Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: HAIL !
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
MorbidAngels
Добриютро, нищо, че е 23:57 сега... та... Казвам се Александър, на 14 години от Шумен и се събирам със скинхеад и джорд...а м/у другото кажете от Morbid Angel[b]S какво слушате? ?? много ми е интересно smile.gif и м/у другото има Morbid ANGELLLL i Morbid ANGELSSSSSSSSSSSSS ... Любими групи - Death, Immortal, Morbid AngelSSSSSSSSSS, DeadZone...
Интереси - Метъл, Бира, Приятели
Хоби - Метъл, Бира, Приятели biggrin.gif
ъмм... за ся това ако имате въпроси - питайте
parabellum
Айде, тука се събраха целата утайка десетгодишни тъпаци и нацисти от гетото на Шумен. Давайте на шприц и се избавете от мизерията си. Take the hint.



Цитат
всичките трима потребители от Шумен, които днес се регистрираха, са един и същ човек!

Hah, и аз това си помислих. Навярно и тримата са толкова кухи, че няма по какво да се различат.
Pyjamka
Абе майките в Шумен не обръщат ли внимание в какви нацисти се превръщат децата им?! laugh.gif Вече почвам да си мисля, че всичките трима потребители от Шумен, които днес се регистрираха, са един и същ човек! Много зле работятя! suicide.gif
Slash
Ако продължава така, аз няма да влизам в тоя форум.
stage
AХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАА bowdown.gif
MorbidAngels
ахъаххаъххъхъхъхъ ами... ние сме изметта на града smile.gif всеки ден сме заедно и мн си приличаме тъй, че... а бе мислете си и си правете квот искате не ми пука
Jord
АХаХАХаххах по-тъпо нещо не бях чувал...
Pyjamka, parabellum
На вас двамцата само тва ще ви кажа - нито днес съм се регистрирал, нито сме едни и същи хора
Това че мисълта ви не ви стига за да разграничите един човек от друг си е лично ваш проблем!Kapish?
Айде сега може да си лягате...
parabellum
Пиянкa, лягаме ли си?
MorbidAngels
а да питам да не сте с някво предубеждение към тия от Шумен ??ако ще ме питате нещо питайте, ако не мълчете, ако имате критики - критикувайте, ако не - мълчете ! По-просто не мога да го кажа! Смисал Джорд се е регнал и е казал на Скинхед, а той на мен за тоя форум и просто праснахме по една тема и вие тръгвате да се заяждате, но ако ще се заяждате аз компетентен и некомпетентен по въпроса винаги мога да споря така, че - давайте през censored2.gif ми е... mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif
scion_of_storm
Уоу, намали малко рейдж левъла wink.gif Малко по-спокойно я карай, добре дошъл, доста от групите, които си изредил, ми харесват до голяма степен и на мен. Приятно прекарване тук smile.gif

@ Слаш Спокойно, може да е някакъв такъв летен период, откъде да знае човек huh.gif
SkiNHeaD
Изметта на Шумен Добре Ве Джорд САмо ТАка!!!!!! blackmetal.gif
Blashyrkh
Цитат(scion_of_storm @ Jul 4 2006, 09:23 AM) *
@ Слаш Спокойно, може да е някакъв такъв летен период, откъде да знае човек huh.gif

Като във форума на ПСС. Зиме се регват абсолютни балъци (заради ски сезона) и изведнъж гледаш 5 теми за цените на картите на Витоша biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pyjamka
Цитат(parabellum @ Jul 4 2006, 12:50 AM) *
Пиянкa, лягаме ли си?

Когато ти си писал това мнение, аз отдавна съм била заспала. wub.gif Някой друг път може.

Иначе, MorbidAngels, не се сърди задето реагираме така. smile.gif Ние сме добри хора. Просто простотиите из форума последните дни/седмици дойдоха малко повече (кой би забравил г-н Левит? rolleyes.gif ). Засега ти желаем приятно писане из темите. Сигурни сме, че имаме какво да научим от теб, така както и ти имаш какво да научиш от нас. biggrin.gif
Niilo
Цитат(Pyjamka @ Jul 4 2006, 12:52 PM) *
Сигурни сме, че имаме какво да научим от теб



Ще ги надрасне тия идеологии, няма къде да ходи.
Добре дошъл bowdown.gif
Wolfheart
Цитат(MorbidAngels @ Jul 3 2006, 09:00 PM) *
Интереси - Метъл, Бира, Приятели
Хоби - Метъл, Бира, Приятели biggrin.gif
А жените къде са????

Иначе, добре дошъл smile.gif
parabellum
Цитат(Pyjamka @ Jul 4 2006, 03:52 PM) *
Засега ти желаем приятно писане из темите. Сигурни сме, че имаме какво да научим от теб, така както и ти имаш какво да научиш от нас. biggrin.gif

HEH, това ми прозвуча, все едно слушам някаква леличка на комунистически събор в Московско училище през 1990-та. Fo real.

Цитат
Някой друг път може.

Awesome, ще ти покажа къде зимуват раците.

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.