което е радващо smile.gif Приятно прекарване и дано ти хареса тук...убеден съм, че ще ти wink.gif icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 04:06 PM) *
мразя да ми е горещо

ти си родена да живееш по-на север smile.gif Във.....Финландия може би wink.gif
SepulTeraHead
Хайде и аз да похваля някой, че слуша яки групи. Смисъл - поне ен са еднакви всичките, което е похвално. "Малко Machine Head" кво значи?
`Xandria`
Добре дошла. smile.gif
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 07:06 PM) *
готик сцената, а не метълската, но и на двете се радвам почти еднакво

openwidehug.gif Готика и всичките му производни... wub.gif От там най-много харесвам Umbra Et Imago,Ataraxia,Dark Sanctuary и Аrcana.
Кои са ти любимци?
antimental
scion_of_storm, данке, данке wink.gif

Fortress of Tears & Boot, то ващо не е за коментиране whistle.gif

Wolfheart, чул те господ... хехе

Benedict XVI, за Machine Head ми трябват две по-странни и крайни настроения, в които изпадам рядко... еднотo за песни като Bulldozer, Imperium, Five, Kick You When You Are Down и т.н. и другото за неща като The Burning Red или Deafening Silence. слушам ги рядко, но качествено, дет се вика wink.gif

`Xandria`, Arcana (Angel Of Sorrow и Void Of Silence са ме вкарвали в ебаси филмите), Ataraxia и Dark Sanctuary определено са радост за душата smile.gif редом с тях бих прибавила и Ophelia's Dream, Autumn Tears, Dargaard, Gothica.

иначе от "по-шумните", електронно настроените иии изобщо всички - Hocico, Mortiis, :Wumpscut:, Untoten (Soko Friedhof), Tristesse De La Lune, Theatres Des Vampires (е, това вече не знам за какво се води точно, но да има), Aesma Daeva, BlutEngel, Mesh, The Dreamside, L'ame Immortelle Elffor, Atrium Carceri (доста шизофренично) в комплект с In Slaughter Natives и Alio Die, Die Form, Clan Of Xymox, Lacrimosa, Snakeskin, Mechanical Moth, Dark Soho, Kiew... машинария общо взето. The Kovenant, Faith And The Muse, Death In June (добрите стари "фашаги") и от тоя характер smile.gif
`Xandria`
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 09:04 PM) *
Mortiis,L'ame Immortelle,Clan Of Xymox, Lacrimosa

bowdown.gif
Най-после някой, с който да проведа разговор за тях smile.gif,имаше доста новопоявили се, които казаха,че слушат, но като ги попитах готик или готик метъл и какво по-точно и замлъкнаха,пълно разочарование.Несъмнено си изброила много хубави групи, а Mortiis са нещо невероятно(любимият ми техен албум е The Smell of Rain)! Бих ти препоръчала Dulce Liquido,Die Verbannten Kinder Evas,The Sisters of Mercy,също много добри.
Приятно постване във форума. smile.gif
Slash
Добре дошла!
stage
Цитат
хъм, явно подсъзнателно искам да си имам гарга/врана за домашен любимец и за мое най-голямо щастие се появи едно такова пернато в района... казва се Унифри/я ( не знам от какъв пол е) :/

Ам така де, кво ти пука...нали си я затворила в клетка mad.gif
antimental
мекекеке...

с риск да те разочаровам, ама нещастното пиле си фърчи съвсем свободно навънка и доста често наминава към нас. тааа реших да си го кръстя, защото ме радва.

точка по въпроса.

Dulce Liquido не бяха ли страничен проект на Hocico huh.gif както и да... определено имат какво да предложат. а иначе правих разни жалки опити с Sisters Of Mercy едно време, ама не става. от класиките най-вече си падам по Christian Death happy.gif
stage
A така е по-добре, да я оставиш на произвола на съдбата...някоя котка да и види сметката mad.gif laugh.gif
Mort
Цитат(antimental @ Jun 24 2006, 07:06 PM) *
държа да отбележа, че обичам финландци - това е висша раса (и не приемам противоположно мнение). ще видим кога ще отида там...

И аз мисля да отскоча евентуално догодина smile.gif , дано имам финансовата (щото там си е бая скъпичко) и времевата възможност. Даже смятам пътьом да мина през Трансилвания и замъка на Дракула - дано да стане ще е яка екскурзия. А във Финско естествено ще ида на един-два конецрта. Иначе здрасти и от мен laugh.gif - яки групи слушаш!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.