Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Любими блек метъл групи и песни
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4
FLIPPY_666
Burzum - Lord of the deeps
Dark Funeral - SECRETS OF THE BLACK ARTS
HAIL SATAN!!!
blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif
Nikola Bathory
blackmetal.gif Любимата ми група е Cradle, но те не са точно Блек, така че другите:
BURZUM - My Journey To The Stars
BATHORY - Woman Of Dark Desires, War .... и много други
GORGOROTH - Unchain My Heart, Incipit Satan blackmetal.gif
scion_of_storm
О, доста са: Dimmu Borgir, Cradle of Filth ( не са особено блек, ама здраве да е), Behemoth, Burzum, Gorgoroth до някаква степен, Dark Funeral, Rotting Christ, Bal-Sagoth...
За песните мога да кажа, че също са доста, затова ще изредя само няколко.
Behemoth- Transylvanian forest
Behemoth- Satan's Sword I have become
Dimmu Borgir- A Succubus in Rapture
Dimmu Borgir- In death's Embrace
Cradle Of Filth- Dusk and her Embrace
Rotting Christ-Thy wings Thy horns Thy sin
Dark Funeral- The dawn no more rises
Rolf
Има тонове... Не мисля да ги изреждам, само ще спомена, че като цяло предпочитам олдскуул звученето.
SepulTeraHead
Progenesis Of The Great Apocalypse
Rodd1ck
Песни някак си трудно мога да определя, доста рядко слушам от този стил определени песни. За да мога да усетя атмосферата и гениалността на стила, трябва да слушам целия албум, иначе няма смисъл!
Любими групи имам доста, като постоянно откривам нови. smile.gif
Някои от по-слушаните: Ashen Light, Beherit, Behexen, Burzum, Carpathian Forest, Craft, Darkthrone, Dimmu Borgir, Gorgoroth, Immortal, Mayhem, Satyricon, Twilight, Von
Cradle of Filth също може да се включат, но ми поомръзнаха.
Rolf
Цитат(Rodd1ck @ Jun 27 2006, 11:30 PM) *
Cradle of Filth също може да се включат, но ми поомръзнаха.

Това звучи доста любопитно на фона на факта, че харесваш Carpathian Forest... happy.gif
Rodd1ck
Че вече не ги слушам толкова или че изобщо ги включвам?
Rolf
Че са ти омръзнали. huh.gif
Rodd1ck
Това е така, защото Cradle слушам от доста време, а black не от чак толкова! smile.gif
Иначе на Кар-патките предпочитам по-старите неща, Black Shining Leather например. wink.gif
Slash
Burzum, Summoning, Ancient Wisdom...
Svetyl
Хм блек... C L A Y M O R E
Mendoza
Десетте ми най-любими блек метъл групи:

Immortal (Nor)
Burzum (Nor)
Mayhem (Nor)
Darkthrone (Nor)
Nargaroth (Ger)
Catamenia (Fin)
Gorgoroth (Nor)
Veles (Pol)
Black Shadow (Rus)
Judas Iscariot (USA)

....и десетте ми най любими блек метъл песни:

Burzum-Det Som En Gang Var
Mayhem-Freezing Moon
Immortal-Withstand The Fall Of Time
Mayhem-Ghoul
Mayhem-From The Dark Past
Immortal-Blashyrkh Mighty Ravendark
Burzum-Stemmen Fra Tårnet
Catamenia-Eskhata
Immortal-Descent Into Eminent Silence
Absurd-Fuer Germanien
conguestadors
MORGUL, AGATHODAIMON, SIEBENBURGEN, HECATE ENTRONED, CATAMENIA, IMMORTAL, SATYRICON - Това са ми любимите блек групи.
sepulturatr
За песни и дума не може да става ,но ще се пробвам да изброя групите.

