Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hi all
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
SkiNHeaD
Казвам се Ицо и съм на 14 живея в Шумен слушам МЕТЪЛ от 10 месеца smile.gif Любими групи - Six feet under Sepultura Carpathian forest Cradle of filth dimmu boirgir 1349 Children of bodom Gorgoth Gorgoroth Morbit Angel Immortal Death DeadZone -- Шуменска група Hypocrisy Nokturnal Mortum BRANNIK SKINHEADS и всичко останало стил Death, Black и Главно OI
Nikola Bathory
Привет! blackmetal.gif
cunt
хахахах И къв Ой!, баченка?
Предлагам да помолиш да ти сменят ника на BONEHEAD, макар че надали си дори това.
SkiNHeaD
Цитат(CuntKiller @ Jul 3 2006, 11:15 AM) *
хахахах И къв Ой!, баченка?
Предлагам да помолиш да ти сменят ника на BONEHEAD, макар че надали си дори това.


нещо ло6о ли има в това да слушам оИ ?
cunt
Принципно абсолютно нищо, но ми е интересно какво дефинираш като Ой! имайки предвид разбирането ти за скинхед, подписа...
Aglarana
Слушай каквото си искаш.Добре дошъл!
SkiNHeaD
10x Mobs smile.gif

постваите ще ми е приятно да си намеря приятели "братя" от Internet i pi6ete nickove si V IRc, SkYPe
az s1m BiG_BaD_BoY t1rsete me v #metal
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif
Евала за групите....гледам, че по тежко си падаш. icon_headbang[1].gif
SkiNHeaD
ем брато такоз ме кефи примерно не мога да слушам Rammstein ili SlipkNot Пантера ме кефят ама пак слабо влизат blackmetal.gif
Slash
Виж сега...

Етническото население в България е напаст в по-голямата си част, факт. В по-малките градове е ужасно. Мога да дам пример с един мой познат от Сливен, който не може да излезе вечер, защото в квартала му Асан и Айше джебчийстват като за Световно...

Обаче

Ти

Ще си махнеш тъпия подпис и аватар, защото нито си изчел нужната литература, нито си на нужните години за да имаш толкова твърди убеждения. И ако баща ти те види кви' простотии пишеш тук - ще ядеш шамарите, прав ли съм?!

Добре дошъл! smile.gif
SkiNHeaD
може да си прав донякъде, но те наистина трябва да измрат особенно циганите и относно баща ми сигурно ако махна турците няма щото "обича цигани" devilsmiley.gif
Svetyl
На 14 толкова сигурна позиция... а на теб какво са ти направили циганите? И скинар ли си? Или просто някакъв гаден позьор?
Scarlet X
Сладък правопис.

Привет и от мен.
MadHatter
bye.gif Дано ти е приятно постенето
Nikola Bathory
всичко ми е ясно - едно 14- годишно позьорче със много злоба /и то не знае защо/ и много малко акъл! laugh.gif
Svetyl
^ За себе си ли говориш?
SkiNHeaD
ми живях 10 години в гетото на шумен тези гадни мангали достатъчно ме тормозиха и биха и сега е време да си ВРЪЩАМ има много причини да ги мразя
Boot
А през тези 10 години в гетото (хахахаха) прочете ли някоя книжка? Такава, по-специфична?! Хитлер, Сталин, ала бала?
И Нели хубаво зададе въпроса за Ой!-а... ще разсясниш ли какъв Ой!, какво разбираш под Ой!. Такива неща.


Пъ.Пъ. Продължавам да настоявам за снимка!
SkiNHeaD
еми под ои разбирам Браник скИНхеадс и подобни а по-то4но какъв пик настояваш


и тия които искат да ми противоречат да си дръпнат филма третото турско робство и пак да говорим просто не искам други коментари преди да го изгледат
Boot
Аз мислех, че Браник ги водят RAC по-скоро. Но аз не разбирам, де.
Иначе твой пикчър искам! Копнея.
SkiNHeaD
ем ше пОстна ама още няам нов ... скоро тия дни ще получиш и ако влизаш в ИРс или Скайп дай някъВ ник
Boot
Добре, де. Само тогава ми кажи дали отговаряш на описанието
рус
сини очи
бяла кожа
???

Връзки с мен не ти трябват...
SkiNHeaD
нем пълна противоположност съм 4ерна коса т1мни очи т1мна кожа "як тен" хах и ХИТЛЕР не е бил рус с сини о4и
TerminalFrost
Да вземем да махнем бан-а на Александър Левит, може да стане още по-забавно, отколкото беше...
Boot
А нали ти е ясно, че Хитлер е затварял хора в концлагери въз осонова на външни характеристики?
И, че за Хитлер висша раса е арийската - т.е. руси, със сини очи. И всички останали раси за него са боклуци?! И в такъв случай е очевидно, че и ти самия спадаш към боклуците?!
Самото безмислие (Хитлер е с тъмен тен, тъмна коса и т.н., но същевременно с това смята хората, които изглеждат по този начин за низши) не ти ли говори колко абсурден е нацизмът?! И колко си смешен с неразбраната си идеология...


