Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: hilou
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Damaged^Roses
Здравейте и от менн laugh.gif ! Деница се казвам и съм от Асеновград. Питайте ако нещо ви интересува happy.gif
conguestadors
Добре дошла. Хоби! Снимки! smile.gif
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Alekto
Zdrastiii. Imam roda i tristaen apartament v Asenovgrad.Tva e unikalno mqsto!!! wub.gif
Vuzrast?
MadHatter
Велцоме bounce8.gif Групи нещо, туй-онуй?

Асеновград punk.gif
Damaged^Roses
хех мерси! Добре заварила.
За града...Нали?Много е красиво laugh.gif Иначе след месец правя 15

http://img204.imageshack.us/img204/7918/photo01818cm.jpg

Хоби...Музика,стихове,от време на време книжки и излизания с приятели...


Слушам HIM,Evanescence,Dope,Within Temptation,For My Pain,To/Die/For,Nightwish,Sonata Arctica,Metallica,Iced Earth,DIO,Hammerfall, някоя друга песен на Cradle Of Filth, Marilyn Manson и Children Of Bodom ... също понякога Avril Lavigne,Simple Plan и Green Day.
InsArtTure
^Хаха, как го каза. Излиза, че само това слушаш. Всестранно развита си. Иначе какво правиш като не слушаш?
Damaged^Roses
Еми излизам,чатя,пиша във форуми tongue.gif като нищо от тея работи не става се ровичкам в нета и чета разни глупости.А като няма нет чета книжки biggrin.gif
conguestadors
Едно време имах голяма любов в Асеновград. wub.gif Хубав град, често ходя там.
parabellum
Цитат(Damaged^Roses @ Jul 1 2006, 08:24 PM) *

suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif
SepulTeraHead
^ +1
conguestadors
Не мисля, че снимката на едно 14 годишно дете, трябва да предизвиква такава реакция.
cunt
А подписа?
SepulTeraHead
Тва не е ли тя в подписа?
Damaged^Roses
ми не...не съм аз brickwall.gif hmm.gif huh.gif
Girl_from_Hell
Зрасти, здрасти и от мен smile.gif . Много оважавам групичките които слушаш , е повечето. happy.gif Само едно не разбрах - точно на колко години си. За Асеновград мога да кажа че е супер. А ти каде учиш???
Slash
Цитат(Damaged^Roses @ Jul 1 2006, 07:24 PM) *

Между другото тези реакции от момчетата тук са поради факта, че и те имат детски личица, но някои от тях са си пуснали бради и си мислят, че са станали мъже...

Добре дошла! Хубаво е, че си започнала с Iced Earth. Кой ти е любимият техен албум?
SepulTeraHead
Паднаха ти отборите и веднага почна да се заяждаш... tongue.gif
parabellum
Цитат(Slash @ Jul 1 2006, 09:36 PM) *
Между другото тези реакции от момчетата тук са поради факта, че и те имат детски личица, но някои от тях са си пуснали бради и си мислят, че са станали мъже...

Е, костюмчета ли да слагат момчетата и да ходят по eleet кафенца?

bounce8.gif
Damaged^Roses
Slash Ами любим албум нямам на Iced Earth ... аз само няколко песнички чух и ми харесаха нали и от там...сещаш се smile.gif Та ако те интересуват песните ... Blessed Are You, Ghost Of Freedom , I Died For You, Watching Over Me.


Girl_from_Hell след 1 месец правя 15 иначе сега съм си на 14 tongue.gif и уча в Търговската в Пловдив smile.gif
Slash
Цитат(Damaged^Roses @ Jul 1 2006, 08:46 PM) *
Slash Ами любим албум нямам на Iced Earth ... аз само няколко песнички чух и ми харесаха нали и от там...сещаш се smile.gif Та ако те интересуват песните ... Blessed Are You, Ghost Of Freedom , I Died For You, Watching Over Me.

Значи си се насочила правилно. Намери си от дата още неща на Iced Earth и наблегни на следните албуми, като следваш реда: "Burnt Offerings", "The Dark Saga", "Something Wicked This Way Comes" и "Horror Show". Това са велики албуми, с един велик вокал - Matt Barlow (този, който ти е харесал в баладите които изброи). В никакъв случай не си тегли албума "The Glorious Burden" - абсолютен боклук е.
Aglarana
В търговската в Пловдив са едни от най-добрите учители евър, а мой личен фаворит е Руска Божилова по География. icon_headbang[1].gif Здрасти и от мен иначе
Warrior Of Ice
Не слушай Slash за "The Glorious Burden". wink.gif Макар да е доста различен от предшестващите го, албумът си заслужава да се чуе. На мен ми е любимата творба на Iced Earth.
Damaged^Roses
Mops там ли учиш?

Slash мерси за инфото ще си ги дръпна smile.gif

Warrior Of Ice ами значи тегля всичко и сама си преценявам wink.gif
ManOwaRadO
Леле къф грозен подпис! puke.gif puke.gif puke.gif
Aglarana
Не, аз съм от София.А иначе тази жена си е еталон във всеки един аспект.Преподава на горните класове(10-11).Ще имаш късмет ако те учи, защото е възрастна(60 г.) и може да приключи с практиката дотогава.
А за групите - да, слушай каквото ти препоръчват.Iced Earth и на мен са ми любима група.
Mort
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 1 2006, 10:03 PM) *
Не слушай Slash за "The Glorious Burden". wink.gif Макар да е доста различен от предшестващите го, албумът си заслужава да се чуе. На мен ми е любимата творба на Iced Earth.

Айде пак се почна... Нищо здрасти, наистина си слушай по-добре старите неща на Iced Earth smile.gif tongue.gif
`Xandria`
Добре дошла bye.gif
Iced Earth са едно обещаващо начало! smile.gif Приятно постване тук при тия зли метЪли blackmetal.gif
scion_of_storm
Добре дошла и от мен, много добри групи слушаш, някои от тях са любими и на мен. Приятно прекарване! icon_headbang[1].gif
Wrath_Child
Цитат(ManOwaRadO @ Jul 1 2006, 10:13 PM) *
Леле къф грозен подпис! puke.gif puke.gif puke.gif

Пък аз си помислих,че ми се повръща,щот съм пила много laugh.gif
sepulturatr
Здравей и от мен bye.gif

П.С. Спри да слушаш Еванеснс boxed.gif
Warrior Of Ice
Защо да спира...? wink.gif Много приятна група са.
Damaged^Roses
мда..защо да спирам? Харесват си ми smile.gif
Voice_Of_Glass
Здрасти! bye.gif Много сладка снимка! Поздравления за HammerFall! icon_headbang[1].gif
Наистина ли Асеновата крепост е толкова яка, колкото разправят? smile.gif
Damaged^Roses
Ами не помня да ти кажа... sad.gif много малка бях като ходих,а сега все още не ми се е отворила възможност да отида пак... sad.gif
King_of_Beer
ОТИДИ! ПРЕКРАСНО Е!
здравей и от мен продължавай в същия дух и наблягай повечко на Cradle of Filth и Iced Earth wink.gif
Mago De Oz
Welcome on board drinks_drunk.gif
Damaged^Roses
danke wink.gif tongue.gif happy.gif laugh.gif
max.666
Здрасти bye.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.