Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Sabbath с Ozzy или с Dio?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4
SepulTeraHead
С OZZY!!!!!!

Masters Of Reality/Volume 4/Sabotage/SBS >>>>>>>>>>>>>>>>>> всичко друго! (Да! Fuck Paranoid tongue.gif )

П.С. Тамата я правя с тайната надежда че някой ще каже Дио, за да му сe смеен задружно. Моля се да не се окаже, че греша.

П.П.С Гласувах за Бира!
_SiegfrieD_
Бира руулз бе! drinks_drunk.gif
Ed_Hun†eR
Awe koi baluk ne e izbral birata we
bgm
Ozzy uber alles.Този човек има страшен глас.

БТВ, в mp3.online.bg (mm.gen както сега се зове) може да потърсите tribute to black sabbath.В този албум има изключително жестоки кавъри от Pantera, Megadeth, Machine head, Slayer, Bruce Dickinson, Faith no more, Sepultura, Biohazard и още куп други.
Hansi
Това е подвеждащо искам с OZZY и бира пък. wink.gif guin.gif icon_headbang[1].gif guin.gif
Warrior Of Ice
С Ozzy Sabbath правят най-основополагащите си неща, въобще това се води най-култовият период. Иначе като вокалист Dio е с класи над Ozzy, но по времето на неговото участие Iommi вече леко се е поизчерпал. Все пак Heaven And Hell и Dehumanizer са любимите ми албуми.
SepulTeraHead
Цитат
БТВ, в mp3.online.bg (mm.gen както сега се зове) може да потърсите tribute to black sabbath.В този албум има изключително жестоки кавъри от Pantera, Megadeth, Machine head, Slayer, Bruce Dickinson, Faith no more, Sepultura, Biohazard и още куп други.

\m/ N.I.B. 1 - НАЙ-ЯКИЯ ТРИБЮТ ПРАВЕН НЯКОГА \m/

Yo! This is Biohazard from Brooklyn New York
Droppin' some respect to the almighty Black Sabbath!
1994 MOTHERFUCKER!!!!!!!!!!!!!!!
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Това като го чуя всеки път УМИРАМ ОТ КЕФ!!!
Hansi
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 23 2003, 08:17 PM)
Иначе като вокалист Dio е с класи над Ozzy

Eeeeeeeeeeeeeeeeeee това ме разсмя както нищо не ме е разсмивало в последно време. laugh.gif biggrin.gif smile.gif Dio не може да стъпи и на малкото пръстче на OZZY, а да не говорим че и Tony Martin е доста по-добър от Dio. Въобще какво да говорим, виж OZZY колко албума е продал и в какъв тираж и колко повече концерти има и колко повече хора има на тях.
widowmaker
Nikoga ne sum haresval Sabbath, Ozzy, ne sum se i opitval. Neprijazun ot pruv pogled.
Inache estestveno che Birata.
Puk i Dio veche e nad 50 godini i vse oshte dava energija na fenovete, dokato Ozzy...
abe ne obicham starite neshe, prosto ne gi slusham.
Judas sa po jaki, vupreki che Robcho e... hjumne
jago
tony martin
Hansi
Цитат(widowmaker @ Sep 23 2003, 10:04 PM)
Puk i Dio veche e nad 50 godini i vse oshte dava energija na fenovete, dokato Ozzy...

Да бе, OZZY има постоянно концерти, a за Dio не съм чул нищо, а и повече енергия и адреналин скоро никой не е вливал в мен както OZZY след като гледах за n-ти път Live at Budokan.
Warrior Of Ice
Hansi, какво общо има в случая кой колко е продал?! wink.gif Това едва ли е критерий за по-добри гласови данни. Ozzy, сравнен с Dio, звучи отчайващо еднотипно. Не казвам, че Ozzy не е голям фронтмен - такъв е, но за мен Dio като вокалист си остава ненадминат.


Цитат
да не говорим че и Tony Martin е доста по-добър от Dio

Мен пък ето това ме разсмя...
Hansi
Цитат
Ozzy, сравнен с Dio, звучи отчайващо еднотипно.

За мен е определено точно обратното.
А и не всеки е като King Diamond. wink.gif
inavm2978
icon_headbang[1].gif Glasuvam za Ozzy s dve race!!!
widowmaker
Osobeno sum razocharovan ot Ozzy, otnosno onova tupoto mu predavane po Mtv, tova beshe krajnata tochka.
M-16A2Rifle
Bira rulez eee metal&beer forever guin.gif icon_headbang[1].gif guin.gif icon_headbang[1].gif guin.gif
Peter
S OZZY mnogo qsno! Tva si e prosto klasika!
M-16A2Rifle
_SiegFried_ tongue.gif beer ruls guin.gif Are 4erpqte edna bira drinks_drunk.gif nadqvqm 4e 6ti haresa ot lubimatati e happy.gif
Arthas
Ozzy bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Tozi spor e smeshen
M-16A2Rifle
Arthar za6to misli6 4e e bezmislen blink.gif i dokato otgovarq6 edna bira ot mene guin.gif
Arthas
Ozzy e bog ! Toi si dqdo na vsi4ki metul bandi.Ne 4e ne uvajavam Dio no vse pak zlatnite godini na Sabbath bqha s Ozzy do kolkoto si spomnqm.