Идеята на пича над мен ме прегази. Мооооля ви, нека, нека!!!
SkiNHeaD
стига стига с тоя нацизъм писна ми всички да говорят за МенЕ като някакъв позйор и повече не си коментирам насоките ЩЕ ПРЕБИВАМ СЕКИ СРЕШНАТ ЦИГАНИН ИЛИ ТУРЧИН и ще правя к`вото си искам !!
Boot
А до сега изобщо пребивал ли си някой? Или само си лаеш?
SkiNHeaD
да.. но това си е моя работа и повече не ми се коментира .. тука в тая тема за представяне разпит ми напрайхте
Boot
То това е идеята wink.gif
Къф друг Ой! слушаш освен Бранник?
SkiNHeaD
SkinHeads чувал съм и за други но не мога да намеря crying.gif
Boot
Но иначе
Цитат(SkiNHeaD @ Jul 3 2006, 12:08 PM) *
и Главно OI

.
Баси, то сигурно е яко да слушаш една група от определен стил и той да ти е... "основен" suicide.gif
SkiNHeaD
не исках точно тей да се изкажа но стила им е як стига да си оправят музиката и тогава ще ми стане любим
Boot
Ама не разбрах ти от къде знаеш какъв е стилът, след като си чувал 2 групи.И то тъпи. Губи ми се логиката...
Svetyl
Boot, усещам великият форумен боец в теб!
SkiNHeaD
първо-не са тъпи второ-почти единствени са трето-слушай си квото искаш не се инт. кво слушам аз
Boot
Цитат(Svetyl @ Jul 3 2006, 04:52 PM) *
Boot, усещам великият форумен боец в теб!

Това е хубаво, нали, нали, нали? w00t.gif

Цитат(SkiNHeaD @ Jul 3 2006, 04:55 PM) *
първо-не са тъпи второ-почти единствени са трето-слушай си квото искаш не се инт. кво слушам аз

1во - тъпи са.
2ро не са почти единствени.
Или ти говориш за БГ? Нека те светна - има и небългарски Ой!, колкото и извратено да ти звучи.
3то. Като не искаш да ти задават въпроси и да се интересуват от теб - да не си беше пускал тема. Аз продължавам да си слушам каквото поискам (включително и известно количество Ой!) и се интересувам какво слушаш ти. По дяволите, мога да правя няколко неща едновременно!
SkiNHeaD
blackmetal.gif еми написах някои групи които слушам и смятам 4е бях достатъчно изчерпателен относно стиловете които харесвам
parabellum
AGHRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif
SkiNHeaD
Цитат(parabellum @ Jul 3 2006, 04:39 PM) *
AGHRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif


с туи кво искаше да кажеш
Ol' Skull
Ти наистина ли се намираш за СкИН бе?
SkiNHeaD
явно .... не точно щото съм много малък
Jord
SkiNHeaD Излагаш са много, спри се малко...
Най-добре наистина вземи прочети малко, няма да е зле
Boot ти напрай момчето на 2 стотинки бе... sp_ike.gif как не та е срам hmm.gif
ОЙ - BraNnik, SkinHeads, Sram i Pozor, Tri Brasnati Glavi...
cunt
Той е от мен повече скин!

Едит: Ебати и Ой-а му каза Jord. Сички сте адски навътре. РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Jord
Аз не съм зарибен по ОЙ и не съм се и интересувал.Да го давам Скин, че да изброявам тука...
ам не съм, е скинхед ще каже главните представители на ОЙ blackmetal.gif
Boot
Цитат(Jord @ Jul 3 2006, 06:32 PM) *
Boot ти напрай момчето на 2 стотинки бе... sp_ike.gif как не та е срам hmm.gif

devil.gif

Абе, Нели, я верно кажи някъф български Ой!, щото на теб може да се верва за образованието на незнаещите като мен. wub.gif
scion_of_storm
Ааааа, да, добре дошъл. Приятно прекарване и така нататък, аз от Ой!, скинхедз и тн не разбирам. Ае със здраве wink.gif smile.gif
cunt
^ Спокойно. И той. ohmy.gif


blabla blabla blabla i`ve said what they`ve wanted

Boot
Хахахахах бахти дебила.
Иначеееееее, и аз така си мислех за ТВУ, Буут Бойс и ъъъъъ Побой. Смартасс
stage
teenproblem bowdown.gif PAHAHAHAAa
Slash
^ И от тва' мъж ще става, представяш ли си, Стояне?!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.