Immortal
Dimmu Borgir icon_headbang[1].gif
Charpatian Forest
Burzum icon_headbang[1].gif
Carpathian Forest blackmetal.gif
Craft Darkthrone
Gorgoroth hmm.gif не чак толкова
Mayhem
Satyricon metal.gif
Finntroll
Catamenia
Zyklon
Mortum
Emperor punk.gif
Bathory

П.С. metal.gif Perverse Monastyr !!!!!!!!!!!!11111 metal.gif
Blashyrkh
Песни не мога да кажа.

Иначе блек групите, които са ми любими съм си ги сложил в профила. В последно време много се запалих по един албум на Enslaved - Vikingligr Veldi bowdown.gif blackmetal.gif


(ха, 900-ен пост w00t.gif )
Mort
Цитат(Benedict XVI @ Jun 27 2006, 10:52 PM) *
Progenesis Of The Great Apocalypse

bowdown.gif това сигурно е най-великото блек парче на всички времена blackmetal.gif
Nikola Bathory
ААА леле мале, забравих SUMMONING!!! Tolkien Black Metal форевър!!!!! blackmetal.gif


Цитат(Mort @ Jun 28 2006, 07:03 AM) *
Цитат(Benedict XVI @ Jun 27 2006, 10:52 PM) *
Progenesis Of The Great Apocalypse

bowdown.gif това сигурно е най-великото блек парче на всички времена blackmetal.gif

по-скоро едно от най-скучните. И клипа е боза. excl.gif
Rodd1ck
Съгласен! blackmetal.gif
Dimmu вървят надолу според мен.. bye.gif
Warrior Of Ice
Никак не съм съгласен. wink.gif Според мен те са една от най-силно развиващите се банди в блека. Еволюцията между всеки два техни албума е очевидна.
Rolf
В никакъв случай не бих казал, че Dimmu Borgir западат. Напротив, движат се напред и то доста уверено! Показателен е фактът, че нямат два еднакви албума... Очаквам новият да е изключителен!
beowulf
Цитат(Svetyl @ Jun 28 2006, 12:22 AM) *
Хм блек... C L A Y M O R E

А така !

инак...

Thokk- Wolf Hymn
Lux Occulta - Upwards to conquer heaven
Dismal Euphony - Carven

...
max.666
SATYRICON
blackmetal.gif

'' Repiner Bastard Nation ''
brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif
SepulTeraHead
Ако "Progenesis Of Teh Great Apocalypse" e "скучна" песен просто... нямам думи.
Warrior Of Ice
Not trve enough... happy.gif
Slash
Малко ми е смешно като чета колко неща изписахте около един звучащ като филмов саундтрак "Death Cult Armageddon", а едни Summoning са споменати точно два пъти (веднъж от мен). Аз, който слабо се интересувам от блек, мога да разгранича неповторимата емоция и атмосфера при Summoning, и превърналите се в гъзария Dimmu Borgir...
Warrior Of Ice
Гъзария е малко силно казано. wink.gif А иначе, никой не оспорва достойнствата на Summoning, но двете банди са твърде различни, за да ги сравняваме директно. При Summoning изказът, темите, емоциите са други... Иначе са много величествена група - сред любимите ми.
FLIPPY_666
Цитат(Benedict XVI @ Jun 27 2006, 10:52 PM) *
Progenesis Of The Great Apocalypse

ЕЙЙЙЙЙЙ ДА!
Тая е велика!
Как можах да я забравя...
Slash
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 28 2006, 07:54 PM) *
При Summoning изказът, темите, емоциите са други... Иначе са много величествена група - сред любимите ми.

