Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бу!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Scarlet X
Не обръщайте внимание на заглавието на темата, просто съм в добро настроение =)
Въпреки, че съм от най-бъбривите, не мога да говоря за себе си без някой да ме подбутне и затова оставям това на вас (не че съм много интересна, де, но пуста му и нахалност, трябваше да отбележа една тема за моа в протокола happy.gif )
Slash
Пописахме за музика, сега да те питам за друг твой интерес - "оръжия". Какви точно? Аз съм маниак на тема ками и ножове и имам колекция. Последното бижу, което съм си заплюл е това!
SepulTeraHead
Само на 16, а има повече интереси отколкото може да ми побере ума...
Scarlet X
Обожавам декоративните мечове, ножове, катани, ками, лъкове (арбалети), копия и т.н. С две думи - всичко без пистолетите (може би защото са лишени от красотата, която притежава един добре орнаментиран нож). Всъщност аз повече се интересувам от какво се изработват и историята като цяло на оръжията. Е, разбира се, нямам колекция вкъщи (родители...) и се радвам само на един испански "Деникс" и снимки, правени от приятели или взети от интернет.

Между другото, на мен това ми хвана окото от арбалетите, а от ножовете - този красавецwub.gif



Benedict XVI, ласкаеш ме *изчервява се*
Wrath_Child
^Sep,Какво има да ти го побира ума?Разностранните интереси на тази възраст са нещо нормално.

Добре дошла,девойче.Слушаш -общо взето-хубави групи,приятно писане във форума.
Blashyrkh
Верно имаш доста интереси. Аз имам много по-малко и пак не успявам да им се посветя както трябва. Спиш ли?? biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(Ferril @ Jun 29 2006, 07:16 PM) *
^Sep,Какво има да ти го побира ума?Разностранните интереси на тази възраст са нещо нормално.

Аз ги свеждах до музика и жени. Сега вече съм убер всестранно развита личност, защото се кефя и на футбол...

Стига де - психология, философия. Гледам и астрология - коя зодия си, Scarlet X.
Scarlet X
Скорпион happy.gif
Защо питаш?

Благодаря, Ferril, тук наистина ми харесва много =)

Blashyrkh, спя по 6ч на денонощие и с ръка на сърце казвам, че са ми напълно достатъчни. =)
scion_of_storm
Добре дошла, и приятно прекарване, като гледам групите, които си написала в профила ти са icon_headbang[1].gif Дано ти хареса тук, почти съм сигурен де wink.gif happy.gif
SepulTeraHead
Цитат(Scarlet X @ Jun 29 2006, 07:44 PM) *
Скорпион happy.gif
Защо питаш?

Защото 21 е точно на ръба и не бях сигурен. smile.gif А и щото се интересувам и аз от астрология поне малко.
parabellum
Цитат(Scarlet X @ Jun 29 2006, 07:16 PM) *
Обожавам декоративните мечове, ножове, катани, ками, лъкове (арбалети), копия и т.н. С две думи - всичко без пистолетите (може би защото са лишени от красотата, която притежава един добре орнаментиран нож).

Не с две думи - как пък реши, че огнестрелните оръжия нямат красота? Това хич не е вярно. Държала ли си въобще подобно оръжие? На първи поглед един стандартен пистолет не изглежда нищо повече от оформено желязо. Красотата се вижда впоследствие, когато я усетиш през дръжката, дулото, тежестта в ръцете си, миризмата на изгорял барут и т.н. Да не говориме за величественото излъчването на разните тежки винтовки и други видове. Точно в това се намира красотата на тези оръжия. Няма нужда да се изляти от златно и нагиздени с разни диаманти, за да излъчват хубост, както явно мислиш. its the respect they hold.
abductor
Уха, да не говорим за красотата на автоматичните оръжия! Класика! АК-47! Така хубаво приляга към ръцете! Където го насочиш - там влиза! Или кака Пена! Като залегнеш, пък като ги зачешеш РЯТАТАТАТАТАТАТАТАТАТАТА! Хехе! Ама на - отмениха казармата, сега къде ще намерите такива удоволствия?! laugh.gif
Scarlet X
Ами така. Не намирам нищо красиво в някакъв автомат да речем (не се засягайте). Всъщност, да, държала съм пистолет още като дете, от време на време и сега имам достъп до този на баща ми. Знам какво е усещането, знам каква е миризмата на барут, но ги харесвам. Виждам в декоративните (а и във всички останали) ножове много повече изящност и стил, отколкото в един Глог, например. Не ви обиждам, казвам личното си мнение и ако някой се почувства засегнат, се извинявам, но не виждам какво лошо има в това да имам по-различен вкус.
`Xandria`
Добре дошла тук bye.gif
Иха, сериозно ли си на 16, на снимката в профила изглеждаш много по-голяма .
Много хубави групи, а и интересите доста, хубаво е да се занимаваш с история, ама това, което ти харесва(на мен самата ми е профил и ме задължават да уча детайлно по 434566954 учебника wacko.gif)
Приятно постване тук.
MadHatter
Цитат(Scarlet X @ Jun 29 2006, 07:44 PM) *
Скорпион happy.gif

Обичам те wub.gif Добре дошла, вече виждам, че и писането ще бъде приятно tongue.gif
blame
слабости - лъкове, арбалети, ножове....
Обожавам ножове, за жалост имам досег до прекално малко. Е не декоративни. Губи се част (прекално важна) от красотата ако не може да наранява и убива....
Въпрос:
интересуваш се от религия....вярваш ли в Бог?


