Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Black, Death...
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Metal_Man
Всички знаем, че Black-a & Death-a са най-хард в метъла.
Почти всички групи пеят със сатанински и антихристки мотиви - палежи на църкви и т.н.
Та въпроса на дискусията ми е - възможно ли е да си християнин и пак да се кефиш на Black & Death Metal
Възможно ли е да си вярващ и в същото време тези стилове да са ти любимите?Да ходиш със сатанинска фанелка на любимата ти група и пак да си вярващ?
parabellum
По някой път се чудя какво въобще правя в тия форуми. brickwall.gif
SepulTeraHead
+ 1
Slash
Цитат(parabellum @ Jul 2 2006, 11:51 PM) *
По някой път се чудя какво въобще правя в тия форуми. brickwall.gif

Споко, има си причина, гледаме снимките на готините потребителки...
Svetyl
Не можеш да си християнин и да слушаш блек и дет, то не е ли ясно? Защото Бог ще те накаже...
parabellum
Цитат(Slash @ Jul 3 2006, 12:56 AM) *
Споко, има си причина, гледаме снимките на готините потребителки...

Ти си ми ясен - I CAN TELL, ама мене като не ме грее да гледам растящите зърна и първите косъмчета под мишниците на потребителките и пуберският им вихър?
Beerzebub
Слушайте индъстриъл biggrin.gif
SepulTeraHead
Индъстриъла е ясен - Praise Jesus!
Slash
Цитат(parabellum @ Jul 3 2006, 12:04 AM) *
ясен - I CAN TELL, ама мене като не ме грее да гледам растящите зърна и първите косъмчета под мишниците на потребителките и пуберският им вихър?

Винаги има и друг пол... wink.gif

В интерес на истината, такава гнусотия, каквато евреина изписа - няма как просто да се повтори. Чак мен ме погнуси... Сега пича може да се е рег като Metal_Man и да почва наново, знам ли...
Warrior Of Ice
Много такива теми станаха. Хайде стига. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.