Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Turmion Kätilöt - 2006 - Pirun Nyrkki
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Beerzebub
Turmion Kätilöt са млада банда. Имат два издадени албума, Pirun Nyrkki, видял бял свят в края на Юни т.г., и Hoitovirhe, издаден през 2004-та. Още с дебюта става пределно ясна стиловата им насоченост, а именно тежък индъстриъл, подплатен с много електроника. Всъщност за тези финландци това определение не е съвсем точно, тъй като тук електронните семпъли са много повече от някаква си подложка. Техно пасажите са сложни и многопластови и на моменти си пробиват път за да станат водещи в някои песни, почти измествайки китарите от изконното им място.
Та мисълта ми е за новия албум Pirun Nyrkki... Наскоро се присетих за бандата и с радост открих, че добри хора са го качили в Linkos и няма да се налага да го издирвам незнайно къде. Излишно е да казвам че чутото ме остави с увиснало чене. Прогресът "Катилите" smile.gif е повече от забележителен, електрониката е доведена до нови нива на комоплексност. Не съм се интересувал специално, но никак няма да се учудя ако бандата включва DJ или нещо от сорта.

Мои лични любимци:
Mista Veri Pakenee
Pirun Nyrkki icon_headbang[1].gif
Irstauden Ilosanoma
(слуша се задължително с интерлюдията Illuusio Musiikista, за да се настроите на нужаната вълна)

Всъщност тази тема я започнах с нагласта да напиша ревю, но нещо ми излязоха криви сметките... sad.gif Трябва да бягам да си подам молбата за прекъсване, а после съм вечерна смяна на работа.

Цък!

Чакам мнения.
InsArtTure
Данке за линка. Дърпа се вече. Щом казваш, че е добро, ще се чуе и изкоментира.
MadHatter
Сашо, пациент си, албума е доста як! Ш'и теглим останалото. biggrin.gif
Alekto
Hmm...6tom Sasho kazva 6te se 4ue.Toi vinagi uspqva da zaribi. biggrin.gif
Airin Of Ancelot
След няколко слушания все още се опитвам да го смеля, но ми харесва все повече! smile.gif Благодарности, Beerzebub!
antimental
ААААА!!

ле-ле, във възторг съм! гениално е! w00t.gif

браво на Beerzebub!
Beerzebub
Бааа... Вижте как мацките се лепят по индъстриъла biggrin.gif
anonimna_dx
хахаах Сашо! wink.gif Увеличаваш клуба,а? happy.gif Иначе - да страхотни са.. само като се сетя колко циклих на тях... а ето сега пак ме сещаш.. rolleyes.gif
winterstorms
Браво за темата! Това е една от най-оригиналните групи, които са ми попадали напоследък. И двата албума са изключителни! bowdown.gif
Dreamtale
Твърде много приличат на Rammstein според мен. wink.gif Иначе не са лоши.
Beerzebub
Нямат много общо с Rammstein, според мен. smile.gif

Дес, циклиш ли? wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.