Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: малко инфоооо
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
bloodytears
ами аз се регистрирах тука вчера тука мисля, че е забавно да се коментират разни теммички
ами ко да ви кажа
в момента съм супер заблудена (то не че тва не е всеки ден де wink.gif)и нищо ни се сещам
ако някой иска да пита нещо-да пита
оставям ви свободна арената wink.gif rolleyes.gif
antimental
групи, интереси... ?? типичните глупости smile.gif

инааче - здрасти happy.gif
scion_of_storm
Да, кажи любими групи все пак wink.gif И добре дошла, естествено, приятно прекарване и дано се забавляваш... и не само wink.gif тук drinks_drunk.gif
bloodytears
ами здравеите на всички тука
малко постно беше представянето(да не кажа че почти такова не съществуваше tongue.gif )
амиии кефя се на по-леките банди като HIM,Evanescence,The rasmus и мн други,ама както вече казах днес затъпях максимално и мн добре не ми се отразява жегата sad.gif
ами друго слушам метъл от сравнително кратък период време(2 години)

иначе опитвам се да бъда реалист и оптимист в живота,ама тва понякога при мен е просто НЕВЪЗМОЖНО и така
ами снимам,рисувам но непрофесионално
надявам се (офффф те моите надежди май нямат край.....)да пея и да се занимавам с музика по начина,по който искам и....тва е общо взето
Nirvana_Girl
Добре дошла tongue.gif
То и аз сам отскоро тука:))) Поздрав с Evanescence - Hello
bloodytears
ами в такъв случай тъй като съм тука от съвсем скоро(вчера)и не знам кой кога се е регистрирал(въпреки че на всеки е написано кога wink.gif ) алоха на всички
и миси мн за поздравчето-BTW тва е една мн специална песен за мен
Nirvana_Girl
Поздравите никога не са случайни песни:)))
icon_headbang[1].gif
bloodytears
ее мн правилни неща говориш wink.gif
знаеш и ти какво да кажеш и по какъв начин wink.gif
Nirvana_Girl
axaxaxaxaxaxaxax.....вицове:)))знам аз ...грънци
icon_headbang[1].gif
bloodytears
грънци-грънци и това е нещо wink.gif и те вършат работа wink.gif
с грънци знаеш ли до къде се стига?
P.S.щото аз не знам blink.gif
Nirvana_Girl
бе за кво ти е да знаеш...важен е принципа:)))ахаахах
icon_headbang[1].gif
bloodytears
принципа принципа тва му е майката wink.gif
Nirvana_Girl
добре вече решихме...ще издаваме вестник, ся ако искаш да си основем дружество напринципа:))ахахахахах icon_headbang[1].gif
bloodytears
йеееее вестник и ще си имаме свой хехе екстра wink.gif devilsmiley.gif
Slash
Добре дошла! Намали малко постовете, че ме заболя главата. И не се прави сега на mad teen - да ги увеличаваш напук, ми гледай да наблягаш на качеството пред количеството.
Nirvana_Girl
Цитат(Slash @ Jun 25 2006, 05:22 PM) *
Добре дошла! Намали малко постовете, че ме заболя главата. И не се прави сега на mad teen - да ги увеличаваш напук, ми гледай да наблягаш на качеството пред количеството.

Имам само един въпрос Slash, какво значение има броя на тея постове. Да добре по принцип си прав, но ..какво като са повече?
Slash
Ами може да ти излезе цирей, примерно...
Nirvana_Girl
Добре любезни Slash ! Повече няма!
scion_of_storm
Мисля, че Слаш иска просто да ви каже, че това е форум, а не чат.... Има разлика и може да го осъзнаете. Ако толкова ви се пише една с друга, има ЛС, има кю, има скайп, има всичко, пробвайте, може да помогне. wink.gif Но не занимавайте целия форум с вашия си спам dry.gif
Nirvana_Girl
Извинявайте! sad.gif, не беше нарочно. Не се усетихме, прави сте! no.gif
Fortress of Tears
Хмм, така, да си кажа тежкото мнение (тежко, да бе да biggrin.gif ). Добре де, така и не разбрах какъв е смисъла да се пускат теми за представяне, в които на практика, представящия се човек не казва нищо за себе си?!? blink.gif Ми така де, щом си преценила, че няма какво да кажеш, от к'ъв к*р пускаш тема? laugh.gif Верно, аз съм си пийнала доооста бира ама... drinks_drunk.gif
Не, че нещо ама или пускаш тема и казваш аджеба коя си и за к'во се бориш или изобщо не си правиш това усилие, емиии не е ли така, баси?! whistle.gif Като си тръгнала да пишеш нещо, пиши си там нек'ви простотии, нек'ви нещица, ала бала и такам...иначе смисъл точно ник'ъв не виждам, ама може би т'ва е щото съм пияна... metal.gif


Добре дошла, де! tongue.gif
stage
Цитат
иначе смисъл точно ник'ъв не виждам, ама може би т'ва е щото съм пияна... metal.gif

Eдинственото нещо, което е по-грозно от пиян мъж, е пияна жена metal.gif

Здравей и от мен biggrin.gif
bloodytears
ами така де така е ама сега като ми се губат думите ко да праа sad.gif айде сега не ми се пише мн-мн ама някой друг път стаа ли?

а тва че не е чат е верно smile.gif

sry май верно се поулях...
Fortress of Tears
stage, у лево! metal.gif

bloodytears, H.I.M. са (или бяха... blink.gif ) много хубава група! Имаш ли фаворит сред албумите им?

*Fortress of Tears се моли да не кажеш новия!* laugh.gif
bloodytears
ами те са два,които най-мн ме кефят тва са-''Razorblade Romance'' и другият е ''Love metal''

и ти май ги харесваш wink.gif

ами чесно да ти кажа този последния не е от любимите ми

има и той хубави песни-Venus,Under The Rose,The Cage...
TerminalFrost
Здрасти и от мен, и приятно прекарване във форума!
Rolf
Здравей и добре дошла!
lelqLora
Аре драсти.
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Danny47
Здрастиии smile.gif
onnellinen
Здравей:)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.