добре дошла
Scarlet X
Цитат(MadHatter @ Jun 29 2006, 08:38 PM) *
Цитат(Scarlet X @ Jun 29 2006, 07:44 PM) *

Скорпион happy.gif

Обичам те wub.gif Добре дошла, вече виждам, че и писането ще бъде приятно tongue.gif

Толкова бързо? w00t.gif
Благодаря за... ен-ти път happy.gif


Цитат(blame @ Jun 29 2006, 08:40 PM) *
Въпрос:
интересуваш се от религия....вярваш ли в Бог?


добре дошла

Интересувам се от религията от научна гледна точка. Иначе не вярвам в Бог. Вярвам в хората.

`Xandria`, на мен това ми беше желанието - да ме приемат с история или изобразително. Ама на - биология. Аз си я обичам и много усилено я изучавам, но като голямата ми любов е историята, какво да правя? hmm.gif
Нейсе, на всичко на този свят си заслужава да се обърне внимание и се надявам да ми стигне времето за това =)
parabellum
Цитат(Scarlet X @ Jun 29 2006, 08:16 PM) *
Виждам в декоративните (а и във всички останали) ножове много повече изящност и стил, отколкото в един Глог, например. Не ви обиждам, казвам личното си мнение и ако някой се почувства засегнат, се извинявам, но не виждам какво лошо има в това да имам по-различен вкус.

Както си има и "един Глог", така си има и "един нож", нали? Просто не знаеш къде и какво да гледаш, за да прозреш необходимото чувство. Аз уважавам всякакви оръжия - от катаната до SCUD.

Цитат
Губи се част (прекално важна) от красотата ако не може да наранява и убива....

Точно там е красотата, ако питаш мене. Все пак, живеем в XXI век, хора сме. Всякакви подобни "хуманни" изказвания са излишни.
Aglarana
Здрасти.Много свежи попълнения напоследък.Бтв и аз съм Скорпион, да знаеш wub.gif
stage
Цитат
Благодаря, Ferril, тук наистина ми харесва много =)

Ще видим до кога devil.gif
InsArtTure
Здравей bye.gif А знаеш ли коя е драконката Скарлет?
Ataegina
Добро дошла госпоице.

Приятно пребиваване във форума и от мен wink.gif

А инак утре да разправяш как е минал концерта.
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Готина музика слушаш...и готина снимка
Scarlet X
Цитат(stage @ Jun 30 2006, 04:49 AM) *
Ще видим до кога devil.gif

Скептицизъм ли долавям? wink.gif


Цитат(InsArtTure @ Jun 30 2006, 08:57 AM) *
Здравей bye.gif А знаеш ли коя е драконката Скарлет?

Сещам се само за една драконка, която се казва Скарлет и ако не се лъжа, това е от "Мечът на Истината" на Тери Гудкайнд. Нали не бъркам?


Цитат(Ataegina @ Jun 30 2006, 01:46 PM) *
А инак утре да разправяш как е минал концерта.

Няма да ходя - смяната ми свършва в 22ч. и ... така, ще се лишя от едно хубаво (най-вероятно) преживяване заради работохолизма си.

parabellum, явно не се изразих правилно. Щом се интересувам от оръжия, би следвало да ги уважавам, независимо дали са хладни или огнестрелни. Да зачитам е едно, а да си имам предпочитания към нещо определено е съвсем различно. Между другото, ако "хуманните" ми изказвания те притеснява, просто си го кажи. Не сме малки деца, та да си кривим душите.

Wolfheart, благодаря happy.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Scarlet X @ Jun 30 2006, 05:33 PM) *
Сещам се само за една драконка, която се казва Скарлет и ако не се лъжа, това е от "Мечът на Истината" на Тери Гудкайнд. Нали не бъркам?

Не бъркаш, точно от там е. smile.gif Култова книга...
conguestadors
Добре дошла. Дано ти хареса тук smile.gif
А за оръжията...
http://swordsdirect.com/forgotten-realms-swords.html
sepulturatr
Добре дошла smile.gif

Изкуства (всякакви), психология, философия, биология, история, архитектура, оръжия, литература, астрология, митология, атрономия, политика и се интересувам много от религия=)

Мистика?
Езотерия? mellow.gif
Scarlet X
Цитат(sepulturatr @ Jul 9 2006, 05:01 PM) *
Мистика?
Езотерия? mellow.gif

Напоследък особено много. Т.е. ако имам време да чета, защото покрай тази нова работа и да спя не мога. sad.gif Най-много се интересувам от келтските ритуали (не само), символите и големите загадки на изчезналите цивилизации. И от всичко друго по малко smile.gif


conguestadors, благоадаря за линка.
Някои са прекрасна изработка. happy.gif
Nikola Bathory
Май още не съм казал "здрасти" .... сори
Voice_Of_Glass
Здрасти! Поздравлния за музикалния ти вкус! smile.gif
Приятни мигове тук!
Scarlet X
Здравейте bye.gif
И благодаря happy.gif

П.П.: Май това си беше чист флуд... кхм...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.