A idna bira drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
Inferno
Цитат(Hansi @ Sep 23 2003, 09:16 PM)
Въобще какво да говорим, виж OZZY колко албума е продал и в какъв тираж и колко повече концерти има и колко повече хора има на тях.

Виж колко албума са продали Green Day, виж колко хора ходят по концертите на Linkin Park, щом такъв ти е критерият wink.gif
jimmy page
значи аз казвам ози защото с него издават най-добрите си парчета а като вокал ДИО е с 2 гърди напред просто няма място за сравнение
Ol' Skull
Харесвам бира smile.gif Харесвам и Ози biggrin.gif За т'ва нама да гласувам tongue.gif

Всъщност не гласувам, 'щото първо дадох на едно, дето беше "не гласувай" или нещо, после го спрях и дадох на Ози ама ми даде, че съм гласувал blink.gif Ауе някво мазало стана blink.gif

Хъх, на т'ва за Дио да се смея ли, да плача ли hmm.gif Уе, всеки с вкуса си...
И все пак някой е гласувал за него blink.gif Оуеуе blink.gif Кой по-дяволите би предпочел Дио пред бира wink.gif
jimmy page
хахах абе веселяци ДИО е гласът на Рок-а бе wink.gif sp_ike.gif

така че като вокал е 8 пъти по-добър
Ol' Skull
sp_ike.gif sp_ike.gif sp_ike.gif Whatever...
abductor
Цитат(Hansi @ Sep 23 2003, 07:16 PM)
Eeeeeeeeeeeeeeeeeee това ме разсмя както нищо не ме е разсмивало в последно време. laugh.gif biggrin.gif smile.gif Dio не може да стъпи и на малкото пръстче на OZZY, а да не говорим че и Tony Martin е доста по-добър от Dio. Въобще какво да говорим, виж OZZY колко албума е продал и в какъв тираж и колко повече концерти има и колко повече хора има на тях.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif По-скоро Ози не може да стъпи на малкото пръстче на Дио... Че дори и е леко некадърен, ако питате мен... Иначе много ме кефи като личност, но като вокал е направо слаб.
Dragon's Bride
Ozzy & Beer icon_headbang[1].gif
Валкирия
Аз харесвам Сабат и с Ози,и с Дио,но смятам че истининският вокал на Сабат все пак си остава Ози.Що се отнася за биричката...работя по въпроса biggrin.gif biggrin.gif
jimmy page
Цитат(abductor @ Oct 5 2004, 09:06 AM)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif По-скоро Ози не може да стъпи на малкото пръстче на Дио... Че дори и е леко некадърен, ако питате мен... Иначе много ме кефи като личност, но като вокал е направо слаб.

абсолютно вярно последният концерт на сабат който гледах ози толкова се напъваше горкия да пее , че за него не беше удоволствие а мъчение
SteelWarrior
Аз гласувам за Дио,ози изобщо не ми харесва като глас.
Nightmare
Въпрос на лично мнение ... въпреки да предпочитам Дио пред Ози гласувах за ..... бира biggrin.gif
Black Sabbath Е Ozzy! Но пък ако трябваше да избирам между Ronnie James Dio и Ozzy Osbourne като гласови данни, то без съмнение бих предпочела първия. Поздрав за всички с DIO "Children of the Sea"!
Dagon
Супер са албумите на Sabbath с Ozzy, но не мога да си кривя душата - албумите с Dio ме кефят повече, особено "Dehumanizer"!

А иначе въобще не ми пука дали някой ще се смее... devilsmiley.gif devilsmiley.gif
Ataegina
Гласувам бира =)

Sabbath ги харесвам и с Ози и с Дио - Харесвам и Ози и Дио. На мнение съм, че разделите са добър избор, когато впоследствие се появяват двойно повече нови и хубави неща. И сам Ози е... Ози biggrin.gif.
Long live Ozzy.
Kevin Stark
Sabbath s Ozzy towa e moeto mnenie
Mort
Сабат с Дио не е Сабат, а Дио; Сабат само с Ози!
AncientWisdom`
Bira ama trebvashe da bude BIra i Rakiq ! drinks_drunk.gif
pi4
Ozzy i Ozzy
Dio e drebno lajno, v rainbow stava oshte, no lazi v black sabbath v podnozhieto na planinata, planinata se kazva ozzy.
drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
KpuTukA
Black Sabbath=Ozzy
Dio=Rainbow

товa е,
а бирата върви и с двете
Наздраве guin.gif
lubaka
И с двамата са култ, иначе бира да се лее.
izginaame
Privet na vsi4ki fenove na Black Sabbath!Mi to si e qsno OZZY si e Black Sabbath.Nay-qkite albumi na Sabbath sa s OZZY.Vapreki 4e i s Dio sa qki.Naprimer Heaven and hell e mnog oqk album.Oba4e Dio si e za Rainbow, dokato OZZY si e za Black Sabbath!I dvamata imat mnogo qki glasove!
Vaskes
Вие чувате ли се, бе! Дио и Мартин (защо по дяволите го няма в анкетата blink.gif) са най-великите вокалисти на Black Sabbath и едни от най-добрите вокалисти въобще icon_headbang[1].gif Което не ми пречи да се кефя на Ози, той е пич, но Рони Джеймс Дио и Тони Мартин имат просто уникални гласове и са класи над него. Любимите ми албуми на Sabbath са именно с тях. Определено не смятам, че Sabbath = Ozzy.
SepulTeraHead
Цитат(Vaskes @ Feb 23 2005, 07:47 PM)
Определено не смятам, че Sabbath = Ozzy.

