Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Augury
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Slash
Сега ще попишем за музика, за хубава музика, от прекрасната канадска метъл сцена! Augury е една млада и обещаваща банда с унищожително силен дебют - "Concealed". Албумът е от 2004-та и тези които го знаят могат да споделят мнения, но основната ми цел е да се запознаят с него тези, които не са го слушали. Аз лично не бях обръщал внимание на целият албум и концепцията му, бях слушал само отделни парчета, но днес намерих време да поправя тази грешка. Няма да го коментирам, това ще оставя на вас, само ще ви препоръчам да обърнете внимание на лириките и концепцията, които ще намерите в официалния им сайт.



Augury - Concealed

Благодарности на abductor!

icon_headbang[1].gif
Blashyrkh
Ха!

Това приятно ме изненада. Много са особени!!

Благодаря, Slash. Ще ги послушам тия дни.
minidevil
Canada rules icon_headbang[1].gif evil.gif evil.gif
SepulTeraHead
O Canada!
Our home and native land!
True patriot love in all thy sons command.

With glowing hearts we see thee rise,
The True North strong and free!

From far and wide,
O Canada, we stand on guard for thee.

God keep our land glorious and free!
O Canada, we stand on guard for thee.

O Canada, we stand on guard for thee.
Airin Of Ancelot
Cool! Албумът е страхотен, много приятно ме изненада... icon_headbang[1].gif Странно, все пак, по принцип не пропускам подобни банди. huh.gif
Slash
Радвам се, че ви харесват. Направиха ли ви впечатление женските вокали? Според мен се включват много на място. Музиката може да е винаги сложна, интригуваща и разнообразна, когато се прави от умни хора. Тези канадци са страшно идейни... icon_headbang[1].gif
Slash
Augury - Promo 2006, 2 BRAND NEW TRACKS!!
Wrath_Child
Михо , при цялото ми желание от уважение към теб и твоя изискан вкус да изтегля и да чуя за какво иде реч, този проклет торент никoй не го сиидва.Два дни цикли вече.Срам.
Slash
Мани, тия Керази са ужасни. hmm.gif Но иначе чу албума на Augury, нали...


http://store3.data.bg/agrothrash/Augury%20...0-%20Concealed/
Wrath_Child
Да ,бе.
Slash
И квоо, хареса ли ти? biggrin.gif Не знам дали си падаш по толкова техничен дет, но мен много ме дърви. Ако и теб те дърви - чудесно. tongue.gif
Wrath_Child
Ми празня се. tongue.gif
Но нека да поотлежи малко и ще ти кажа крайната си оценка.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.