Но си я написал зад Dimmu Borgir в профила ти, което е скандално. tongue.gif

Не, истината е че аз слушам меланхоличен и атмосферичен блек и не мога да дам професионално мнение за целия блек метъл, но мога да дам обективно за Dimmu Borgir и мисля че го направих.
scion_of_storm
А, да аз забравих и Summoning, Satyricon, Immortal...все важни имена. Според мен и Съмонинг, и Боргир, са велики групи, и всяка има своите качества и уникалност. Поздрав с Dimmu Borgir- In death's Embrace icon_headbang[1].gif blackmetal.gif
Airin Of Ancelot
Immortal, Dimmu Borgir, Emperor, Summoning, Nokturnal Mortum, Lux Occulta, Mystic Circle, Dark Funeral, Burzum, Satyricon, Naglfar, Mayhem, Ancient, Agathodaimon, Kult Ov Azazel... Cradle няма как да не ги спомена, въпреки вихрещата се около стила им полемика. Има и много други, но да не прекалявам.
sepulturatr
Като приказвате за Диму Боргир ,забравих да добавя ,че любимите ми техни песни са Puritania ,The Apostasy и Kings Of The Carnival Creation oт любимия ми Puritanical Euphoric Misanthropia !!!!!!!!!!!!!!!1

П.С.Прехваления Enthrone Darkness Triumphant ми омръзна за не повече от половин година иначе пак си го въртя от време на време bowdown.gif
Warrior Of Ice
Браво, Ирина... Тъкмо се бях наканил да се разпиша както си му е редът и ти изреди любимите ми банди. dry.gif
winterstorms
Dark Funeral, Black Funeral, Immortal, Bathory, Venom, Arcturus, Emperor, Burzum, Mayhem... bowdown.gif
InsArtTure
Блека е мноо зле!




wub.gif laugh.gif laugh.gif Фагет, къде си?
Rodd1ck
Цитат(InsArtTure @ Jun 30 2006, 10:00 AM) *
Блека е мноо зле!

suicide.gif
Airin Of Ancelot
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 29 2006, 11:53 AM) *
Браво, Ирина... Тъкмо се бях наканил да се разпиша както си му е редът и ти изреди любимите ми банди. dry.gif

Е, сега... rolleyes.gif Така се е случило. tongue.gif
Faget
блека е за комплексари thumbdown.gif
Revenant
ами най-много съм зациклял на великите Emperor...
харесвам и по-фолклорните мотиви...в този ред на мисли може би Goat Horns на Nokturnal Mortum ми е любимата песен...
scion_of_storm
Цитат(Faget @ Jun 30 2006, 11:17 PM) *
блека е за комплексари thumbdown.gif

Aхааа laugh.gif laugh.gif laugh.gif Изказа се, пич. А Корн не е ли за комплексари тогава също, а ? blackmetal.gif wub.gif
winterstorms
Цитат(Faget @ Jun 30 2006, 11:17 PM) *
блека е за комплексари thumbdown.gif

По-добре заглъхни... censored2.gif Аз в теми за нео метъла изказвам ли се? Не.
Rodd1ck
В блека наистина има много комплекси и трудно някой може да отрече това, но пък смисълът на изказването си е чисто чалгаджийски.
King_of_Beer
Cradle Of Filth- Dusk and her Embrace
Venom-Black Metal
Venom-Wellcome to Hell
Vlad
Аз не съм най-големия фен на блека ,но много се кефа на няколко групи.
Impaled Nazarene,Immortal,Dark Funeral,Dark Throne,Summoning,Graveworm,Siebenburgen,Saryricon,Tvangest.
ManOwaRadO
Ето малко и от мене - Old Man's Child, Holentoon, Vintersorg
Nothing to No One
Dimmu Borgir,In Flames,Immortal,Venom,Burzum.
scion_of_storm
In flames не са блек wink.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Dimmu Borgir, Catamenia, Satyricon, Immortal, Ashen Light, Catamenia, Rotting Christ, Ulver имат добри песни и Anorexia Nervosa също
Nothing to No One
Цитат(scion_of_storm @ Aug 10 2006, 08:46 PM) *
In flames не са блек wink.gif

ъъъ тогаа кво са huh.gif не са ли блек? mellow.gif
Warrior Of Ice
Класически мелодичен дет. wink.gif Поне до 2002-ра година.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.