Ами хаха... грешиш тогава.
Vaskes
Щом казваш smile.gif
Children Of The Sea, Lady Evil, Heaven And Hell, The Sign Of The Southern Cross, The Mob Rules, Eternal Idol, Headless Cross, Nightwing, Anno Mundi, Jerusalem, The Sabbath Stones, The Battle Of Tyr, Too late, Cross Of Thorns, Forbidden, Kiss Of Death... За мен това е Black Sabbath smile.gif Ама всеки с вкуса си wink.gif
Mort
Цитат
Children Of The Sea, Lady Evil, Heaven And Hell, The Sign Of The Southern Cross, The Mob Rules, Eternal Idol, Headless Cross, Nightwing, Anno Mundi, Jerusalem, The Sabbath Stones, The Battle Of Tyr, Too late, Cross Of Thorns, Forbidden, Kiss Of Death... За мен това е Black Sabbath  Ама всеки с вкуса си

Не това е Дио tongue.gif и както казах няколко мнение по-нагоре "Сабат с Дио не е Сабат, а Дио; Сабат само с Ози!". Не казвам, че песните с Дио са лоши, напротив но това не е Сабат. Сабат са една от групите, които са най-силни в оригиналния си състав, всички други вариянти на бандата изобщо не трябва да носят името Сабат (особено пък с Тони Мартин, Гилън и Хюз - това, че албумите с тях са под името Black Sabbath е тъпо недоразумение).
Sw1tched
Dio > Ozzy
BS с Ozzy > BS с Dio
IMO.
Angermeans
Black Sabbath, Paranoid, Sabbath Bloody Sabbath - за мен пък тези три албума са Black Sabbath smile.gif

Дио е голям вокал, но с него свързвам падението на групата. Пък и по-скоро някой би могъл да имитира Дио, отколкото Ози, защото Дио може да има по-голям гласов диапазон, но пък Озбърн си има супер специфичен глас и тембър, който не може да бъде сбъркан !
Vaskes
Цитат(Mort @ Feb 23 2005, 08:13 PM)
Цитат
Children Of The Sea, Lady Evil, Heaven And Hell, The Sign Of The Southern Cross, The Mob Rules, Eternal Idol, Headless Cross, Nightwing, Anno Mundi, Jerusalem, The Sabbath Stones, The Battle Of Tyr, Too late, Cross Of Thorns, Forbidden, Kiss Of Death... За мен това е Black Sabbath  Ама всеки с вкуса си

Не това е Дио tongue.gif и както казах няколко мнение по-нагоре "Сабат с Дио не е Сабат, а Дио; Сабат само с Ози!". Не казвам, че песните с Дио са лоши, напротив но това не е Сабат. Сабат са една от групите, които са най-силни в оригиналния си състав, всички други вариянти на бандата изобщо не трябва да носят името Сабат (особено пък с Тони Мартин, Гилън и Хюз - това, че албумите с тях са под името Black Sabbath е тъпо недоразумение).

Всъщност не-малка част от гореизброените е Тони Мартин, но да, има и Дио smile.gif Според мен именно албумите с тях двамата са най-силните албуми на Sabbath, независимо дали са недоразумение или не smile.gif Ама то според вас излиза, че харесвам Мартин и Дио, а не Black Sabbath rolleyes.gif
KpuTukA
Цитат(Vaskes @ Feb 23 2005, 04:47 PM)
Вие чувате ли се, бе! Дио и Мартин (защо по дяволите го няма в анкетата blink.gif ) са най-великите вокалисти на Black Sabbath и едни от най-добрите вокалисти въобще icon_headbang[1].gif Което не ми пречи да се кефя на Ози, той е пич, но Рони Джеймс Дио и Тони Мартин имат просто уникални гласове и са класи над него. Любимите ми албуми на Sabbath са именно с тях. Определено не смятам, че Sabbath = Ozzy.

От всичко което написа до тук се чете само дрън-дрън-дрън-дрън-дрън-дрън....Sabbath=Ozzy така, че спор явно няма biggrin.gif
Svetyl
Uf pochwam weche da se draznq. Qsno e che Ozzy e po skandalen, che Dio go swyrzwat poweche s Rainbow i solowata si kariera, ama ebati... Wse si e Sabbath!
I s Dio qko, i s Ozzy qko i s Martin qko... Sabbath=QKO!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.